Moje prve auto esperko

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Odpovědět
Selanto
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 27, 2010 19:52

Moje prve auto esperko

Příspěvek od Selanto »

Ahojte. No som tu bud najmladsi alebo patrim medzi nich. Mam 22 a po dlhom ukecavani otca som ho prehovoril nech mi preda espero ako keby ho ma dat niekomu inemu alebo zlisovat. Proste espero milujem. Je tak moc skarede az ne pre mna nadherne a ine zatial nechcem. :)

Rok vyroby je 11/98
motor 1.5i 16V DOHC
najazdene nieco malo cez 135 000 km cca 100 000 otec 35 000 ja.
ma klimu ale nefunkcnu co ma dost mrzi lebo aj okna mam nefunkcne ale orauje sa na tom aby sli.
ABS a airbag nema. Nevadi mne to nechyba inak ma vsetko. Napriklad dva stierace rezervu a podobne :) dokonca aj vicko od nadrze si predstavte. :)

Radio nejaka orava kupovana otcom pojde do tata uz sa caka na alpina 103r ci jak to je:) repro 13 SAL orange series zadne plato 16,5 koax. SAL orange series
ostatne vsetko na aute seriove.

Zanedlho sa idu menit rozvody, kladky, naplne lebo uz to zacina surit.
Do buducna planujem zmenu tlmicou a pruzin za nieco tvrdsie plus alu disky a rozsirenie nech to lepsie sedi na cestach. Co sa tyka motora chcel by som chipnut RJ dat kvalitnejsi filter na sanie a bude treba menit kata. No do STK vydrzi :) ked sa bude menit pozrie sa aj vyfuk komplet ci je dobry a uvidi sa. Nejake to audiolepsie do auta a to by stacilo. Ziadne plasty a blby tuzing.
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje prve auto esperko

Příspěvek od FoXo »

Uf tak to ta teda caka kopec investicii.
Mna to zozaciatku bavilo a potom som zistil ze peniaze z vyplaty som cely rok ani nevidel :D
Vela stastia a este dake foto nahod
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje prve auto esperko

Příspěvek od -peha- »

No tak výtej -i A jo Esperko je náhodou nádherné auto má krásnú a ladnú karoseriu a nebyť tej hrdze čo ho chytá tak je fantastické.Klímu si daj opraviť na Esperko to nieje tak strašné a je to dobrá vecička a to že nemáš ABS no to je plus pre teba nemá alespon starosti a Já som do teraz jazdil s autami bez ABSka a bolo to v pohode.Takže nech Ti ješte dlho slúží :lol: :lol: :lol:
Selanto
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 27, 2010 19:52

Re: Moje prve auto esperko

Příspěvek od Selanto »

Diky vam ... no fotky su v stave riesenia len potrebujem byt s kamosom co mi pozicia fotak lebo telefonom to fotit nechcem a moj fotacik uz ma na pomnicku R.I.P. ale v dohladnej dobe sem dam par fotiek ...

co sa tyka investicii zo zaciatku mam potrebne a potom co by som rad spravil no uvidim co s toho samozrejme sa aj poradim nech to zbitocne nerobim no uvidime ... doteraz to bolo vozidlo iba na ucel odvezenia z bodu A do bodu B... ja by som s neho chcel spravit nieco viacej... proste milacika ...
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re: Moje prve auto esperko

Příspěvek od martyr »

Vítam ťa medzi Daewoo nadšencami a dúfam, že sa tu budeš cítiť dobre. -i -i -i Nech ti to tvoje zanietenie vydrží čo najdlhšie a hlavne, nech ti nedojdú financie :lol: :lol: :lol:
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Selanto
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 27, 2010 19:52

Re: Moje prve auto esperko

Příspěvek od Selanto »

Diky diky. No viacej sa bojim tej casovej stranky ako financnej. Ked to zoberiem do pomeru peniaze voci volnemu casu bude problem viacej s casom. Nehovorim ze penazi je neviem kolko ale ked si najdem na auto cas cca 1 den do mesiaca nespravim tak vela na nom.
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“