Přihoďte video :o)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Krtek píše:dik Ondrášu, už to stahuju. Bohužel mam vyčerpanej tejdení limit takže to taham skoro 8kb/s. Snad to do rána bude 8)
cotozeto, limit na cem, to slysim uplne poprve, to jakoze downforce po prekroceni limitu ci co to je?
Reklama
 

rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Příspěvek od rossi »

jakub píše:
Krtek píše:dik Ondrášu, už to stahuju. Bohužel mam vyčerpanej tejdení limit takže to taham skoro 8kb/s. Snad to do rána bude 8)
cotozeto, limit na cem, to slysim uplne poprve, to jakoze downforce po prekroceni limitu ci co to je?
¨
No ja bych si tipnul ze se jedna o limit u ADSL. A to ADSL poskytuje
zluty moloch CT ;)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jasně. ADSL od krávacomu. Ale fakt asi první věc kterou jim musi pochválit. Sice agregace 1:50, každopádně 95% času jedu naplno. Limit dat je 250MB na tejden, pak tě zkrouhnou na rychlost 64k ale furt můžeš tahat jak divej.
A další pátek ti zas zvednou rychlost a obnověj limit. Už jsem i přišel na to, jak se dá kapku (dost kapku) překročit limit ale nemam pořebu to využívat.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Tak staženo a prohlídnuto. Fakt URAGÁN ! Perfektní jízda, kamera, střih i hudba. A ten mates je taky na Oskara
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Krtek:
určitě nás těší ,že jsi spokojený.Tak si to pochvaluj a plať ty nekřesťanký prachy.Když vás bude dost,nemá Krávacom cokoliv měnit na cenách připojení a na tom názvu co jsi Telecomu dal se podílíš i ty.
Naposledy upravil(a) V.Brousek dne čtv úno 03, 2005 09:54, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Návštěvník

JakubL

Příspěvek od Návštěvník »

pekne video, jenom by me zajimalo jestli takhle netrpi napravy, geometrie.. atd.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubL

Příspěvek od Ondras »

Anonymous píše:pekne video, jenom by me zajimalo jestli takhle netrpi napravy, geometrie.. atd.
Přímo ku prospěchu auto to není, ale žádná velká likvidace taky ne. Auto klouže docela volně a nic moc mu v tom nebrání. Sníh, který lítá efektně všude okolo byl skoro prašan a pod ním je uježděná vrstva nebo led. Dělat tohle na suchu by nešlo, protože tam by hlavně ložiska dostaly zabrat a taky by bylo dost velké riziko převrácení, ale na ledu a sněhu pohoda 8)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Václav Brousek píše:Krtek:
určitě nás těší ,že jsi spokojený.Tak si to pochvaluj a plať ty nekřesťanký prachy.Když vás bude dost,nemá Krávacom cokoliv měnit na cenách připojení a na tom názvu co jsi Telecomu dal se podílíš i ty.
Nevim jak bych to řešil lítp. Rozhodně to vyjde lebvnějš než cokoliv vytáčenýho 56k. Platim 860 za měsíc a nepřijde mi to moc. Shánět jinýho poskytovatele (wifi ani kabelovku ani nic podobnýho u nás neni) by nemělo smysl protože bych stejně k ADSLku třeba pro Tele 2,3,5,10 platil i pronájem linky krávacomu.. Takže bych ušetřil možná 100 kč a platil na 2 různý místa. Radši si ušetřim starosti a připlatim peníze.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Ono to bohužel v některých lokalitách jinak nejde, pokud chce člověk mít rychlejší inet. My taky mám ADSL od nextry a není to vůbec špatný. Limit 10GB měsíčně, pohodička. Za to, že je Telecom takovej hajzl nemůžou zákazníci, kteří jsou na něj odkázáni, ale stát, který nechal monopol déle než bylo zdrávo. To je jako s Eon (energetika)
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Ono to bohužel v některých lokalitách jinak nejde, pokud chce člověk mít rychlejší inet. My taky mám ADSL od nextry a není to vůbec špatný. Limit 10GB měsíčně, pohodička. Za to, že je Telecom takovej hajzl nemůžou zákazníci, kteří jsou na něj odkázáni, ale stát, který nechal monopol déle než bylo zdrávo. To je jako s Eon (energetika)
Presne, u nas je to s internetem doslova k placi. Budto se rozhodnes, ze ho potrebujes, zatnes zuby a platis, nebo je mozna lepsi se na to vyprdnout. Ja si dva roky nazpet dal na strechu 2,4Ghz antenu. Ted se samosprava spolecne s nekterymi sousedy a firmou rozhodli, ze moji antentu prohlasi za nepovolenou, svoji si povoli. Nebudu pitvat detaily, jakkoli muj pravnik, pravnicka samospravy i dalsi dva znami pravnici rekli, ze todle ze zakona nemohou, tak uderem poloviny ledna byla na strese druha 2,4 Ghz (ani se nenamahali jit do jinyho kanalu) Vysledek je ten, ze jsem radsi vydal dalsich 20tkc za 5Ghz a mam snad na dalsi rok dva klid. Cili todle mohla byt kapota s filtrem a skly na novym matezovi - a hovno.

Sousedi zacali argumentovat, ze na internet nemusi byt antena, jenze na VPN, vzdalenou spravu, ... je nutne mit neco, co ma garanci a to je bud wifi nebo vyhrazeny okruh od (napr. ctc), coz je cena ca 7tkc mesicne :( )

...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jakub: ale když rušej oni tvojí anténu tak musíš rušit ty jejich ne ? Výsledkem jsou 2 zmatený antény. Pak jde jenom o to, kdo to vydrží dýl ne ? Já koukal i na nabíédky Tele2 atd. Jenže paušálu za linku se člověk nevyhne a mobilním já furt nevěřim, každou chvíli vidim mobily lapat po signálu. A když jsem viděl nabídky některejch regionálních poskytovatelů tak jsem mi to někdy připadalo že to musí krávacom dotovat. Třeba připojení 64kB za 2500 + DPH.... k tomu svuj modem a poplatek za zřízení....
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Krtek píše:Jakub: ale když rušej oni tvojí anténu tak musíš rušit ty jejich ne ? Výsledkem jsou 2 zmatený antény. Pak jde jenom o to, kdo to vydrží dýl ne ?
jenze moje klienty nebude zajimat, jestli mas nejaky problemy se sousedy, praci musis odevzdat a konec

jinak jak rikas, me spis udivuje, ze ta firma prisla, nainstalovala, uctuje prachy za stopro nefunkcni sluzbu (pokud to nasilim nepali nepovolenou silou - nepretahne db)

packet-loss 60% + cili polovicka dat skonci nekde ve vzduchu ;)
Krtek píše:Já koukal i na nabíédky Tele2 atd. Jenže paušálu za linku se člověk nevyhne a mobilním já furt nevěřim, každou chvíli vidim mobily lapat po signálu.
jako zalohu mam GPRS nonstop a vcelku pohoda - ekvivalent modemu, mam to hlavne kvuli tomu, ze kdyz jsem mimo pocitac, tak nemusim zbesila hledat comp, ale minimalne reagovat muzu ihned PDA to resi a spousta aplikaci je dnes portovatelnych uz i pro wince, ted jsem porizoval ipaqa 4700, ten ma wifinu, wifi sniffer, putty, pingy, terminal services, proste az na kriplpsani tuztickou je to pohodovej nastroj
Krtek píše:A když jsem viděl nabídky některejch regionálních poskytovatelů tak jsem mi to někdy připadalo že to musí krávacom dotovat. Třeba připojení 64kB za 2500 + DPH.... k tomu svuj modem a poplatek za zřízení....
2500 za modemovy (dial-up) pripojeni - to je docela zoufalstvi. Ono obecne pruser ADSL, CDMA, GPRS, dial-up v jakekoli konfiguraci - stejna sragora - nikde nemas garanci rychlosti ci packet-loss ...

ja si platim symetrickou 128 nelimitovana nesdilena, platim 3500. Sympaticky je, ze vetsinu casu mi jede 256 a po prechodu na petku 512 (prijde mi, jak kdyz tam dosud moc neresi pasmovani :lol: )

Vim, ze mi nekdo na srazu rikal o wifi za nekolikanasobne nizsi cenu - prirozene mozne castecne je (ona asi spis bude sdilena, ale to se nemusi projevit, kdyz tam tech uzivatelu neni tolik, aby se agregace projevila), navic je to otazka lokality, velkoobchodniho dodavatele, ...

obecne v Lbc lze ziskat sdileny megabit za 500 vc dph - freenet i komercni.

Co lidi od wifi casto odradi je porizovaci cena, 2,4 Ghz se ve vetsich mestech rychle plni a osobne uz bych si v zadnem krajskem meste wifi v 2,4 udelat nenechal.

tak jsem se tady vyblil, mno, jdu se dal venovat nemoci ;)
JakubL

Příspěvek od JakubL »

Ondras píše:
Anonymous píše:pekne video, jenom by me zajimalo jestli takhle netrpi napravy, geometrie.. atd.
Přímo ku prospěchu auto to není, ale žádná velká likvidace taky ne. Auto klouže docela volně a nic moc mu v tom nebrání. Sníh, který lítá efektně všude okolo byl skoro prašan a pod ním je uježděná vrstva nebo led. Dělat tohle na suchu by nešlo, protože tam by hlavně ložiska dostaly zabrat a taky by bylo dost velké riziko převrácení, ale na ledu a sněhu pohoda 8)
Jj, očas mi to neda a provadim něco podobnyho s Lanosem :-D Hlavně zkouším, jak se nejlépe dostat z přetáčivého smyku.. A když to neva tak LET IT ROLL, nebo spíš LET´S GO DOOR IN FRONT ;)
Anglicky moc neumim ale snad je jasny co tim myslim :?:
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“