pc hlásí nesmysli

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
karelva
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 23, 2010 22:08
Bydliště: turnov

pc hlásí nesmysli

Příspěvek od karelva »

Zravím vás tu .Mám problém byl jsem na diagnostice a servisák mě řekl že to hlásí nesmysli.Třeba teplota vzduchu -45 střiky všechny skratované atd.Poprvé mu to načetlo 11 závad tak to skusil znovu a 7 závad tak mně řekl at si nechám přehrát pc nebo seženu jiný.espero 2litr nastartuji a když přidám plyn tak chcípá a je slyšet takoví hrubí zvuk jako ze sání.Dnes jsem volal elekrikářovi a ten mně řekl že to není jednoduché to nakonfigurovat.už jsem si sehnal jiný pc z vrakoviště ale prý se to musí tež nakonfigurovat.vubec nevím co dělat.Budu rád za každou radu díky
Přílohy
dící jednotka 002.jpg
dící jednotka 002.jpg (78.73 KiB) Zobrazeno 1397 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: pc hlásí nesmysli

Příspěvek od palikx »

no taky pekny
jen jeste by to chtelo od zacatku
co se s autem delo nebo stalo?jezdilo a najednou umrelo?
a k te jednotce to co mate v aute a to co jste koupil musi mit nejlepe stejne oznaceni tedy to velke QC .nemam u sebe vypis jednotek espera a tak nevim ktera patri kam.
kazdopadne nova jednotka se musi nakodovat jelikoz espera mely vsecky immobilizer.jinak pokud je stejna melo by to fungovat.
a k tomu zvuku a obcasnemu skytani a k tem chybam mi to tak trosku pripada na roztrzeny remen rozvodu nebo tak neco.
jinak bezne procedury s jednotkou samozrejme zvladam,a nemel by byt problem zprovoznit nahradni jednotku pokud ta stara je opravdu spatna(bohuzel mi spis prijde ze problem je nekde jinde)
P.S koukam ze jste od turnova -pristi vikend chci jet na vylet s detmi do male skaly tak bych se mohl zastavit-jediny problem ze jedu vlakem tak bychom se museli domluvit co a jak
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“