Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

platon6
Příspěvky: 10
Registrován: ned bře 29, 2009 00:00

Re: Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

Příspěvek od platon6 »

Mne to robilo tiež vymenil som snímač teploty nasávaného vzduchu (ATS), nachádza sa v spojovacej hadici medzi filtrom a sacím potrubím. Po výmene všetko OK. Snímač stojí okolo 13 Eur.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vraaaana
Příspěvky: 68
Registrován: ned bře 01, 2009 12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

Příspěvek od Vraaaana »

to Palix to auto ještě jezdí, od doby co mi tehdy prdla ta hadice žádná porucha, mam bezmála 200 000 :D chvíli to pak žralo olej ale to pak samo ustalo... no jinak jsem letos komplet udělal brzdy, čepy a tyčky stabilizátoru, čekaj mě rozvody a ta lambda... ale to až mi sroste kotník :D

Jinak se na tom učila jezdit moje drahá polovička, a že autí nešetřila hlavně spojku a převodovku :D :D :D a auto pořád drží, ford už by byl šX tuhej... SLáva korejským vozům :D
prodejce
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 29, 2010 22:02

Re: Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

Příspěvek od prodejce »

HOTOVO,OPRAVENO!!!
Tak mám po problému,byl jsem ve značkovým servisu a co bylo špatně? indukční cívka,auti zase šlape tak jak má. A cena i s diagnostikou a prací 3000,-
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Re: Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

Příspěvek od stefan zbortek »

Tak blahopřeji!Jinak mě dělalo to samý a byly to kabely.Jinak dnes bez diag. nezjistíš vůbec nic.Zlaté 120tky,tam jsme měnili s bratrancem motory 3x za den. :D Tak ať slouží :PP:
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Cukání při přidání plynu a žrout benzínu!!

Příspěvek od Richard »

No vidíš, hlavně že šlape a i takhle na dálku se dá problém trefit........ Indukční cívka = vyskonapěťové trafo tedy to co hází jiskru..... když mě kdysi Moskvič nešel do otáček tak jsem koupil kabely, ke svíčkám a víčko od rozdělovače a kladívko tohle jsem vyměnil a byl pokoj.... -i -i
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“