Bateria

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Sekt0r
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:17

Bateria

Příspěvek od Sekt0r »

caute , mozete mi poradit . Raz sa mi neakym sposobom podarilo dostat do prevozneho rezimu , no to je ked blika ta bateria a vypol som to ako ste mi radili ze podrzat klucik na 3 polohe asi 15 sek. . no problem je v tom ze je to sice moje auto ale sem tam ho poziciam svojmu tatkovy a uz sa mi 3 krat stalo ze ked som po nom nastupil do auta a nastartoval bateria blikala . chcem sa teda spitat ako je mozne sa dostat do toho prevozneho rezimu ? ci nahodou nedrzi klucik moc dlho na neakej polohe a tim vstupi do toho rezimu , alebo je inde zavada . este som s nim nesiel v aute takze neviem ako s nim jazdy a ako startuje atd , ale vsak ma uz cosi odjazdene na roznich autach a preto neviem ci sa mu to nechtiac vzdy podari alebo je ta baterka naozaj vybita , inac za 6 dni idem na prvu prehliadku tak sa ich tam este spitam nech sa na tu baterku pozru , ale kym tam zajdem chcel by som sa na vas takto obratit , vopred dik
Chevrolet Cruze 1.6 Base + Klima , cierna carbon
Reklama
 

Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Bateria

Příspěvek od Pivson »

Sekt0r píše:caute , mozete mi poradit . Raz sa mi neakym sposobom podarilo dostat do prevozneho rezimu , no to je ked blika ta bateria a vypol som to ako ste mi radili ze podrzat klucik na 3 polohe asi 15 sek. . no problem je v tom ze je to sice moje auto ale sem tam ho poziciam svojmu tatkovy a uz sa mi 3 krat stalo ze ked som po nom nastupil do auta a nastartoval bateria blikala . chcem sa teda spitat ako je mozne sa dostat do toho prevozneho rezimu ? ci nahodou nedrzi klucik moc dlho na neakej polohe a tim vstupi do toho rezimu , alebo je inde zavada . este som s nim nesiel v aute takze neviem ako s nim jazdy a ako startuje atd , ale vsak ma uz cosi odjazdene na roznich autach a preto neviem ci sa mu to nechtiac vzdy podari alebo je ta baterka naozaj vybita , inac za 6 dni idem na prvu prehliadku tak sa ich tam este spitam nech sa na tu baterku pozru , ale kym tam zajdem chcel by som sa na vas takto obratit , vopred dik
Ahoj, zajeď do servisu - teda jedeš na prohlídku - tak jim to řekni a oni to přeprogramujou a nemělo by to zlobit.
Drobná úprava
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“