Nesvítí palubka

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
eL
Příspěvky: 104
Registrován: úte led 18, 2005 09:30
Kontaktovat uživatele:

Nesvítí palubka

Příspěvek od eL »

Ahoj, mám Nubiru krátce a nesvítí mi palubka, ani budíky, ani ovladače, nicméně kontrolky ano. Že by jen pojistka? Kde ji vlastně hledat?
Daewoo Nubira 2.0 CDX, 98 rok, 98kW, Hatchback
Reklama
 

Karel
Příspěvky: 33
Registrován: čtv čer 03, 2004 11:18
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Karel »

Ahoj, pojistkové skříně jsou dvě. Jedna je v motorovém prostoru u ústí ostřikovací nádržky. Druhá je uvnitř auta u levé nohy řidiče pod palubkou krytá plastovým deklíkem, v tý je pojistka označená F5 (pátá shora v levém sloupci), která jistí palubku. Podle všeho, ale kreje všechny žárovky v palubce, pískací modul a snad ABS kontrolku. Takže pokud jsem se nesplet a jestli ti svítí kontrolky a píská modul, tak to asi pojistkou nebude.
DAEWOO Nubira 1.6 SX
eL
Příspěvky: 104
Registrován: úte led 18, 2005 09:30
Kontaktovat uživatele:

njn

Příspěvek od eL »

Nojo, kontrolky svítí, stejně tak i třeba osvětlení uvnitř, takže pojistka to asi nebude... i když vypadá to, že mi to opraví grátis, bez toho to bude jen někde nějakej kontakt. Ještě jestli to nesouvisí s tím stmívátkem, co je vedle volantu, který zřejmě má na starosti nastavení jasu podsvětlení... kdo ví, doufám, že se mi to nerozsype celý, když už jsem do Daewoo vložil důvěru a vsadil tak 120K do loterie ;)
Daewoo Nubira 2.0 CDX, 98 rok, 98kW, Hatchback
Karel
Příspěvky: 33
Registrován: čtv čer 03, 2004 11:18
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Karel »

Tak jsem kecal promiň, teď jsem ještě jednou projel schéma, podsvit palubky jistí pojistka EF20 (označení a umístění by mělo být na vnitřní straně víčka) v pojistkové skříni u motoru. To co jsem psal prve je blbost, F5 jistí právě ty kontrolky.
DAEWOO Nubira 1.6 SX
eL
Příspěvky: 104
Registrován: úte led 18, 2005 09:30
Kontaktovat uživatele:

ok

Příspěvek od eL »

OK, díky, mrknu na to!
Daewoo Nubira 2.0 CDX, 98 rok, 98kW, Hatchback
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Karel píše:Tak jsem kecal promiň, teď jsem ještě jednou projel schéma, podsvit palubky jistí pojistka EF20 (označení a umístění by mělo být na vnitřní straně víčka) v pojistkové skříni u motoru. To co jsem psal prve je blbost, F5 jistí právě ty kontrolky.
Karle jseš si jistej, že v motoru? Mrkni na mou osobní galerii a tam je pojistková skříň v motoru a popisem a takovou pojistku jsem tam neviděl.
Spíš by to mělo být (dle mě) u řidiče vlevo u dveří, ale radši se doma podívám a hodím vám sem obrázek.

Mě zas přestal najednou reagovat cenrál na dálku(original Daewoo). Vše normální a najednou nic ani ťuk. Tak budu také muset omrknout pojistky
v autě tak to spojím.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
eL
Příspěvky: 104
Registrován: úte led 18, 2005 09:30
Kontaktovat uživatele:

subject

Příspěvek od eL »

...no nakonec jsem prozkoušel pojistky jak v motoru, tak u řidiče, ale v nich potíž není. Mám slíbenu opravu v bazaru, kde jsem ji koupil, jelikož ve dne jsem si toho, že nesvítí, samo nevšimnul :( jinak jsem zatím spokojen a snad brzy sem hodím fotky.

Jen jedna nepříjemná věc, na sněhu/ledu/mokru děsně lítá zadek :( že by zadní brzda :((?
Daewoo Nubira 2.0 CDX, 98 rok, 98kW, Hatchback
Karel
Příspěvky: 33
Registrován: čtv čer 03, 2004 11:18
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Karel »

Richard píše:
Karel píše:Tak jsem kecal promiň, teď jsem ještě jednou projel schéma, podsvit palubky jistí pojistka EF20 (označení a umístění by mělo být na vnitřní straně víčka) v pojistkové skříni u motoru. To co jsem psal prve je blbost, F5 jistí právě ty kontrolky.
Karle jseš si jistej, že v motoru? Mrkni na mou osobní galerii a tam je pojistková skříň v motoru a popisem a takovou pojistku jsem tam neviděl.
Spíš by to mělo být (dle mě) u řidiče vlevo u dveří, ale radši se doma podívám a hodím vám sem obrázek.

Mě zas přestal najednou reagovat cenrál na dálku(original Daewoo). Vše normální a najednou nic ani ťuk. Tak budu také muset omrknout pojistky
v autě tak to spojím.
Jo máš pravdu, potvrdilo se mi tzv. "never pisanemu", koukal jsem se do svého auta, pojistka na podsvit palubky je vevnitř, ta EF20 (na tvém obrázku 23) co jsem psal v motoru je u mě na parkovací světla. Dva dokumenty - dvě různé tabulky, a pak se v tom má člověk vyznat, ten blbej hned mažu.
DAEWOO Nubira 1.6 SX
eL
Příspěvky: 104
Registrován: úte led 18, 2005 09:30
Kontaktovat uživatele:

hehe

Příspěvek od eL »

tak to je gól, najel sem na hrb a palubka začala svítit :) to mě potěšilo... a taky jsem v noci zjistil, vzbuzen houkáním, že moje Nubi má i A L A R M :P :P :P ale nějakej podivnej, ráno jsem ji chtěl rozhoupat a zkusit jestli jo a nic :shock: ani nemá extra dálku... sakra ale v noci pomohlo odemknout a zamknout .) hmmm??
Daewoo Nubira 2.0 CDX, 98 rok, 98kW, Hatchback
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“