Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Fitty »

[quote="Petr S."]Chlapci,víte co je zvláštní? Když to udělal minulý rok Brawn GP,tak to bylo v pohodě,když před dvěma roky Kovalainen pouštěl Hamiltona,taky v pohodě,ale když to udělá Ferrari,tak se všichni můžou po..t!To samé s tou dírou v "nose". Má to Mclaren a další dva,je to v pohodě,udělá to Ferarri a je zle. Tak když už fandím,tak alespon objektivně. Neříkám,že je to vpořádku,ale dělaj to všichni.[/quot
-i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu Petr S má tentokrát pravdu bylo toho hodně a ještě bude...osobně přeji právě RED BULL-u, pokud F1 sleduji ale je to dnes hodně nudný, u mě vyhrávají motocykly, to je o něčem jiném i když taky už nabírají " astronautické finanční částky ", vývoj jde kupředu a je stále dražší a dražší...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Goose »

Ono po těch letech stálého nadržování Ferrari se nedivím,že je občas za něco potrestají aby se neřeklo...Alonso je uplakánek,který se jen stěžuje,posledně na Kubicu zcela nesmyslně a taky na tom hňup prodělal...Ferrari je stejný xindl jako Sparta,vyhrát i za cenu podvodu nebo úplatku,Ferrari vždy vše projde stejně jako Řepkovi a spol...ale dost už o tom,stalo se stalo...Hamilton si také prožil svojí první sezonu,která pro něj byla peklo,každý se do něj navážel,cokoliv co dělal bylo špatně,neměl stájového kolegu...prostě je černej a dobrej a to spousta lidí nemůže unést...

Letošní sezóna je hodně zajímavá,je to hodně vyrovnané a dá se na to koukat...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od martyr »

Goose píše:Ono po těch letech stálého nadržování Ferrari se nedivím,že je občas za něco potrestají aby se neřeklo......Ferrari je stejný xindl jako Sparta, vyhrát i za cenu podvodu nebo úplatku, Ferrari vždy vše projde stejně jako Řepkovi a spol...ale dost už o tom,stalo se stalo...
Nevravím, že ostatné tími majú čistý štít . . . to ani zdleka nie. Ale to, čo perchádzalo Ferrari a Schumacherovi, za to boli ostatné tími postihované. Nechcem tu ale znižovať jazdecké kvality Schumachera alebo kvalitu monopostov Ferrari, len ma štve, že nie všetci sú si rovní . . .
Goose píše:Hamilton si také prožil svojí první sezonu, která pro něj byla peklo,každý se do něj navážel, cokoliv co dělal bylo špatně, neměl stájového kolegu...prostě je černej a dobrej a to spousta lidí nemůže unést...
Veľmi pekne napísané, neostáva mi nič iné len súhlasiť.
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...to GOOSE Sparta mi se.. přesto - že kdysi dávno jsem ji fandil, tedy jinak klub s nadstandartním rozpočtem nemá kvalitní kádr ale ...no Řepky a jim podobní a vůbec jít na fotbal to dnes je o tom jít mezi ...no to už nejsou ani přiznivci ale vypití magoři...a tak radši zůstávám při motorismu
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Goose »

Serpico ano je to tak,na fotbal se dříve chodilo hlavně fandit a člověk si přinesl zážitek,ale v dnešní době se tam chodí jen spousta pitomců ožrat,dělat bordel a porvat se...a tím samozřejmě odradili spoustu lidí na fotbal vůbec chodit a to ani nemluvím o tom,když chce vzít táta kluky na fotbal a tak je radši posadí k televizi protože tam mají jistotu,že je nezraní nějakej ožralej pitomec...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Grrrrr, vymenil jsem par veci na mazlikovi a porad nestartuje.
Aj dokonce jsem nasel prekvapeni. No viz tema v sekci Racer => Vymena kablu a svicek.

Uz me to nebavi ... :x :| :cry:
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od žofre »

panové Serpico a Goose úplne s vámi súhlasím, ked som mal malé deti tak som s nimi chodil na fotbal a dnes by som tam nešiel ani sám ,je to o držku ked sa mam dívať na tých feťákov a grázlov ,tak je mi s toho na vracanie a preto si vychutnavam športove prenosy doma
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak mňa včera nepotešil stret so srnkou (alebo mladou laňou). To zviera, ktoré som stihla zachytiť aj po brzdení ľavým predným nárazníkom odišlo po svojich, tak dúfam, že to aspoň prežilo, keď už môj nárazník nie. Je na ňom cca 20 cm prasklina. Je to môj prvý stret so zvieraťom za celé tie roky, čo jazdím.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

To si mala ešte šťastie,mne zajac na Ibize odlomil chladič z držiakov,tcovi raz jeleň na wartburgu rozbil celý bok a srna na opli celý predok včetne chladiča
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od LIFELIKE »

alvin píše:To si mala ešte šťastie,mne zajac na Ibize odlomil chladič z držiakov,tcovi raz jeleň na wartburgu rozbil celý bok a srna na opli celý predok včetne chladiča
To áno, bolo tam viac zhôd okolností: už sa stmievalo a mrholilo, tak som išla do 75km/h, bo cesta je tam úzka a mierne sa točí. A keď tesne pred tou nešťastnicou vyletela jej sestra, tak som začala brzdiť, lebo kde je jedna je aj minimálne druhá. A aj bola, ale tá to už nestihla. Odhodilo ju, ale ked som hned zastavila a išla sa pozrieť, čo je s nou, tak tam bola len poválana tráva a ona už išla medzi stromy. Tak len dúfam, že to šťastie sme mali obe....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Jejda tak alespon trocha šťastia že si v poriadku a autíčko je pojazdné ono taký stret bývá aj horší takže to že si išla pomali velmi pomohlo aj srnke.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Boženka hlavně že se ti nic nestalo!!! Tady u nás,myslím,že je to dva roky byl i smrťák!!!
Ale chce si to přidělat plašič.Dávám odkaz ale mají to kdekoliv!

http://www.auto-samolepky.cz/product_in ... ts_id/2690

Jinak ta zvěř je chudák ta nemá klid ani v lese.Dneska jsem byl na houbách a takový zbohatlí zmetci,jinak to snad ani nejde říct na čtyřkolkách a na motorkách si jezdí po lese a nikdo na ně ani nemůže !!! Ti ať se klidně pomlátí!!!
Jó nám ale ať jezdí a nezlobí -i
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Jak jsem psal jinde byl jsem dnes v Praz a projížděl jsem celou Prahou od jihovýchodu na sever.Nevím co mě napadlo jsem si řek,že se zase projedu po nábřeží protože jsem tamtudy dlouho nejel.No to jsem si dal :(
Ještě k Vyšehradu jakš tak to šlo ale potom krok sun krok zelená snad naskočí na deset sekund.U Palackého náměstí stojím druhý na semaforu naskočí zelená vyrazím a ten dobrák přede mnou pustil před sebe dvě auta zprava a já zůstal na kolejích :( Ještě,že v tramvaj řídila taková sympatická žena vůbec se nečílila ani na mě nevyběhla s tyčí a počkala až se to rozjelo :D Asi jsem se ji líbil a nebo si říkala kluk z vesnice :lol: U toho šišatýho baráku jsem to nevydržel a zahnul doprava abych se dostal na magistrálu! Než jsem se tam dostal tak nevím možná těch pět km spodem snad hodinu !!! Po magistrále to už docela šlo ;) A to jsem nepsal jak jsem asi před třemi týdny jezdil po druhé straně za vodou to snad ještě větší děs bes !!!Další horor je když scháníte místo na zaparkování :evil: Zkrátka až se budu chtít projet po nábřeží tak snad jedině nad ránem to prý je Praha i prázdná :?
Uvadím to jako výstrahu kdo do Prahy nemusí ať radši nejezdí :!: :!: :!:
Jinak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od J.Bad »

Topol píše:Pěkný den :D
....
Jinak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Ježíč Topole tohle je úplně normální - Pražáci už se ani nerozčilujou.. nemá to smysl..Prostě stojíš a ono se to rozjede.. pak uhneš do vedlejší.. projedeš okolo bloku a vrátíš se na tu hlavní.. prostě to chce zkratky...to ty "kluci z vesnice" jak píšeš neznají...proto na těch hlavních stojí a Pražáci v klidu projíždějí zkratkama - je fakt že to co do spotřeby taková úspora není ,ale jde o čas a čas jsou peníze.... tzn končím v 17.00 v práci a banka má do 18.00 tak to musím stihnout ať to stojí co to stojí...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Odpovědět

Zpět na „POKEC“