Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od ladinek »

já měl auto hned ten den jak jsem ho přišel omrknout :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od jari »

Krtek píše:S tim se budou asi Cruzáci setkávat častějš. Asi neni moc zkušenností s rozebíránim všech částí auta a pak jde o to jak se k tomu servisáci budou stavět když se jim něco takjovýho povede. Na Lacetti byly části který se bez zničení dílu rozebrat nedaj a sundat se musej :(
To je neomlouvá,a snad technici a automochanici chodí na školení. A obzvlášt ve značkových servisech by se to stát nemělo.
Platíme za servis nemalé peníze, takže by služby měli být kvalitní.
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

Nema niekto problemy so spojkovym pedalom?
Obcas pocujem pri zatlaceni spojky, take jemne puknutie (ako ked zapnem spinac svetla na stene).
Po case to prejde a potom sa to objavi znova.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

popisany problem s pedalom nemam.

kazdopadne, v servise (fancar bratislava) mi povedali, ze akonahle budem mat nejake podozrenie, ze nieco nie je v poriadku, treba sa radsej objednat na kontrolu. v ramci zaruky.
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

U té spojky to je normální, mně to dělá taky. Asi je to potenciometr nebo něco co odečítá zmáčknutí pedálu spojky pro startování nebo tempomat.
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Závady

Příspěvek od dizl »

:( nějak se nám tato část fora zvětšuje a bobtná :( to se my vůbec nelíbí, :( prodejnost vozidel CRUZE klesla, již na ně nemusíte stát pořadí u prodejce :( Cruzů je kolik chcete :( závad se objevuje na Cruzích jako máku :( S opravama Cruzů si neví " Odborníci " v servisech rady :( Je čím dál víc vozidel CRUZE na prodej jako použité vozidlo lidé se jich zbavují :(
Proboha co se to ještě dozvíme :?: :?: :?:
Z toho vyplívá jediný poznatek o kterém nebudu raději psát :(
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Auto je to krasny, dobre vybaveny a levny, ale s pristupem servisu a tech "odborniku" tam, je na hov*o.

Vcera jsem vezl auto do Renocaru na zimni prohlidku a prezuti, tak jsem se zeptal jestli je neco novyho ohledne toho topeni a jeden poznatek uz maji, a to ten, ze to neni nic, co by se nedalo vydrzet...
Udelejte si o tom obrazek sami....
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

dizl píše::( nějak se nám tato část fora zvětšuje a bobtná :( to se my vůbec nelíbí, :( prodejnost vozidel CRUZE klesla, již na ně nemusíte stát pořadí u prodejce :( Cruzů je kolik chcete :( závad se objevuje na Cruzích jako máku :( S opravama Cruzů si neví " Odborníci " v servisech rady :( Je čím dál víc vozidel CRUZE na prodej jako použité vozidlo lidé se jich zbavují :(
Proboha co se to ještě dozvíme :?: :?: :?:
Z toho vyplívá jediný poznatek o kterém nebudu raději psát :(
Nie som si istý či si túto tému prečítal celú. Napriek tomu že má doteraz 25 strán, tak tých závad tu až tak veľa nie je. Okrem toho že sa tu viac krát debatuje o tej istej, tak značnú časť tvoria reakcie na iné príspevky a časť tvoria príspevky mimo témy- napr. " srazy a minizrazy". Preto si myslím že toto auto nijak nevybočuje z radu čo do počtu porúch. Čo sa týka áut v bazároch,(neviem či ich je veľa alebo málo) tak môj názor je, že hlavým dôvodom predaja asi bude sklamanie zo spotreby auta a nie že by sa kazilo. S čím môžem súhlasiť sú "odborníci v servisoch", lebo zlá skúsenosť so servisom, nedajbože opakovaná, dokáže človeku ovplyvniť mienku nielen na servis, ale aj model auta a v konečnom dôsledku na celú značku.
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Já bych to s tím cruzem neviděl tak černě ( přestože mám černou barvu :D ) ;) Mám ho 4 měsíce ( 15tkm ) a jsem až na dva detaily maximálně spokojený. Vím do čeho jsem šel a nerozčiluje mně vyšší spotřeba nebo jiné korejské detaily :). První věc, která mi však vadí, je konstrukce pantů kufru...to dělal maximální šetřílek... druhá věc, která mi vadí, je náchylnost plastů a čudlíků k poškrábání a zapatlání... nic co by ale nešlo přežít nebo proč bych musel měnit auto nebo psát bezobsažné negativní výkřiky do tmy ...pokud teda nechci z nějakého důvodu popichovat majitele aut :D
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Závady

Příspěvek od TOMTCE »

No, když se takhle podívám na netu po bazarech tak tam nenajdu skoro žádnýho cruze, ale třeba vidíš lépe :D . A jinak já bych neměnil. Ano jsou tam nedokonalosti, ale ani mě nenapadne, když si vzpomenu na cenu za kterou sem auto pořídil, si na to stěžovat. Skvělá výbava, design, jízdní vlastnosti, bezpečí. Spotřeba mě nevadí, na plasty kašlu a náklad v kufru si holt srovnám tak aby ty rantly nevadily. Mimochodem i plasty v nějakým novým mercedesu (někdo sem dával i odkaz) za 800 000,- jsou podobný. Fakt mě ani nenapadne si za ty prachy na něco stěžovat. :PP:
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Stejný názor, až na ty panty, než jsem si zvykl, tak jsem si poškrábal kufry :( :roll:
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

dizl píše::( nějak se nám tato část fora zvětšuje a bobtná :( to se my vůbec nelíbí, :( prodejnost vozidel CRUZE klesla, již na ně nemusíte stát pořadí u prodejce :( Cruzů je kolik chcete :( závad se objevuje na Cruzích jako máku :( S opravama Cruzů si neví " Odborníci " v servisech rady :( Je čím dál víc vozidel CRUZE na prodej jako použité vozidlo lidé se jich zbavují :(
Proboha co se to ještě dozvíme :?: :?: :?:
Z toho vyplívá jediný poznatek o kterém nebudu raději psát :(
Jinak potvrzuji, prodej Cruzu se zastavil, je skoro na nule a to od letnich prazdnin.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od ladinek »

dnes jsem jel kolem RENOCARU a mají tam plno sparků a reklamu na cruze šel s cenou dolů,kupovat dnes koupím CRUZE určitě -i i aveo má spoustu much :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od xsoftx »

Iacobus píše:Nie som si istý či si túto tému prečítal celú. Napriek tomu že má doteraz 25 strán, tak tých závad tu až tak veľa nie je. Okrem toho že sa tu viac krát debatuje o tej istej...
Naprosto souhlasím, to co někdy slýchávám od majitelů jiných značek je stejné nebo horší. Stále se tu probírá error 95 a ten naplnit toto vlákno. Uvidíme po třech letech provozu...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

suhlas s xsoftx.
netreba tu zbytocne vyvolavat paniku. teda, pokial to niekto nerobi len pre vlastnu zabavu.....

k tomu znizenemu/zastavenemu predaju cruzov :
neviem ako v CR, ale tu u nas na slovensku je celkovo celkom slusny prepad v predaji aut. vsetci vo velkom zlacnuju, ale napriek tomu to s predajom ide dole vodou. navyse, na cruze som nikde nevidel ZIADNU reklamu, takze vysledkom je predajnost cruza na bode mrazu.

niekde zlyhal marketing.
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“