Potřebuji poradit ! - koupe nubiry

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Tom
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 27, 2005 12:16

Potřebuji poradit ! - koupe nubiry

Příspěvek od Tom »

:shock:
Jsem nový návštěvník těchto stránek , a jako možný budoucí majitel Nubiry bych potřeboval několik rad !
Prosím o rady na co si hlavně dát pozor při koupi vozu Nubira-kombi ( vyhovoval by mi obsah 1,6, 16V ) protože co sleduji net tak se dá koupit rok 1998-2000 kolem 100-120 tis. v slušný výbavě a to se mi za takto "velké a relativně nové " auto zdá super , tak předem moc děkuji za rady. Tom :shock:
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Daj si pozor ci nie je kradnute :lol: :lol: :lol: ;)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Nubiru doporučuji, je to super svezení , ale sám jsem jich objel po inzerátech asi osm , než jsem vybral tu pravou. Do 120.000 nejsou nic moc , nebo je to podezřelý. Já jsem nakonec volil dovoz z Něm. . ( koupil jsem dovezenou , přihlášenou .........měsíc po dovozu, takže dovoz na kšeft. ) V plný výbavě v dobrém stavu nebouranou a se servisní knížkou , s poctivýma 94tis na tacho za 140.000.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Boban
Příspěvky: 30
Registrován: stř led 26, 2005 12:58
Bydliště: Skoro Praha

Příspěvek od Boban »

Já kupoval v létě nubiru 2.0 rv.2000,prodáno 2001 avyšla na 180tis. koupená u nás,servisovaná a njeto 42000km,ale pak na netu byla v kombajnu 1.6 za 160tis a najeto 35tis.km,kdyby byla dřív tak bych do ní šel.
Tom
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 27, 2005 12:16

ABS ano či ne ?

Příspěvek od Tom »

:o Ještě k dotazu na Nubiru KOMBI, většina těchto vozů v nabídce nemá ABS, tak prosím majitelé těchto vozů o radu jestli u tohoto vozu raději za model s ABS připlatit nebo je to jedno :arrow: ale u tohoto "většího vozu je to asi nutnost ?????????? DÍK
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja mam Nubiru II 1.6 kombi r.v. 2003 vcetne ABS a zatim spokojenost, najeto cca 40 tkm. Jediny co me na ni trochu vadi, je vrzajici interier. Ale to je asi dan za cenu - pouzite plasty.

A k ABSku. Zalezi na tom, jak dobre ridis, ja osobne sem za ABSko v zime vdecnej, je to pohodicka, kdyz clovek dupne na brzdu, prekona ten pocit dat nohu pryc, kdyz ABS zacne klepat, a prez to, ze brzdi na snehu, tak muze zatacet. Zase v lete bych byl radsi, kdyby ABS slo vypnout. Aspon u Nubiry je mozny potkat pricny nerovnosti o spravne vzdalenosti a vysce, pri kterych ABS pri brzdeni vyhodnoti, ze kola ztraci prilnavost a zacne vypinat (ale myslim, ze to je vlastnost ABS z definice jeho prace).

No a k vybave - ja bych doporucil koukat po 1.6 (pokud chces 1.6) v maximalni vybave, rozdil v cene nebude velikej a mit na zimu ABS a na leto klimosku je fajn ;).
Tom
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 27, 2005 12:16

Příspěvek od Tom »

Dík za názory, zatím mě skoro každý utvrdil v tom,že to fakt neni špatný auto,akorát pověst zn..DAEWOO U ČESKÝCH ŘIDIČŮ NIC MOC , ALE URČITĚ NEPRÁVEM ! Přiznám se ,že jezdím v Peugeotovi 306 , 1,6 - 3dv. se sportovním podvozkem , trochu poladěnej motor atd... takovej malej sporťáček , a chtěl jsem ho vyměnit za Peugeot 406 kombi, ale když zjišťuju,že Daewoo Nubira-kombi je skoro stejně velká a velmi slušná a udělá mi stejnou službu(teda hlavně,že se mi do ní vejde kočár atd.. tak nevim proč bych měl dát za P-406 ZHRUBA AŽ O 50 TIS VÍC !!!!! Vaše názory ? :lol:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja sem taky slysel spatne nazory na Daewoo, ale koupil jsem si Lanose 1.5 (novej) prestavenej na LPG, mel sem ho 3 roky a bez par kilaku 100 tkm, jen drobny problemy. Po zkusenostech s Lanosem sem sel do Nubiry kombi 1.6, zase na LPG a novy. Myslim si, ze za ty penize je to hodne dobry auto. A po prestavbe na LPG i s velice vyhodnym provozem.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To, že nejsou Daewa kvalitní tvrdí jenom ti, kdo je nemají..... Závist to asi nebude , spíš posměch , ale z vlastní zkušenosti vím , že poruchovost je na normální úrovni, spíš jsou méně poruchové , než např. italové ( fiati a pod.) , s těma jsem se vyvstekal až až ....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Taky mi prijde, ze u nas je dost lidi, kteri Daewoo neduveruji jen proto, ze je to Daewoo :). A sam sem se setkal s tim, ze jsou pak, kdyz se v aute svezou, prekvapeni, ze to je pohodlne fajn auto. Ale zase nemuzes cekat, ze je to auto uplne bez chyby. Je to podle mych zkusenosti auto se srovnatelnou poruchovosti jakou maji stejne stare Oply nebo Skodovky.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Daewoo - štika mezi auty

Příspěvek od Tompetr »

Daewoo je značka, která je méně zavedená. Ale jenom hlupáci a přechytralí soudí o kvalitě bez zkušenosti. :? Já nelituji, ba právě naopak, jsem moc rád že jsem si pořídil Kalose. Vřele doporučuji. 8) 8) 8) Mimojiné z toho důvodu, že čím více nás bude, tím více se bude zlepšovat servis, ND a tak podobně.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Jeste bych pridal jednu vyhodu Daewoo: alespon podle informaci od prodejcu se v podstate nekradou.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

PavelZ píše:Jeste bych pridal jednu vyhodu Daewoo: alespon podle informaci od prodejcu se v podstate nekradou.
Na to jsem zapomněl ;) Jasně. V tomto žebříčku vítězit nemusím :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

no :? . Daewoo mam a řek bych že na stejně starý škodofky menaj :-( Bohužel. Musim po pravdě říct že na mojí Nubiře je cejtit každej z těch 37 tisíc km, co jsem za rok najezdil. Myslel jsem si že větší auto dělaj kvalitnějš ale už si to nemyslim. Pazvuky, jízdní vlastnosti pod psa spotřebu žárovk mam 1ks/3 neděle, volant křivě a nejsou schopný mi to srovnat.... Ohodnotil bych to tak na 80% spokojennost :!: .
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
bisnos
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 28, 2005 14:04

Příspěvek od bisnos »

Mam Kalose 1,2 HB a jsem rád , že ho mám, je to leší než Pegot 206. 8) 8) 8) 8) 8)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“