surna prosba o radu Daewoo nubira

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
big_lebowski
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 26, 2010 19:49

surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od big_lebowski »

zdravim, som tu novy tak sa vopred ospravedlnujem ak to davam do zlej temy tak to nemazte ale presunte ak sa da, vdaka za pochopenie

na toto forum som sa zaregistroval pretoze potrebujem radu pri kupe daewa nubiri.
bude to moje prve auto ktore si kupi, doteraz som jazdil len na favorite po bratovi...
pozeral som vselijake auta od felici po golfy ale to su nehorazne drahe a vybava plus stav to nebolo bohvieco...

nakoniec som skoncil pri daewe a vybral som si toto http://daewoo-nubira.autobazar.eu/20-cdx-id1569088.html

prosim Vas aky mate nato nazor? chlapik vyzera byt seriozny uz som parkrat s nim volal a snazi sa mi dost vyhoviet {mozno sa ho chce rychlo zbavit ktovie} ale ja som stale na pochybach a cim dalej citam o daewach tym menej ho chcem aj ked sme sa dohodli na cene 1500 eur , som z prievidze a on z Kosic preto sa tam nechcem zbytocne prehnat...

nieje to na ten moto vela 200 000 km??? vravi ze je po rozvodoch ale nejako mi to nejde do hlavy ze predava auto a kupuje nove veci don...
nepoznate ho nahodou niekto? je rozumne kupovat daewo ked som student?


vdaka za kazdu radu a nazor aj kritiku , ale naozaj potrebujem radu vdaka , mate u mna pivo :PP:
Reklama
 

Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od blackjohn »

Víc než 10 let to už není o značce, ale o stavu konkrétního kusu. Motor je podobný jako v Oplu, díly se na Daewoo shání vcelku dobře, jinak počítej se spotřebou tak k 9l/100.
V každém případě si vem někoho k sobě(nejlíp automechanika), víc očí víc vidí.
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od djpsx »

Mám stejnou Nubiru, jako je v inzerátu. Je potřeba vědět, jak se ten majitel k Nubiře choval. Ale jinak je to hodně spolehlivé auto. Pokud bys to koupil, tak být tebou nechám udělat rozvody + výměna všech kapalin a máš klid. Další věc na kterou se podívej je podvozek (výfuk apod.). A také hlavně ramena, jinak ti Nubi nebude držet stopu moc dobře.
200 000 km je ještě dobré. Jsou majitelé, kteří mají natočeno i skoro 300 000 km a auto pořád jezdí.

Za sebe můžu říct, že je to držák, náhradní díly jsou levné a dost věcí lze udělat svépomocí.

A jako bonus je, že na zadních sedadlech je dost místa, kdybys někdy potřeboval :twisted: :twisted: :lol:

Nubiru mohu jen doporučit, nikdy mě nikde nenechala, je svižná a když se s ní naučíš kooperovat, tak umí jet i za 7-8 litrů/100 km.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od Ivoš »

Ehm, to jesm napsal já....spletl jsem si nick :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od koniQ »

lebowski, tak pozri mozno ho fakt scel strelit hned za tu cenu, aj ked ma teda 200 000 km tak urcite ako pisali chalani, vymenit rozvody, sviecky, olej, filtre, a myslim ze ked povjem ze cena toho seckeho bude tak 80 -90 eur tak nebudem daleko od reality, ja mam teraz natocene 213 500 a aj ked obcas hnevalo hlavne na zaciatku, ale teraz ked sa mi podarilo muchy vychytat tak urcite by som nemenil, mne sa to auto paci a basta :lol:
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
big_lebowski
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 26, 2010 19:49

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od big_lebowski »

je po rozvodoch , chalan to dolozi, aj olej filtre, baterka letne gumy, vsetko mi pofotil...
je to na lpg ja som sa uz medzi casom uplne nejako do toho odtrhol, mam blby pocit z toho, nemam tam s kym ist 300km kedze som z Prievidze on z Kosic tak nato asi kaslem , vyfuk je tam remus dozivotna zaruka... pozerali ste vobec ten inzerat? alebo chce vsetci pivo ? :lol:
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od koniQ »

pozerali a jedna vec mi tam nesedi, resp som este nevidel nubiru so stresnym oknom :) a jednym to začina :) :PP:
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od stefan zbortek »

Já bych do toho šel.Nubi jsou fakt ohromný držáci.Já jsem měl na mojí najeto už 240 000km a žádnej problém.Filtry,svíčky a další provozní věci,jinak nic.A to jsem jezdil ve fakt stížených podmínkách.90% ve městě.Jinak s takovou výbavou a cenou nic podobného neseženeš.Tak ještě popřemýšlej. :D
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od simone »

v piatok idem do Košíc pojdem ti to pozriet ..ALE ak si ho aj kupiš ideš mi na nejakom zraze PIVO .. OK??
Inak ja som moju /kombi/ predaval pred 3 mesiacmi za tu istu cenu.. ale.. 2din radio, rozvody FAKT nove, LPG , STK,xenon,
a tie rozvody nech ti hockto hovory čo chce VYMENIŤ čo najskor!!
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od ppp »

Vsetko zavisi od stavu, nie od kilometrov. Kym nevies ako sa o to dotycny staral a to nevies nikdy, nech si majitel hovori co chce, a co su to za kilometre, ci po meste do roboty alebo po dialnici z kosic do prahy :). Dolezity je stav kasne a motora. Podvozok sa da lacno dat dokopy z novych dielov. Kasnu aj motor treba poriadne obzriet, hlavne sa vystrihaj ist kupovat auto v dazdi :). V dazdi sa pod auto proste lahnut neda :). Aspon nie bez toho aby sa clovek umazal az za usami. A bez lahnutia pod auto sa zase neda kupovat auto, len macka vo vreci.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od Ivoš »

koniQ píše:pozerali a jedna vec mi tam nesedi, resp som este nevidel nubiru so stresnym oknom :) a jednym to začina :) :PP:
Tak se podívej na Nuby mého táty (Ivo R.) :lol: Má na ní střešní okno :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
big_lebowski
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 26, 2010 19:49

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od big_lebowski »

simone píše:v piatok idem do Košíc pojdem ti to pozriet ..ALE ak si ho aj kupiš ideš mi na nejakom zraze PIVO .. OK??
Inak ja som moju /kombi/ predaval pred 3 mesiacmi za tu istu cenu.. ale.. 2din radio, rozvody FAKT nove, LPG , STK,xenon,
a tie rozvody nech ti hockto hovory čo chce VYMENIŤ čo najskor!!

to naozaj??? uz zajtra??? tak ja mu cinknem a dohodnem to...
to pivo je samozrejmost, normalne tomu nemozem uverit...

bol by som naozaj rad keby ste to pozreli, ale detailne a riadne ho prevetrali, dokedy budete v kosiciach ? mozno stihneme aj tam jedno dve :PP:
big_lebowski
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 26, 2010 19:49

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od big_lebowski »

zdravim, vypytal som si vin cislo... KLAJF69ZEWK152651

poslal mi oskenovany certifikat o originalite vozidla
Obrázek




ale zadal som to do vyhladavania v Ko a nenaslo ziadny zaznam, taktiez som skusal aj cez spz a nenaslo, prikladam ten doklad, co to znamena ked to nieje v databaze?

kazde iena uto co som skusal mi pekne naslo na tejto stranke a teraz nic... !!!
co to je ? vdaka
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Re: surna prosba o radu Daewoo nubira

Příspěvek od stefan zbortek »

No to vypadá věrohodně.Jen jestli můžu upozornit,tak si dej pozor na čitelnost typu motoru!!!!Já jsem si toho nevšiml a pak jsem měl veliké problémy na evidenčce.bylo mi řečeno,že u nubir jsou dost často nečitelný. :roll:
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“