Víko rozdělovače

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PG
Příspěvky: 16
Registrován: sob dub 23, 2005 07:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od PG »

Serpico píše:...to při poškození manžety se vyplatí vyměnit " při jedné práci " i homokinetický kloub je většinou " načatý " za dobu co jezdil s poškozenou ochrannou manžetou...
Mám taky to podezření, že už tam vznikla nějaká oděrka..
Daewoo Matiz SE 1999
Reklama
 

keto1708841
Příspěvky: 25
Registrován: sob bře 20, 2010 16:44

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od keto1708841 »

sepo píše:zdravim takze mam informaciou pre vsetkych ktory sme doteraz kupovali nove hlavy rozdelovaca kvoli opotrebovanemu uhliku
ten uhlik sa da vymenit....
tu je taky jednoduchy postup:
stary zapeceni uhlik som odvrtal 4 vrtakom potom som vybral pinzetou strunku co tam ostala siel do predajne kde som si kupil uhlik do rozdelovaca maju len jeden typ stoji 50centov aj zo strunkou a ten som tam zalozil..
no a Matizek si zatial nestazuje ;) ;)
kde sa da kupit ten uhlik
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od Serpico »

...to Vazoune pokud máš manžetu poloosy funkční bez poškození není důvod k obavám ale chce to kontrolu i nový manžety je dobrý sem tam zkontrolovat, ještě a to je podstatný originál manžety jsou dobrý, druhovýroba nestojí za nic...z prezíru jsem měnil gumové součásti pojezdů brzdičů kotoučů a vysledek teď jsem vrátil původní tedy 13let starý !!!

aneb není guma jako guma
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od Docent II. »

Původní manžety vydržely přes 8 let a 140000 km, nové byly v pr... po půl roce a 10000 km -P .
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od Vazoun »

Docent II. píše:Původní manžety vydržely přes 8 let a 140000 km, nové byly v pr... po půl roce a 10000 km -P .
.............................
Zdravim ... :o) to jezdíš teda kolego " Docente II. " :o) hodně -i za 8 roků 140000 km klobouk dolů ... mám Matize také 8 roků a najeto ... ani ne polovinu toho tvýho ježdění :o) tak to gratuluji :lol: čau Vazoun / a manžety mám původní zatím nepoškozené / -i
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od Serpico »

...no pokud Docent bydlí za Prahou a pracuje v Praze, tak je to dané při dojíždění autem do práce...jinak kvalita manžety je opravdu různá původní jsou opravdu dobré kvality, je daná pružností a odolností proti stárnutí, lze jí řekněme pomoci různými přípravky na ošetření gumy právě proti stárnutí a zachování pružnosti, přípravků je dost a chemie značně pokročila...

inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od sepo »

keto1708841 mali by ho mat v kazdej predajni autosuciastok... ja som prisiel v jednej u nas a pytal som si len uhlik do hlavy rozdelovaca bez toho aby sa opytal na ake auto to chcem mi dal uhlik a siel som prec..
keto1708841
Příspěvky: 25
Registrován: sob bře 20, 2010 16:44

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od keto1708841 »

sepo píše:keto1708841 mali by ho mat v kazdej predajni autosuciastok... ja som prisiel v jednej u nas a pytal som si len uhlik do hlavy rozdelovaca bez toho aby sa opytal na ake auto to chcem mi dal uhlik a siel som prec..
no mozno uvas ale mi tu zapadakove v snine nemame nic ja si musim objednavat cez internet
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od sepo »

jaj no to mas teda tazke...no ved ak bude treba tak ti kupim a poslem postou.
keto1708841
Příspěvky: 25
Registrován: sob bře 20, 2010 16:44

Re: Víko rozdělovače

Příspěvek od keto1708841 »

sepo píše:jaj no to mas teda tazke...no ved ak bude treba tak ti kupim a poslem postou.
zatial netreba ale som rad
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“