IMOBILIZER

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
barbarvk
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 20, 2010 16:44

IMOBILIZER

Příspěvek od barbarvk »

ahojte priatelia...mam problem so startovanim...jedneho pekneho dna som pojazdil autom samozrejme bez nejakych problemov a ked som v ten den chcel znovu ist na aute tak motor toci ale nedava iskru...precistil som aj palivovy filter ak nahodou nema palivo ale nakoniec sme volali elektrikara ktory skonstatoval ze nedava iskru....nameral prud aj na rozdelovaci aj na vacke ( vystup do riadiacej jednotky ) aj na strekovani mala kazda dyza prud ale napriek tomu iskra nejde...chcem sa spytat ci je mozne aby IMOBILIZER pri zapnuti zapalovania vypol kontrolku ( ta nesvieti ) a aj nadalej bol zablokovany....resp. ked elektrikar napichol kabel imobilizera ktory ide do riadiacej jednotky tak dava len jeden impulse...vraj ten impuls ide z riadiacej do imobilizera ale imobilizer nedava odpoved v podobe druheho implulsu...moja otazka teda je ci komunikacia medzi riadiackou a imobilizerom je ( riadiaca sa opyta a imobilizer ma dat odpoved...dva impulsy...jeden tam a druhy spat...) a ci ked kupim novy IMOBILIZER nenaprogramovany ci si pri zalozeni sam nacita kod s cipu na kluci....za skoru odpoved dakujem...moje auto je DAEWOO LANOS ale elektrikar vravi ze RIADIACA JEDNOTKA je DAEWOO LACETI....barbarvk
Reklama
 

Igi
Příspěvky: 234
Registrován: úte čer 14, 2005 01:03
Bydliště: PK (SR)

Re: IMOBILIZER

Příspěvek od Igi »

No z toho co píses, by som to skor tipol na cievku (presnejsie nie je to len cievka ale subor viacerých súciastok a je to zaliate v plaste - tudíz moc neopravitelné a mení sa kus za kus). Je dvojitá, t.j. zapaluje dve a dve sviecky. Mne odisla za jazdy jedna polka. Motor zhasol a ked aj pri startovaní horko tazko naskocil, isiel iba na 2 valce, lepsie povedané nesiel. Po výmene slape opat.
Lanos 1,5l, 5dv., BRC-LPG
barbarvk
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 20, 2010 16:44

Re: IMOBILIZER

Příspěvek od barbarvk »

dik ze si sa ozval ale nakoniec som to nechal odtiahnut do servisu a chyba bola v snimaci na klukovom hriadeli...38 Eur plus praca a za hodinu bol ako novy...:o)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“