Palivová nádrž

Moderátor: Blue Lanos

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od aumirek »

no aby mi někdo letoval plynovou letlampou nádrž tak ho okamžitě vyhodím a do dílny jen na vzdálenost 100 metru.Byl jsem svědkem jak prázdná nádrž asi rok ležela venku na dešti při svařování bouchla.Mimochodem mnohem horší je prázdná než plna.Ano dá se svařovat at plná nebo prázdná ale musí to bejt naplněno interním plynem většinou dusíkem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od Serpico »

...no aumirku taky jsme letěli a to jsem se znal se šéfem dá se říci, že mi měl i rád, ale nerozvážné " mládí " , proto mám pochopení, jinak když mi kamarád vařil vyndanou nádrž u 100, kdysi dávno tak ji jenom prolil vodou a otevřel všechny díry,...no já mu tenkrát dal na pivo " to máš za strach ", jenom zamumlal byla asi 150...

A tak se mějte fajn a nevařte...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od aumirek »

serpico na vlastní oči jsem viděl co umí nádrž pár let stará vícekrát vypláchlá vodou dodnes v dílně ukazujou obtisk té nádrže na stropě nicméně v nejhorším stačí i tu nádrž naplnit vodou a nechat jen malinkou vzduchovou bublinku v místě opravy
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od Serpico »

...no aumirku hodně lidem to na druhou stranu udělalo dost velkou paseku, já vím nikomu to nedoporučuji byla to prostě mladická nerozvážnost, taky jsme zhasínali cigarety v plné nádrži motorek na kterých jsme seděli, finta byla v přístupu vzduchu ale...

Inu mějme se fajn a...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od aumirek »

serpico netuším co myslíš tím nadělalo paseku jestli to že se dá zavařit nádrž naplněná vodou nebo co.Podmínka je opravdu naplněna vodou jen v místě sváru bublina vzduchu asi tak 1 deci to sice trošinku muže blafnout ale takovej objem ti nic neudělá jinak opravdu vajgl vhozenej do kýblu z benzínem není až takovej problém a psal jsem že nejhorší je prázdná nádrž.V každém případě to umí udělat pěknej bordel
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od Serpico »

...to aumirku já už se fakt nepřu, znamýmu to blaflo a měl kliku jenom trochu popálený obilčej..., hale fakt to není sranda jsou ale takoví, co třeba zavaří třeba 150 nádrží a bouchne jim 151 no co dodat...prostě opatrnosti není nikdy dost

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od aumirek »

souhlasím svařovat nádrž je vždy sázka do loterie.Jen s tou vodou mám vlastní zkušenost svařoval jsem nádrž na babetu byla plná vody jen v místě sváru bublina asi jak polévková lžíce dělal sem to mosazi první chvilku nahříval do červena s odstupem pak zalil mosazi nebyl problém ale opatrnosti není opravdu nikdy dost
Tico1996
Příspěvky: 54
Registrován: stř kvě 26, 2010 21:43

Re: Palivová nádrž

Příspěvek od Tico1996 »

Taky mi prorezla nádrž.

Koupit novou a natřít ji Tlumexem nepomůže. Jen zrezne o málo později. Viděl jsem to na rok staré nádrži.

Koupil jsem starší, obrousil ji a přelaminoval. Potom ještě přetřel Tlumexem, kvůli STK.

Samozřejmě nebyla prorezlá.

Teď už je na věčnost.
Odpovědět

Zpět na „TICO“