sedenie v espere

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
andy

sedenie v espere

Příspěvek od andy »

Na mojom espere sa mi pokayila predna sedanka. Nejde nastavit sklon operadla a ani vyskovo sa neda nastavit. Chcel som sa spytat ci ste uz niekdo menili sedacky a pripadne z akeho ineho auta by tam pasovali lebo tie esperacke sa mi zdaju dost makke.
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Jestli chceš nějaké jiné sedačky,tak v tom nevidím až tak velký problém.! :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
andy

Příspěvek od andy »

to je sice vsetko pekne, hlavne tie cierno-oranzove, ale urcite treba nato mat trochu viec penazi. Skor som myslel neco take ci tam nebudu pasovat sedanky z nejakeho ineho serioveho auta ktore by sa dali zohnat nekde podrukou. Ja neviem napr. z golfu, octavie, nejakeho renaultu alebo z nejakeho ineho daewa alebo co ja viem co...
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Tak s tim ti bohužel neporadim... :( Nemam s tim zkušenosti... Ale jinak by mě to taky zajimalo... :)
andy

Příspěvek od andy »

stym som pocital lebo zatial nikto mi nevedel poradit...
Inak to espero co mas na obrazku pod menom je tvoje? mas aj vacsiu fotku?
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Bohužel není moje,ale je to muj velky sen... Ale je FAKT pěkné co? 8) Koukni do fotogalerie do sekce Espero.. :)
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

sedenie

Příspěvek od palladin »

Musime si priznat ze daewoo maximalne odflaklo sedacky...
Ja som uz opravoval vyskove nastavovanie sedacky vodica a "vysedeny" bok sedacky . To vyskove nastavenie inak hotova maturita. Tie vysedene boky - je to vlastne odtrhnutie vyplne od kovovej obruby ktora tvaruje sedacku ( inak na nemeckych autach dost casta zavada) Pasuju tam sedacky z Opla . Len zalezi z akeho ich vezmes. Kolega ma z velkeho Oplu (asi vectra...) a ma ten problem, ze mu zavadza stredova konzola, inak je to paradne sedenie (ale na renault sa aj tak nechyta :D ) . Ja som pozeral sportove sedacky z Astri GSi len to nakoniec skoncilo na tom ze bola pokazena vodicova sedacka, inak by tam aj pasovali. Uz je len otazka ci sa daju vymenit aj zadne, alebo prerobit na odklapanie....
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Výškové nastavenie

Příspěvek od Peo »

To výškové nastavenie mi tiež nefunguje. Dá sa to nejak rozumne svojpomocne opraviť, alebo treba zase zaplatiť nehorázne prachy servisu? Aká tam býva závada?
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Da sa to opravit, ale treba pozriet kde je chyba. Zvykne sa odtrhnut cela srobovica od sedacky a potom este v zadu je take ulozenie, ktore zvykne vypadnut. Ak ti mechanika nerobi problem a poznas niekoho, kto ma garaz,tak to zvladnes... Dobra rada: pozri si ako su zlozene kontramatky na tej srobovici a prajem dobru zabavu pri skladani( aspon ja som sa tam natrapil s pruzinou) :lol:
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

"Hosi" este som na nic nedosiel s tymi sedankami ale sedanka u vodica sa mi uz vazne dost rozpadava tak neviem co dalej. Nechcem tam hodit taky isty sit ako tam bol!
Nemate nekto nejake nove skusenosti alebo informacie????Please.
:cry
Alebo aspon podla coho ich mam zhanat? Podla nejakych rozmerov alebo ako :? :
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“