Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Závady

Příspěvek od Sekt0r »

Caute , tak tento tyzden budem musiet zajst do servisu . mam problem s pravim reprakom na dverah , neskutocne moc mi chrci myslite ze mi to zreklamuju ?
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Reklama
 

Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od xsoftx »

Pokud ti to dělá při poslechu CD při různých skladbách (rádio radši vynecháme-špatně se diagnostikuje to chrčení :) )a při různých frekvencích. Od 20 Hz např do 1,5 kHz...tak se na 100 % jedná o vadu....neměl by jsi to zkoušet při hudbě typu duc,duc kde největší příkon a tím i největší tlak repro je stále na frekvenci 20 až 200Hz. Popřípadě zkus stáhnout zvýraznění basů....Good luck -i
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Závady

Příspěvek od Sekt0r »

no praveze ja si hudbu ani moc nevypekam , a chrci to strasne aj ked mam hlasitost na 30 az 40-tke a ekvalizer mam normal a s manualnim nastavenim vsetko na normale . uvidim ako sa vyjari servis pretoze som to auto kupoval u ineho dilera a servisovanie chcem robyt z toho blihsieho tak som zvedavi ako to cele dopadne .

Inac auto som kupoval ako predvadzacku uz som 600 Km teraz ma 5000 Km a kedze auto ako predvadzacka stalo uz neaku tu dobu musel som ist na prvu servisnu prehliadku , ale to mi dal predajca gratis a auto ma vyslo 11500Eu a mam ho asi uz 3 mesiace
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Závady

Příspěvek od Fus »

Resim dalsi malej problem vrzou obepredni operadla na sedackach, zajimavy je ze vzdycky staci hnout nastavenim operadla a je to treba na 5Okm vpoho, uz sem s tim byl dvakrat v servisu a tam mi to vzdycky rozebrali a promazaly a ze prej tam neni co dotahnout. Jenze to vydrzi tak 300 az 400 km a pak zase znova. Tak uz mi slibujou novy sedacky tak nevim. Divny je to ze to ale delaj obe sedacky problem se vyskytl hned ze zacatku co sem mel auto asi 14dni ale to jeste nebylo tak hrozny ted ho mam 2 mesice a najeto cca 8000km .
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Re: Závady

Příspěvek od Sekt0r »

Tak som ten chrciaci reprak reklamoval , v servise ho mali asi 15 min a potom prisiel za mnou pan zo servisu a povedal ze reprak treba vymenit a ze spiseme reklamacku , tak sme ju spisali a ja som siel s autom domou s tim ze mi na buduci tyzden zavola a povie ci reklamacka presla . inak ked budu vymienat ten reprak tak som si aj obiednal zastierky na kolesa a budu stat 50 eu aj s montazov . inak ak mo zem poprosit je tu este ten pan co si sam opravoval ten naraznik ? mal by som na neho otazku ze ako drzi predni naraznik , pretoze sa mi trocha uvolnil na prednej lavej strane pod svetlom , je taky trocha vyskoceni . stalo sa to asi v tedy ked som parkoval a velmi jemne som tukol plot ale v tedy som to pozeral a bolo v setko v pohode ani skrabancek - no zajtra tu hodim aj foto ( dojde mi novy fotak ) .
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Závady

Příspěvek od Fus »

Tak dalsi zahada. Vcera vecer mi to za jizdy ukazalo code 82 (brzy vymente motorovy olej) volal jsem hned do servisu a tam mi zekli ze je to divny ze na to mam hodne malo najeto a ze si mam zkontrolovat kolik tam je oleje jestli ho tam prej neni malo. Tak sem rano az to bylo studeny zmeril hladinu a zjistil ze ho tam je tak pomalu jednou tolik nez je max. Takze asi tece nafta do oleje jinak si to vysvetlit neumim. Nastesti zem uz obednanej do prahy do autosalonu Srba ale az na stredu. K nam do Loudy uz nikdy byl jsem tam tolikrat a vzdycky bylo vsechno podle nich ok a pritom je to porad horsi a horsi. Presne jako kdyz sem mel Fabii II. Jezdil sem taky k nim a porad stou samou veci a kdyz sem mel po zaruce tak mi konecne byly schopny rict cim to bylo. Takze kvalita servisu nanic.
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Závady

Příspěvek od PETO »

:D Skús si prečítať návod na použitie ktorý si dostal k autu Chevrolet Cruze kapitolu starostlivosť o vozidlo článok motorový olej to všetko na strane 121 . ;) -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Závady

Příspěvek od PETO »

;) či je hladina oleja správna podľa návodu :PP:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

Snad maly, problem dufam :? ... ukazovatel teplota motora sa mi nikdy nedostane do strednej polohy (ani po dlhej jazde) ale malicko, jednu palicku pred stred. Je to OK? Je to tak aj na inych Cruzoch? Treba s tym ist do servisu?
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Stopro je to teplotne v pohode, ja mam teplotu okolo pulky, ted nevim, jestli pres nebo tesne pod, nicmene v teplote urcite problem nebude
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Mám to úplně stejně, rafička si najede na svoje místo těsně před půlku a pak se nehne ať jedu jak jedu. Problém to podle mne není.
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Já to mám taky tak, teplota se mi zastaví 1dílek před půlkou. Takže bych v tom neviděl problém. Jenom mi to furt ohřívá nohy a to je problém. Ta blbá izolace mě vážně štve. :D
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Zvláštní, to ohřívání nohou jsem nezaznamenal a to jsem se na to soustředil poté, co jsem to tu četl... pravda, jezdím většinou s klimou na auto...
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

No tak ja kdyz mam zapnutou klimu, tak to taky necitim, to je jasny, ale bez klimy to uz je neco jinyho.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Muzete mi vysvetlit, proc jezdite nekdo bez klimy? Neni to zbytecne setreni? Nebo je tu jiny duvod?
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“