Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Tak beru zpátky :oops: taky tam mám stejnou ďouru, ale vidět jde jen když strčím hlavu až k pedálu. A řeknu Vám, lícování těch panelů nic moc, ale za tu cenu furt bomba auto. Včera jsem ujel skoro 800 km a nebolely mne záda!! a když přijedete do končin, kde široko daleko není dealer chevroletu, tak na vás čumí jak na zjevení... :D
černý Cruze 1,8 LT
Reklama
 

topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Daff: a co zkusit vymyslet nějakou izolaci navíc? tam dolů není vidět, takže když tam něco nacpeš, třeba to pomůže.
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

No, já právě uvažoval, že bych tam dal kus takového polystyrénu s tím alobalem, co se dává za tělesa ÚT. Mám i na jiných užitích vyzkoušeno, že je to dobrá tepelná izolace. A není to tlusté.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

uvidíme co mi na to v servisu řeknou, zkusim se snima domluvit jestli by tam nemohli něco dát (odborně), jinak už mám v plánu že bych to zakryl tím polyšem s alobalem, jak psal honza72. Ale určitě mě to holý nezůstane. Když to stáhne tu teplotu aspoň o půlku, tak to bude úspěch. 8)
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro Daff.Cz : a Chrudos a dalsí které by to mohlo zajímat.

Problem teplo salající z oblasti tunelu u pl.pedalu, ktere potituje Daff a celej problem jako první popsal.

Tak kamaradi sam jsem se na to zameril jelikoz asi nejsem tolik citlivej na teplo jako Daff tak i po zamereni jsme zjistil ze to teplo tak skutecne salá. Tudís jsem tam strcil ruku z ceho ze to jde a výsledek je ten ze od motoru tam hold vede hlinikovejma trubama privod vody do hlinikoveho telesa topeni a to cele je rozpalene na tolik ze na tom neudrzite ruku. .
Přílohy
eff.JPG
eff.JPG (17.55 KiB) Zobrazeno 2598 x
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro Daff .
Přílohy
dd.JPG
dd.JPG (65.95 KiB) Zobrazeno 2597 x
dd.JPG
dd.JPG (65.95 KiB) Zobrazeno 2597 x
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Jj tak to bude přesně ono, těch hliníkových trubek jsem si tak všim, takže zkusim je poprosit v servisu aby s tim něco udělali a když neudělají příjde na řadu domácí řešení.

jako tohle je hodně blbá konstrikční vada. to nějak soudruzi v Korei nedomysleli.

Jinak mnohokrát děkuji Life5 za objasnění problému a doufám, že sis nepochroumal kvůli tomu ty plastový kryty. :D
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

:roll:
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:22, celkem upraveno 1 x.
Tano
Příspěvky: 31
Registrován: sob črc 11, 2009 17:56

Re: Závady

Příspěvek od Tano »

Takže máme v brzké době očekávat na ulicích nezčetné množství Cruiziků v plamenech? :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Závady

Příspěvek od Hanzy »

Ale prdlacku jak muze neco chytit od teploty max varu a to uz musite varit to by jste se museli bat i doma radiatoru zase neplacat nesmysly....Life5 nevim v jakem delas oboru ale pokud tak ten obor je trosku mimo realitu nebo si nedaval pozor ve skole... :D
Je to treba utesnit taky mi jde od tama teplo hodim na to mirelon co je na izolaci potrubi a bude a nebo mozna driv nez se k tomu dostanu bude zima a je cas tim padem do jara :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

neverim, ze by globalne auto navrhli tak, ze by hrozilo nebezpecenstvo poziaru.
ak by to tak bolo, uz by sa to hadam prejavilo a nieco s tym robili. Urcite by neriskovali zaloby, kde by ich to vyslo podstatne drahsie.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro lluubboo : Jen pro upresneni popsal jsee to tam dost jasne za jakých podminek k tomu pozáru muze dojit ( prach usazujici se casem a mastnota ) .
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Takže jsem byl dneska v tom servisu kvůli tomu topení, nechal jsem jim tam auto, že to proberou s technickým oddělením. No ale pak jsem se koukl, jak to mají auta na salonu a přišli jsme na to, že nově dovezený auta už ten kryt nemají nesmyslsně seříznutej, ale je celej až k palubce, takže už tam žádná díra není a kryje to to topení, tím pádem už není vidět jak to těleso tak žádný trubky. Takže mě asi vymění ten kryt za ten novej. Jsem zvědavej jestli to zafunguje, ale mohlo by to vyřešit ten problém s tím teplem. -i -i -i -i -i

P.S.: sice to nepatří sem do tématu, ale prodejce mi dneska řekl, že v letos v zimě bude ofiko u nás k dostaní RS packet na Cruze. :!: :twisted:
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro daff. Ten RS paket az bude tak neco nafot. Jinak jsme na foto video Cruze dal nekolik fotek Cruze z Koree tam to auto jezdilo mnohem drive a pod jmenem Lacetti premier .Uvidite na odkazech ve slozce videa a foto neco jsme tam dal.
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od xsoftx »

Daff.Cz píše:Takže mě asi vymění ten kryt za ten novej. Jsem zvědavej jestli to zafunguje, ale mohlo by to vyřešit ten problém s tím teplem.
Prosím napiš, zda ti to udělalali jako záruční opravu. Pokud ano, bude to výzva pro všechny ostatní, aby navštívili svého servismana...
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“