Moj novy Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
PalinoBA
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 21, 2010 17:11

Moj novy Cruze

Příspěvek od PalinoBA »

Ahojte ludia, som tu novy , volam sa Palo :) tesi ma.

Este tento rok budem zrejme majitel noveho Cruzu 1.8 LT.

Farbu neviem :) Paci sa mi biela, modra, ale aj cierna :)

Chcem sa spytat vsetkych majitelov chevroleta Cruz 1,6 najlepsie 1,8 LT ( MT ) aki su s tymto autom spokojni, ake mali , maju problemy, co sa im paci/nepaci na aute.

Servis, dostupnost a ceny nahradnych dielov/servisu.


Za odpovede vam dakujem velmi pekne !
Reklama
 

Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Daff.Cz »

Zdravim, ja mam cernyho Cruze 1,8 LS+. Z auta mam docela smisene pocity a nevim jestli bych ho mohl z cistym svedomim doporucit. Napriklad topici stredova konzola, muze za to velmi spatne odizolovani topeni, takze to vlastne porad topi, hlavne jak se rozehreje motor, o tvrdych lehce poskrabatelnych plastech nemluvim, velmi malo doplnku na auto. Se srvisem je to individualni. Samozrejme nez auto koupis, tak nic neni problem, vsechno se vi, vsechno se da udelat, jakmile ale podepises obrat o 180 stupnu, nic nevijou, na vse dlouho cekas, nic nemuzes, vetsina veci je problem, tot moje zkusenost. Takze za me pokud bych se mel znova rozhodovat, ktery auto si poridim, tak cruze by to na 100% nebyl. I kdyz nestoji moc, radsi bych si priplatil a sel do nejake proverene znacky, nebo pokud neco od GM, tak spis opla.
Tot muj nazor.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od xsoftx »

Nevím jak na slovensku, ale v čechách má opel nějaké akce. Dá se koupit za poměrně zajímavé ceny nová astra....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Tano
Příspěvky: 31
Registrován: sob črc 11, 2009 17:56

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Tano »

Dnes jsem seděl v Cruzeu a v dalších 3 více méně náhodně vybráných značkách (Mitsubishi Lancer, Subaru impreza a Nissan Juke) a Jedinný Cruze na mě uvnitř opravdu dobře působí. Astru jsem otestoval "sezením" před asi měsícem a Cruze vede pořád na plné čáře, alespoň z pocitu v autě. Jizdní vlastnosti příjdou na otestování až před koupí.

PalinoBA promiň, potřeboval jsem se někde vypovídat :)
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od mikikoti »

No ja tiež čakám na svoju 1,8 LT čierneho Cruza. A keby som si mal vybrať tak zas len Cruza. Neviem ale astra hoci je pekná ale cena a výbava sa mi by tak nepozdáva.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od xsoftx »

V nové Astře jsem ještě neseděl, ale co mě skutečně zaujalo je toto:
Opel Astra - výbava COSMO (nejvyšší)
1.6 Turbo 132kW/180k za 485 900,-

Dále mají akce s nulovým navýšením a možnost zaplati 50% při koupi a 50% za rok....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od milosh »

Kazdopadne Opel jsou auta kvalitnejsi nez daewoo, to mi nikdo nevymluvi. -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od -peha- »

To je podla kusu no fakt je že môj Rekordík odšlapal 28 rokov a vyše 750000 km takže áno OPEL je silná značka no po prechode na Daewoo som však silno zmenil názor na túto značku a to hlavne z hladiska náhradných dielov (tie sú 100% zhodné s OPLOM) ale hlavne pre lahké opravy a spolahlivosť ktorou sa tiež zaradili medzi lepšie vozy a Nubira je bezkonkurenčný ťahač lebo fakt daktoré majú nabehané viac ako Meďáky :lol: :lol: :lol: Inak mne sa na OPLI nepáčí spracovanie interiéru (samo Insignia je dobrá ale identická s Cruizom) ktoré je postavené na nemeckej bázi a to je ich velká plastová plocha pod oknom a hlavne strohé s priamo pravoúhlé tvary palubky,lenže to je vec každého iná a tak aj moji známí a kamoši majú proste takéto tvary radi a tak ako sa vravý proti hustu žiadny dišputát a tak sa jedná len o to aby to bolo kvalitne spracované a dačo vydržalo -i
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od xsoftx »

milosh píše:Kazdopadne Opel jsou auta kvalitnejsi nez daewoo, to mi nikdo nevymluvi. -i
A ty jsi už jel v cruzovi?
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Sekt0r »

-i Ja by som Cruza odporucil , je pravda ze tie plasti su nachylne na poskrabanie a to teplo uz ja tak nepostrehnem kedze mam climu pustenu aj dole na nohy a jedna vec preco som sa pre neho rozhodol bola cena za tu by som nic podobneho nekupil
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Krtek »

No tak poslední 2 generace Osla Asty se mi celkem hnusej. Nejhezčí byla druhá a vypadala trochu jako auto. Zato tu aktuální si pleu s Corsou pokud nestojej vedle sebe e nejde to hned porovnat. Na ty prachy je to malý auto (i když papírově vělký). Lepší než Cruze určitě v některých oheldech bude ale to je každý auto, záleží na očekávání kupujícího. Já bych bral radši Cruze až ho budou tak 2-3 roky vyrábět a naučej se to pořádně. Z vlastní zkušennosti s Nubirou řikam že auta z prvního roku výroby maj radši šrotovat než prodávat :twisted:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od milosh »

Krtku tys byl vzdycky jinej :D Ale mas pravdu v tom ze kupovat auto s porodnima bolestma neni zrovna echt napad, po 2 letech, nejlepe s turbo benzinem uz by to bylo lepsi -i

JA v Cruzovi jeste nejel nemohu soudit, ale podle nazoru majitelu to zase tak vyhodna koupe nebude.

Logan taky stoji 150t v akcnim ceniku ale kdo by ho chtel i kdyz to je novy auto.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od chrudoš »

Ahoj, urcite LT, urcite 1,8 a urcite manual, je to provozne a pohodlim nejlepsi volba. Motor sype vyborne, po zajezdeni ani zas tolik nezere (do 8,5 a jezdim hlavne mesto) a komfortem je LT verze vyborna, auto dela vsecko samo, topeni je pri vsi ucte problem opravdu zatim jen u jednoho auta, nikdo jiny to nevnima, takze o chybejicim krytu bychom ani nevedeli :) A o automatu sis urcite nacetl dost, ten neni sikovny, takze nechat ho byt.

Co se tyka poskrabanych plastu, jsou to holt nemekcene plasty, ty jsou vsude stejne a stejne poskrabane. Kdo chce, auto se da vylestit a skrabance jsou fuc.

Ja jsem spokojeny na jednicku, auto mam vic jak pul roka, 15000 najeto a nemuzu rict ani popel (musim zatukat)

...ono jde hlavne o to, co ocekavas. Pokud si uvedomis kupni cenu, za ty prachy to buhvijake brko nebude. Materialy odpovidaji, motor jede lepe, zpracovani je taky s ohledem na cenu na vyborne urovni, takze pokud si to takto uvedomis, neni duvod k nespokojenosti.

Pokud ale cekas mercedesa za 400k, tak na to zapomen, pokud jsi permanentni remcal a cekas, ze za 400k si z tebe kazdy sedne na prdel a bude delat buhvico, jako bys mel rollse, bez o dum dal...

Taakze, rozhodni se sam, ale dle me urcite neprohloupis :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Kjub »

Tu porovnavate Astru s Cruzom. Ale Astra je hlavne hatchback a Cruze je sedan. Mne osobne sa nova Astra paci, ale kedze mam aj Golfa, tak na co by som 2 rovnake auta. Na Cruzovi sa mi paci to, ze nieje uplne obrovsky, posobi sportovo a popri tom je stale elegantna limuzinka. Mozno novy Opel Vectra? Ale cena a vybava bude asi inde ako pri Cruzovi...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Moj novy Cruze

Příspěvek od Goose »

Nový Opel Vectra???A já myslel,že výroba Vectry byla ukončena a nahradil ji model Insignia...to jsou mi věci...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“