svetla

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Bodzindo
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 29, 2004 09:14
Bydliště: slovensko

svetla

Příspěvek od Bodzindo »

Uz raz som sa tu pytal, ale teraz trochu inak. Zda sa mi, ze mi slabsie svietia predna svetla ako na zaciatku. Ma niekto skusenosti zo ziarovkami, ake su vhodne na Nubiru I. Teraz su ziarovky aj s belsim svetlom ako davaju originaly. Poradi mi niekto? Vopred dakujem ;) .
Palo
Reklama
 

Karel
Příspěvky: 33
Registrován: čtv čer 03, 2004 11:18
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Karel »

Jezdím rok s OSRAM Silverstar a plná spokojenost.
DAEWOO Nubira 1.6 SX
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Ja mam tie iste v Nexii a parada. Hlavne to biele svetlo. 8)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ja budu ted kupovat do "noveho" auta (Nubira I) Philips Blue Vision. Po skusenostech s Esperem kdy jsem zkousel vsechno mozny jsem zjistil ze vsechny noname zarovky jsou na kulovy. Nejlepsi H1 co jsem mel byly Osram Azzura (opalovy efekt) ale jedna odesla a uz jsem ji nesehnal tak ted tam mam asi rok nejake "jako Xenony" par asi 1100. Z vlastni skusenosti je lepsi spise zlutobile nez modrobile nebo modre spektrum ale asi zalezi na ocich. Co mne mrzi ze se budu muset rozloucit s diodovejma vzadu , pac to na te Nubire nevypada hezky.
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Heled jake diodové??Nemáš fotky?
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja pouzivam ve sve Nubire II (a i v Lanosu kamaradky) Tungsram Megalight +30% a jsem spokojenej. Maji predepsany vykon, ciste bile svetlo, tak jsou ve shode se zakonem, sviti opravdu citelne vic nez normalni H4. A maji priznivou cenu - 119 Kc za kus. A vydrz - po roce a neco kazdodenniho jezdeni (40 tkm) mi jedna praskla.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“