Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Docente, dělají ti dobře takové připomínky?? Ta tvoje anketa vůbec nesouvisela s tématem Konečně jsem potkala Sparka a nechápu proč zase reješ do Ivoše? Tvůj sarkasmus si odpusť.. Opravdu ses vrátil úplně stejný.. :? -P
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Reklama
 

Mirin
Příspěvky: 72
Registrován: pát led 23, 2009 22:28
Bydliště: Rumunsko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Mirin »

Sice s tady moc nezúčastňuju (protože mám vcelku bezproblémovéTico -i -i -i ) ale politiku bych sem netahal,to sem fakt nepatří. Na Mazdaclubu jsme to už měli a zvrhlo se to v nechutnou diskusi...Fakt Vám do toho nechci kecat ale bavme se radši o autech ,fotbale ,babách a podobně.
Daewoo Tico 0.8 + Mazda Premacy 1.8 - supr auta!!!
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od n3oklan »

tak mam takovej pocit, ze jsem pred chvili odstavil na delsi dobu svoji Jesterku... o vikendu mi "upadl volant" ze zavesu v interieru (to by nebylo tak hrozny, s tim se da ze zvysenou opatrnosti jezdit), ale vcera se pravdepodobne rozpadl buben praveho zadniho kola, takze kolo smajda jako krava, auto prakticky nebrzdi (upadla brzdova hadicka ?) a ja s tim musel dneska s notnou davkou nervu dojet 8km domu... takovou kolonu za sebou nema ani AVIA po 20km jizde... :oops: :oops: :oops: -P -P -P
mam takovej pocit, ze se Jesterka dostava za zenit zivotnosti, protoze to uz neni mozny... uz jenom opravdu cekam, kdy mi upadnou za jizdy vsechny 4 kola a motor utece pryc :shock: :oops: :cry:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od FoXo »

Vitaj v klube :)
Ale snad este daco vydrzi :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od mariomikulik »

Zdravím všetkých....Takto vyzera vysledok Slovenskeho narodneho sportu, co je nepustenie ludi na prechodoch, resp. prejazd oblasti prechodu pre chodcov bez zmeny rychlosti a zvysenia ostrazitosti....pustal som pani na prechode, zastavil som, pani zacla prechadzat pozrel som sa na telefon (uz som asi 2sekundy stal) a v tom do mna zozadu silna rana...vysledok je na fotke...dolamany naraznik, vystuha, vsetko vzadu pod naraznikom, cela oblast posunuta do kufra, vystrelene veko ktore sa neda zavriet....Clovek chce urobit dobre druhemu, tym ze ho pusti...a dopadne ako najvacsi... :shock:
Přílohy
forum.jpg
forum.jpg (148.17 KiB) Zobrazeno 1748 x
chevy lacetti sedan, rv. 2008
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

to vravím už dáno,že za náraz zozadu pred križovatkou,alebo prechodom by malo byť lynčovacie právo :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: ja mám dodnes na to pamiatku na krku
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Tak to je na porážku :cry: :cry: :cry: :cry:

A prechoda no tohle je kolegov syn ktorý zastal na červenú a prehliadol ho autobus a výsledok- Espi skončilo v šrote :cry:
Přílohy
Peťo K1 (2).jpg
Peťo K1 (2).jpg (103.88 KiB) Zobrazeno 1734 x
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od vado »

Taktika Ferari ... Fuuuuj. Uz raz to bolo, Barichello vs Schumacher. Ja sa cudujem, ze to nie je nikto schopny zatrhnut. Mam pocit, ze sa na to uz neda pozerat ... -P
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Tak to je moja reč veď ten debilný žalobníček a podrazák Alonso už vo Valencii rádiom žiadal o to aby ho Massa nezdržoval a tady to doviedli k zdárnému koncu a môj názor je že ze to ba mal dostať disciplinár a to tak že končí :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od martyr »

Keď ho nie je schopný predbehnúť na trati, tak nech sa za ním vozí. Ale Ferrari to robí stále. Preto Rubiňo mohol mať akékoľvek ambície, musel sa ich vzdať kvôli Schumacherovi a tímovým nariadeniam -P -P -P :x
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu peha aj. ve F1 je týmová práce a taktika..., pokud se vám to nelíbí a nic proti tomu koukejte na moto GP tam se " perou " i dva jezdci z jednoho týmu, je to záživnější a pro diváky atraktivnější...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od martyr »

Serpico píše:...inu peha aj. ve F1 je týmová práce a taktika..., pokud se vám to nelíbí a nic proti tomu koukejte na moto GP tam se " perou " i dva jezdci z jednoho týmu, je to záživnější a pro diváky atraktivnější...

Mějte se fajn
Na Moto GP sa ozaj dobre pozerá -i -i -i Ale aj v F1 existujú výnimky, ako napr. Red Bull. Aj tam zavládne tímová taktika, ale určite až vtedy, keď bude jasné, ktorí jazdec má väčšiu šancu na zisk titulu.
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

....ako napr. Red Bull. Aj tam zavládne tímová taktika, ale určite až vtedy, keď bude jasné, ktorí jazdec má väčšiu šancu na zisk titulu.

...no martyr, to nebylo zrovna šťastné viz. Weber kontra Vettel křídlo a nehoda...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od martyr »

Serpico píše:....ako napr. Red Bull. Aj tam zavládne tímová taktika, ale určite až vtedy, keď bude jasné, ktorí jazdec má väčšiu šancu na zisk titulu.

...no martyr, to nebylo zrovna šťastné viz. Weber kontra Vettel křídlo a nehoda...
ale aspoň sú to závody a nie lunapark, kde sa poslušne vozí jeden za druhým. adrenalín musí byť :lol:
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Petr S. »

Chlapci,víte co je zvláštní? Když to udělal minulý rok Brawn GP,tak to bylo v pohodě,když před dvěma roky Kovalainen pouštěl Hamiltona,taky v pohodě,ale když to udělá Ferrari,tak se všichni můžou po..t!To samé s tou dírou v "nose". Má to Mclaren a další dva,je to v pohodě,udělá to Ferarri a je zle. Tak když už fandím,tak alespon objektivně. Neříkám,že je to vpořádku,ale dělaj to všichni.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „POKEC“