Kontakty na majitelov Lanosov

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

to co som postrehol ze lososy s el. stresnymi tak vacsina je z nemecka cize pravdepodobne en nemci davali aj stresne

a neboj sa zabavu budes mat ja som 2 krat susil komplet vnutro ;)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Ahojte vospolok,

no mám nervy v r...i, zomrel mi aj tento motor. Odišla že vraj ojnica a kľukovka, som z toho na nervy, na aute som sa vozila asi 4 dni, z toho bolo 3x v oprave. Teraz mám dobrý spodok z môjho motora a dobrú hlavu z toho druhého motora????? Dochádzajú mi nervy :(

Najhoršie je to , že ma to stálo kopu prachov, a ani prachy ani auto...furikujem opäť po MHD, a mám chuť si hodiť slučku -P
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

To ti veru nezavidim tiez sa s nim trapis ako ja ak si si pozerala moje nove foto :)

Mozes my zvysok podarovat ja si tam dam svoj motor :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od PETO »

Mihalka255 píše:Ahojte vospolok,

no mám nervy v r...i, zomrel mi aj tento motor. Odišla že vraj ojnica a kľukovka, som z toho na nervy, na aute som sa vozila asi 4 dni, z toho bolo 3x v oprave. Teraz mám dobrý spodok z môjho motora a dobrú hlavu z toho druhého motora????? Dochádzajú mi nervy :(

Najhoršie je to , že ma to stálo kopu prachov, a ani prachy ani auto...furikujem opäť po MHD, a mám chuť si hodiť slučku -P


:( :(( No to je fakt na nervy hlavne mysli pozitívne a nedaj sa . -i ;)
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Ono sa ti povie pozitivne ked pri cene toho auta a jeho veku ta vymena motora + vsetko k tomu pokial nemas dobrych znamych co ti spravia lepsiu cenu vinde na polovicnu hodnotu auta.

Vtedy je to velmi na zvazenie ci do toho dalej investovat alebo .....
Takto to ma napriklad kolega s Tigrou. Mal tam dake problemy s motorom zistili sme ze asi hlava. Teraz uz neviem ci mu jeho kamarat servisak baasiel ze bud daco s halvou alebo tesnenie kazdopadne ho vybratie motoru teda praca vysla aj s ND na cca 330 ojro a uz vtedy povedal ze sa mu to neoplati. Po 2 tyzdnov motor vypovedal uplne a asi je zpeceny to sa este uvidi lebo je chlapik na dovolenke. Cize ak novy motor tak to mas hned polku auta.

Pri takomto starom aute je to na zvazenie. Darmo sa ti paci darmo je to tvoj milacik ale donekonecna do stareho auta sa neoplati investovat.

Ja to mam tiez momentalne tak ze uz dlho neviem co mam so svojim robit.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od PETO »

FoXo píše:Ono sa ti povie pozitivne ked pri cene toho auta a jeho veku ta vymena motora + vsetko k tomu pokial nemas dobrych znamych co ti spravia lepsiu cenu vinde na polovicnu hodnotu auta.

Vtedy je to velmi na zvazenie ci do toho dalej investovat alebo .....
Takto to ma napriklad kolega s Tigrou. Mal tam dake problemy s motorom zistili sme ze asi hlava. Teraz uz neviem ci mu jeho kamarat servisak baasiel ze bud daco s halvou alebo tesnenie kazdopadne ho vybratie motoru teda praca vysla aj s ND na cca 330 ojro a uz vtedy povedal ze sa mu to neoplati. Po 2 tyzdnov motor vypovedal uplne a asi je zpeceny to sa este uvidi lebo je chlapik na dovolenke. Cize ak novy motor tak to mas hned polku auta.

Pri takomto starom aute je to na zvazenie. Darmo sa ti paci darmo je to tvoj milacik ale donekonecna do stareho auta sa neoplati investovat.

Ja to mam tiez momentalne tak ze uz dlho neviem co mam so svojim robit.


Ked by som to mal rozvádzať do podrobna ja tak by sme tu boli ajajáj neviem do kedy s tými to vecami čo si napísal mám bohaté skúsenosti . Cˇo sa porobilo s cenami áut v septembry 2008 a najme s jazdenkami ale aj s novými autami o tom bi som mohol rozprávať , ach jaj . :( -P :((
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Ahojte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


držte mi palce, dala som svojho lososa opäť opraviť , ale už ako kompletku, možno dnes bude hotový tak sa ozvem ako som dopadla.....a potom sa asi pôjdem dať liečiť na psychiatriu, bo za tie peniaze som si mohla kúpiť new auti....no čo .....láska je láska :lol:


joj sa teším...... :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Drzime neboj aj na nohach :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Ahoj Foxo,

tak už päť jazdím, auti ide ako nové, proste super, nechala som ho opraviť u jedného pána tu v KE, ktorého som len náhodou našla cez Autobazár.eu v inzerátoch. Je vidieť že sa rozumie do týchto áut, pretože opravuje len ople a daewaa. Už si ho len musím umyť, naleštiť a jazdiť.....škoda že som na neho nenatrafila skôr mohla som ušetriť kopec peniažkov...no hlavne že losos je živý a zdravý :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Tak to som teda rad ze uz jazdis :)
Taka sikulka by sa zisla aj mne ale neviem kto by mi to vsetko preplatil :)
Momentalne so svojim stojim pred panelakom od 23.7.2010 co je uz mesiac :)
Som na 2 tyzdne na dovolenke a zvysne mam dobreho fleka :)
Uvidime ci vobes nastarujem :)
Teraz uz fakt cakam tie slubene fotky !!! :)
Prajem vela stastnych km
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
solimx
Příspěvky: 124
Registrován: stř lis 18, 2009 13:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od solimx »

Ahoj Mihalka255,

a co ti na autku opravoval? Dufam ze mi das na neho kontakt ked budem potrebovat.

ahoj
Lanos 1.5 8V, 63kW, disky 13" Alu Enzo, gumy Kleber, LPG Tartarini, spotreba leto 5.8l/100km :)
mikrovlnka Daewoo, radio Daewoo, babetta 210, 2 rychl.
cestný zavodny bycikel
pred Langosikom: s105, s120, s130, fav 136L LPG karbec,fiat polsky,oltcit,format 135LXi LPG
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Ahojte :D

opäť zdravím všetkých, ospravedlňujem sa že tak neskoro odpisujem, ale mám strašný frmol v práci. No autíčko šlape skvelé, ten pán mi menil komplet motor, takže v priebehu pár mesiacov mám už 2 motor. Určite si všetci myslíte, že to je samozrejmé , lebo na tom aute jazdí ženská. Lenže ten prvý motor, ktorý mi skapal, som kúpila od jedného ( nechcem sa neslušne vyjadrovať ) "seriozného oblbováka " z Levíc!!!!. Mal inzerát na autobazár.eu na daewoo Nubiru na ND. Vravel, že je to skvelý motor, ktorý ide bez problémov.....lenže to sa nezmienil že bol na plyn ( prvá katastrofa!!! ) a že ho poskladal ako LEGO skladačku asi zo všetkého čo doma našiel. No proste som zarobila, lebo som naletela podvodníkovi. :cry:
No už to nechám tak, pretože s alen zase zbytočne rozohním, a nič mi to aj tak nebude platné. Tento nový motor mám už od nás z KE, som veeeeľmi spokojná, pretože bol z havarovaného auta, ktoré to dostalo do boku, takže predok a všetko ostaté bolo OK. Dokonca mi ho ten pán aj ukázal, pustil, takže som ho aj videla aj počula....no veď viete aký je to rozdiel pozerať sa na niečo čo funguje....
Takže všetko super....sľubujem že tie fotky už dám...nejak mi stále nevychádza čas ;) a keď niekto chce tak dám kontakt aj na toho pána..naozaj sa rozumie svojej práci, nie ako niekto kto sľúbi, ale aj tak nič nespraví.....
Tak nech nám to šlape bez nehôd .... papa :PP:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Som rad ze aspon niekto ma radost zo svojho Lanosa a ide mu tak ako ma a nerobi problemy :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Mihalka255 to uz asi vzdala s forom :(
Langosik je bez frajerky :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od n3oklan »

teda ja nejchci bejt nejak hentenonen hnidopich, ale rekl bych, ze krom jednoho prispevku je cely forum tezce OT :lol:

Michal "neo" Gavlík
Rumburk, Ústecký kraj, ČR
GSM - zaslu prez SZ ;)
ICQ - 259 808 800
jabber - n3oklan@isgeek.info
aaa kdo chce, tak si me najde i na FCB a vsudemozne jinde :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Odpovědět

Zpět na „LANOS“