Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Dnes si ludia radsej kupuju jazdene auta. Ale Cruzovi sa podla mna, na dnesne pomery dari dobre. Jasne ze reklama bola, aj v TV. A teraz sa da dokonca vyhrat v nejakej sutazi. Vystavene su stale v nejakom obchodnom dome. Takze snazia sa.
Pravdepodobne setria, kedze vydavky na mark.komunikaciu mozu byt dost vysoke.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

hej, tu sutaz som zaregistroval.
nejaku dalsiu reklamu ale uz bohuzial nie.....

az na tuto :D
http://www.youtube.com/watch?v=q9iD1BjPoBw


inak nerozumiem, preco ludia kupuju viac jazdene, ked ceny novych padli na az neskutocnu uroven....
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Podla mna to ide viac do Opla...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Závady

Příspěvek od milosh »

getrewt píše: inak nerozumiem, preco ludia kupuju viac jazdene, ked ceny novych padli na az neskutocnu uroven....
protoze treba 3 roky stare auto s 50t na tachaci stoji polovinu proti novemu -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

milosh píše:
getrewt píše: inak nerozumiem, preco ludia kupuju viac jazdene, ked ceny novych padli na az neskutocnu uroven....
protoze treba 3 roky stare auto s 50t na tachaci stoji polovinu proti novemu -i

praveze nemam ten dojem, ze je to v tomto okamihu az taky velky cenovy rozdiel (50%). vid napr. opel astra classic....
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

getrewt píše:
milosh píše:
getrewt píše: inak nerozumiem, preco ludia kupuju viac jazdene, ked ceny novych padli na az neskutocnu uroven....
protoze treba 3 roky stare auto s 50t na tachaci stoji polovinu proti novemu -i

praveze nemam ten dojem, ze je to v tomto okamihu az taky velky cenovy rozdiel (50%). vid napr. opel astra classic....
Pozri napríklad tento inzerát a keď sa ti chce tak si vypočítaj rozdiel v cene. Cruze model 2010 s pár km a už máš ušetrených kopu euri/koruniek.
.........a nemyslím si že auto je na predaj preto že je poruchové :P

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ze/8373519
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

Tak jsem ze zvědavosti narychlo prolétl celou diskuzi o závadách a našel jsem toto:
chyby 95, výměna autobaterií, teplo u pedálů a vrzání opěrek - to je dle mého tak 50 procent příspěvků. Dalších 20 procent je nefungující trojblik, chrčící reprák, vypalování filtru pevných částic, ťukání spojky při rozjezdech, plasty , a ostatní takové všelijaké "ruchy" . Pár stránek zabírá Fusova spojka a to ostatní /tak skoro 30 procent/ jsou debaty o klimatizaci a věci, které bych zařadil do rubriky Pokec. Takže si myslím, že to není tak hrozné.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

Iacobus píše:
Pozri napríklad tento inzerát a keď sa ti chce tak si vypočítaj rozdiel v cene. Cruze model 2010 s pár km a už máš ušetrených kopu euri/koruniek.
.........a nemyslím si že auto je na predaj preto že je poruchové :P

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ze/8373519

ved prave,
rozdiel v cene tohto jazdeneho (9000km) a noveho je 2200€. (10800€ vs 12990€),
podla mna (a pre mna) jednoznacna volba kupa novucickeho - nejazdeneho kusu, ked sa pozriem na ten rozdiel v cene....

ale fakt je, ze konecny vyber je osobna zalezitost, podla priorit kazdeho kupujuceho...

moja poznamka bola len o fakte, ze aktualne akciove ceny aut su na brutal nizkej urovni... takze v niektorych pripadoch sa pri kupe naozaj oplati porovnat cenu jazdeneho vs. cenu noveho... to je vsetko...
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Závady

Příspěvek od hladolef »

Tak to je porad drhe,za 10 000€ Epica a najeto 800Km.Rok vy.-08.2008 http://eu-neuwagen.ag/reimporte/Chevrol ... _1963.html
Uplne nova,s plynem-Za 17 400€ http://eu-neuwagen.ag/reimporte/Chevrol ... _1964.html
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Nazdarek,

tak hlasim dalsi mensi chybku. Predevcirem jsem uplne nahodou zjistil ze mi nesviti zadni svetlo na strane ridice. Tak jsem si rikal ze by zarovka? Mam 1.8 LT a najeto pouze 7700 km, takze jsem si rikal ze je to celkem brzo, nu coz chtel jsem ji tedy vymenit, ale mozna jsem uplne levy, nebo jsem se bal pouzit vetsi sily a nebo to bylo proste zamrzly (-8 C) ale ani za boha jsem neumel ten zadni kryt od svetel sundat. Tak jsem si rikal ze to necham na jindy a ejhle najednou jsem si vsiml ze mi svetlo zase sviti. No jo ale pak uz se to zacalo stridat jako na kolotoci a jednou sviti pak ne. A je jedno jestli je autu zahraty nebo ne. Nekdy sviti hned i kdyz stojim dlouho a nekdy prestane zase v prubehu cesty svitit, proste si dela co chce. Tak zarovkou to asi nebude a spise to vypada na nejaky zmrzly ci nestabilni kontakt. Za 2 mesice mam jit na prvni garancku, tak to asi necham az na potom a vyckam zda to opravdu neni temi mrazy. Takova blbost, ale celkem nastve.......
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Ahoj, já jsem si měnil žárovku 20000 km v zadném levem světlu s důvodu že mi nesvítila brzda.
Vše mi šlo jako po másle, takže výměna ulně v poho -i
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

JOHNY*5 píše:Nazdarek,

tak hlasim dalsi mensi chybku. Predevcirem jsem uplne nahodou zjistil ze mi nesviti zadni svetlo na strane ridice. Tak jsem si rikal ze by zarovka? Mam 1.8 LT a najeto pouze 7700 km, takze jsem si rikal ze je to celkem brzo, nu coz chtel jsem ji tedy vymenit, ale mozna jsem uplne levy, nebo jsem se bal pouzit vetsi sily a nebo to bylo proste zamrzly (-8 C) ale ani za boha jsem neumel ten zadni kryt od svetel sundat. Tak jsem si rikal ze to necham na jindy a ejhle najednou jsem si vsiml ze mi svetlo zase sviti. No jo ale pak uz se to zacalo stridat jako na kolotoci a jednou sviti pak ne. A je jedno jestli je autu zahraty nebo ne. Nekdy sviti hned i kdyz stojim dlouho a nekdy prestane zase v prubehu cesty svitit, proste si dela co chce. Tak zarovkou to asi nebude a spise to vypada na nejaky zmrzly ci nestabilni kontakt. Za 2 mesice mam jit na prvni garancku, tak to asi necham az na potom a vyckam zda to opravdu neni temi mrazy. Takova blbost, ale celkem nastve.......
Toto mi casto robilo na golfe. Bol tam blby kontakt. Som to vybral potocil ziarovkou, trosku silnejsie ju tam vtlacil a bolo to... Ked ti nic nepomoze, daj si tam skontrolovat tie kable. Inak vymena ziarovky uplne bez problemov, staci na to srobovak...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

Tak jsem to zkusil znova odmontovat ten zadni kryt svetel a bud jsem uplny lempl (coz si nemyslim :-) ) a nebo to mam fakt nejak zaseknute. Odsrouboval jsem ty dva sroubky a pak jsem se vsemozne i pomoci hrube sily snazil sundat ten kryt. Ale proste to nejde!
Je tem nejaky figl nebo nejaky presny smer jak to mam vyndat? Uz jsem pouzil i sroubovak jako paku abych to sundal, ale ono nic! Uz se bojim ze si lak doskrabu :-(. Tak nevim.
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Musíš otevřít víko, odmontovat 2x šroub daného světla, pak uchytit světlo do obou rukou a potáhnout směrem do zadu od auta (nesnáš se ho nějak vychylovat do strany musíš přímo do zadu potáhnout) světlo je ještě zacvaknuto myslím na dvou kolícich v blatníku, tím že budeš ho vychylovat můžeš si poškodit lak nebo ti může prasknout plast. Pak už to je bežný postup výměny žárovky. Tak doufám že jsem ti to sformuloval zrozumitelně abude to pro tebe hračka. Já to dělal asi 1-2 minuty.
Carthell Prg
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Závady

Příspěvek od JOHNY*5 »

tomask píše:Musíš otevřít víko, odmontovat 2x šroub daného světla, pak uchytit světlo do obou rukou a potáhnout směrem do zadu od auta (nesnáš se ho nějak vychylovat do strany musíš přímo do zadu potáhnout) světlo je ještě zacvaknuto myslím na dvou kolícich v blatníku, tím že budeš ho vychylovat můžeš si poškodit lak nebo ti může prasknout plast. Pak už to je bežný postup výměny žárovky. Tak doufám že jsem ti to sformuloval zrozumitelně abude to pro tebe hračka. Já to dělal asi 1-2 minuty.

Diky. Takze neni chyba ve me :-). Presne tohle jsem delal az jsem hybal s celym autem dozadu (mel jsem zarazenou jen rychlost) a uz jsem jsi myslel ze ho takhle odtahnu i pres tu rychlost :-). Proste tam drzi svina jedna a nejde ani opravdu hrubou silou. No nic asi budu muset skocit do servisu, dalsi mala chyba ze si nemuzu vymenit zarovku sam :-(
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“