dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od neviemaky »

tak a je to...nove tlmice KYB su na mieste :PP:
Přílohy
KYB
KYB
kyb_01.jpg (79.94 KiB) Zobrazeno 1246 x
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od ppp »

No a ake je to s tymi kybmi premium? Excel G su podstatne tvrdsie a teda nepohodlnejsie nez povodne makkucke, tak som zvedavy ako su na tom premia.
Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od neviemaky »

zatial to vyzera fajn, chcel som tvrdsie nieco, takze som spokojny...kazdopadne, pre mna je to rapidny rozdiel, kedze povodne (este originaly) boli uz dost vymlatene. Mam ich vsak len prvy den, takze neskor dam vediet.....Teraz Nexina pekne sedi na ceste a neplava jak na rozburenom mori :lol: i ked chcelo by to aj tvrdsie pruziny, kedze - ako je zname - to naklananie v zakrutach by som rad poriesil...takze este som s tymto neskoncil, navyse na soferovej strane mam misku na pruzinu odhrdzavenu, chlapik mi to sice pekne zavaril, no to asi dlho nevydrzi...uvidime, pozhanam niekde...a mozno ak budu nejake volne prachy, sa naseriem a kupim vsetky styri pruziny (nejake tvrdsie) aj s tymi nepodarenymi zavesmi...
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od Franta P. »

já ty KYB premium používám kolik let a jsou super. pro nexii akorát, na zlatku sem je dal taky. exely jsou tvrdé.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
čoky
Příspěvky: 64
Registrován: čtv čer 02, 2005 14:04
Bydliště: Prešov

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od čoky »

chcem sa spytat odkial si kupoval tie tlmiče v akych cenach sa to hybe ,lebo som tiez pred vymenou
CRUZE 1,8 LT,Pewter
Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od neviemaky »

čoky píše:chcem sa spytat odkial si kupoval tie tlmiče v akych cenach sa to hybe ,lebo som tiez pred vymenou
zohnal mi to clovek, ktory mi to menil...resp.ktory mi Nexinu servisuje...neviem povedat kde to zohnal, on ma svoje kontakty...
cena 49€ za kus
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od paul08 »

K tomu ubytku napatia,mohla to byt aj baterka,ale mne sa stalo 2x zasebou skoro presne po roku že mi alternator spotreboval za noc elektriku a aj potom nedobijal a ani kontrolka nesvietila!!!
Uživatelský avatar
pedro088
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 30, 2010 18:46
Bydliště: Olomouc

Re: dilema NEXIA - ANO alebo NIE ?

Příspěvek od pedro088 »

Taky se připojím z mým názorem na Nexii.První Nexii jsme koupily asi před 4roky byl to hatchback 16V a ikdyž měl najeto už 260tis. stálem jelo perfektně a spotřeba byla taky celkem v normě.Pak nám do ní bohužel nacoufal bus.tak byla půlka auta rozbitá a to už jsme se rozhodli,podívat se po jiné,než ji opravovat.Ale já i manželka jsme se shodli na tom,že chcem pouze Nexii.Teď máme sedan 8V už druhej rok,při koupi měla 115tis km a pokud nepočítám běžné věci(svíčky,kabely,brzdy atd.),jsem s ní velice spokojen.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“