dveřní okna

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
yarek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 10, 2005 15:28
Kontaktovat uživatele:

dveřní okna

Příspěvek od yarek »

Vážení Lanosáci. Koupil jsem si taky Lanoska, a po krátké době už potřebuju poradit. Jedná se o 3dveřový model. Jakmile dosáhnu rychlosti vyšší jak 80 km/h., z míst oken u předních dveří se ozývají neuvěřitelný zvuky, jako kdyby mi dovnitř nějakým otvorem proudil vzduch zvenku (předtím jsem měl škodovku, a to to uměla, když jsem nechal pootevřené okno). Už jsem rozebral zrcátka, přiohnul horní část dveří, aby lépe těsnily, ale výsledek žádnej. Co mi poradíte? Díky za odpovědi. Yarek
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

mě to Lanos dělá tak kolem 140 s tím asi nic neuděláš :cry:
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

tak tak, to je "caro" tohto auticka :) robi to snad kazdemu na tomto fore... :?:
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

to je jasne je to spirit of lanos 8) :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ja mam skuor pocit, ze tie piskave zvuky vydavaju zrkadla. Mne to zacina pri vzajomnej rychlosti auta a vzduchu 150 a konci pri 170. Skusal som dat kusky molitanu do tej strbiny okolo zrkadla, ale akurat to posunulo trochu rychlosti zaciatku a konca :evil:
Ale uz som si zvykol. Aspon viem odhadnut rychlost vetra :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

vado píše:Ja mam skuor pocit, ze tie piskave zvuky vydavaju zrkadla. Mne to zacina pri vzajomnej rychlosti auta a vzduchu 150 a konci pri 170. Skusal som dat kusky molitanu do tej strbiny okolo zrkadla, ale akurat to posunulo trochu rychlosti zaciatku a konca :evil:
Ale uz som si zvykol. Aspon viem odhadnut rychlost vetra :lol:
a aj auta :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no pravdu povedat, nme to nerobi :lol: . lebo nejazdim 140 a viac :?: ale cez leto to snad niekde vyskusam :idea:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Mám také 3D a hluk od větru je tam také znatelný. Ptal jsem se již v minulosti na fóru, co s tím. Já si myslím, že kromě hluku od zpětných zrcátek jde ve větší míře o hluk od antény. Když jsem ji zatáhl, hluk téměř zmizel. Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Ani zadní spojer nepomohl.
yarek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 10, 2005 15:28
Kontaktovat uživatele:

Kvileni

Příspěvek od yarek »

Odpovim sobe a dalsim prispevatelum na svuj dotaz aer. hluku - manzelka tvrdi, ze ten zvuk jde od zrcatek, ale protoze zenska nemuze mit pravdu, ja si myslim, po prozkoumani zrcatek i tesneni, ze by mohla zdrojem byt (mozna!) mezera v castli mezi strechou a prednim blatnikem, kudy by teoreticky mohl vzduch proudit do prostoru pod tesneni kolem oken. No zkusim to prelepit, a jiste napisu, jak se zadarilo. Vsechny zdravi Yarek [/b]
75
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 27, 2005 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 75 »

od prístího týdne budem mít LANOSe a taky se na to kouknu... pred tím skoda 105 ... otevrena okna - zvuk fuj... zavrená okna - :lol: méne fuj.. :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“