Změna inetrieru MATIZ

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od Hawlinka »

Ladinek: na kolik tě ta tapecírovací látka vyšla, prosím tě? A jak postup? Je to složité? Zvládne to průměrně zručný mužský sám v garáži?
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od ladinek »

ahoj!!!látku jsem si na metry běžné koupil od autopotahy MAD ,prodávají i bm,abych to měl stejny k potahům,je z druhé strany nalepenejj i molitan ,ale ten jsem sundal ,protože je tam dost tenká mezera a bez něho to vypadá líp.Sundal jsem tapecíry rozdělal jsem je nastřihol látku podle velikosti a nalepil na klasickej chemoprén.Drží to super.

Látka se prodává na běžny metry já objednal trochu moc že jí bylo přes celou postel a půl,mám aspon do zásoby.Stála asi 350kč běžný metr což je 1x1,5m a je hodně kvalitní vypadá to s tím uplně jinak někde tady mám aji fotky,tak ať se daří.Zvládneš to určitě nic na om není -i jen to rozebrat :PP: jinak já to dělal u děcek v dětském pokoji :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od Hawlinka »

No já se s takovýma věcma moc nekamarádím, takže práci bych přenechala svému milému (bude mít jistě radost ). Ještě by mě zajímalo, kolik je třeba těch metrů objednat, abych nekoupila zbytečně moc, příp. málo. Fotky jsem nenašla (hledání nic nezobrazilo), tak kdybys je měl ještě v PC, byla bych moc ráda :).
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od ladinek »

no já nevím kolik na matyse m běžných látky já tapecíroval jen kousky ve dveřích,měl jsem myslím dva metry běžné to stačí bohatě ještě mě toho kupa zbyla,protože 1metr běžný je u nich 1m délky x 1,5m šířky takže jsem měl kus 3mx2m.tady máš fotky jak to vypadá ,chlap to zvládne určitě i když ženský mají šikovnější ručičky -i

Stačí demontovat tapecír oddělat kus co se bude tapecírovat odmastit tech. benzínem,vystřihnout láku,díl napaplat rovnoměrně chemoprénem,nechat to chvilku odvětraj a přilepit látku a lehce přitlačit.Drží to na tom fakt super,jde to lehce a pak zbýva jen to namontovat zpátky :PP:
Přílohy
3.JPG
3.JPG (142.32 KiB) Zobrazeno 2767 x
2.JPG
2.JPG (124.79 KiB) Zobrazeno 2767 x
1.JPG
1.JPG (117.99 KiB) Zobrazeno 2767 x
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od Hawlinka »

Hmm, to vypadá fakt super, moc se mi to líbí, hlavně to, jak to ladí k potahům. Já chválím!!! -i .. Podle tvého návodu to nevypadá složitě, zkusím to teda sama, zas taková lopata nejsem, abych neuměla stříhat a lepit :roll:
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od ladinek »

obkresli si to fixou na latku i klidně větší kus a pak to můžeš i nalepené odstříhat pryč,fakt to nic není chce to jen látku která je fakt pevná a aby vydržela ja si ji objednal v autopotahy MAD zaslal jsem jim email dotaz jestli mi ji prodají a prodali i na metry je tam těch latek hafo,vyber si podle potahu a je tam i ten nazev látky.

http://autopotahy.sk/ v kontaktech je adrea na ČR tam napiš a uvidíš latku si vyber jakou chceš :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od Hawlinka »

Tak jsem se koukla na svoje dveře a myslím, že s tou látkou by to asi nebylo dost dobře možné - je to jeden velký kus plastu, takže se ta látka nemá za co ohnout :x.. Chtěla jsem to trochu zútulnit, ty šedé plasty se mi nelíbí, ale asi mi nezbyde nic jiného, než to čímsik přestříkat...
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna interiéru Matiz

Příspěvek od J.Bad »

samsungcom píše:Je to nevídaná makačka ale vysledek bude snad SUPER :-)

Hezký potahy - fakt pěkný -- já mám takový obyčejný - kde si je sehnal???
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
samsungcom
Příspěvky: 30
Registrován: úte črc 06, 2010 13:15
Bydliště: Praha 4 Chodov

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od samsungcom »

Díky všem za radu a za ukázky:-)

Auto mam už konečne uvnitř hotové ale cela kastle je pobitá od krup.

Je to v haji :(
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od ladinek »

:D nevěš hlavu,všechno bude dobrý,já teď koupil zase blbý kola na auto starý dobrý prodal,ted nový prodám a starý koupím,vždycky všechno nějak dopadne -i tak ať se daří :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna inetrieru MATIZ

Příspěvek od Docent II. »

Na Aukru jsem našel dekor interiéru, třeba se to někomu bude hodit :PP: .
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“