Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Mosin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 25, 2010 20:58
Bydliště: Praha

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Mosin »

Ahoj, já jsem si DO k centrálu nechával dodělat hned, jak jsem si auto koupil. Hned, znamená týden poté, protože do předání vozu to nebyli schopni zvládnout......
Ovšem objednávku na dodatečnou montáž jsem tedy učinil při převzetí vozu. Značkový servis Chevrolet, v mém případě Srba servis Praha Řeporyje, montuje tento doplněk od firmy Jablotron, jedná se o DO 305 Click, dofám, že jsem to nezkomolil. Po přistavení vozu k montáži v 11:00 hod, mě bylo řečeno, že tak v 18:00 by to mohlo být hotovo. Necelou hodinu po odchodu ze servisu jsem od nich obdržel telefonát, že mají problém, že ve dveřích řidiče chybí motorek a že dnes to již nestihnou. Pro auto jsem si jel na vlastní dotaz druhý den až ve 14:00. Jenom za montáž si řekli 5039 kč,- Protože jsem si zároveň nechal namontovat ochrané lišty na boky a lapače nečistot (zástěrky) na všechna kola, tak jsem celkem platil 11 200kč,- Ten kretén co montoval DO, mě zasvinil čalounění na dveřích a udělal šroubovákem díru do spodní části palubovky, proč ne, když to tam není vidět a auto není jeho?
Srba servis Řeporyje, moje auto už nikdy neuvidí a to ani za cenu, že by mě chtěli věškeré opravy poskytovat zcela zdarma příštích 100 let. Taková banda zlodějů a diletantů se jen tak nevidí. Kdybych tohle předem tušil, tak jsem si nechal dálku dodělat od firmy, která se těmito montážemi zabývá, otázka záruky, mě v tomto případě vůbec nezajímá. A dát jen za samotnou montáž pět litrů, je fakt síla.
Reklama
 

Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od jari »

Mosin píše:Ahoj, já jsem si DO k centrálu nechával dodělat hned, jak jsem si auto koupil. Hned, znamená týden poté, protože do předání vozu to nebyli schopni zvládnout......
Ovšem objednávku na dodatečnou montáž jsem tedy učinil při převzetí vozu. Značkový servis Chevrolet, v mém případě Srba servis Praha Řeporyje, montuje tento doplněk od firmy Jablotron, jedná se o DO 305 Click, dofám, že jsem to nezkomolil. Po přistavení vozu k montáži v 11:00 hod, mě bylo řečeno, že tak v 18:00 by to mohlo být hotovo. Necelou hodinu po odchodu ze servisu jsem od nich obdržel telefonát, že mají problém, že ve dveřích řidiče chybí motorek a že dnes to již nestihnou. Pro auto jsem si jel na vlastní dotaz druhý den až ve 14:00. Jenom za montáž si řekli 5039 kč,- Protože jsem si zároveň nechal namontovat ochrané lišty na boky a lapače nečistot (zástěrky) na všechna kola, tak jsem celkem platil 11 200kč,- Ten kretén co montoval DO, mě zasvinil čalounění na dveřích a udělal šroubovákem díru do spodní části palubovky, proč ne, když to tam není vidět a auto není jeho?
Srba servis Řeporyje, moje auto už nikdy neuvidí a to ani za cenu, že by mě chtěli věškeré opravy poskytovat zcela zdarma příštích 100 let. Taková banda zlodějů a diletantů se jen tak nevidí. Kdybych tohle předem tušil, tak jsem si nechal dálku dodělat od firmy, která se těmito montážemi zabývá, otázka záruky, mě v tomto případě vůbec nezajímá. A dát jen za samotnou montáž pět litrů, je fakt síla.
Tak tomu říkám zlodějna,a nehledě na to na SRBA autoservis jsem slyšel samé nachalné recenze. Taky bych jim auto nesvěřil.
Jsi se jim měl ozvat s tou přístrojovkou, at te to ten machanik vysvětlí, a zajímalo by mě jak by se k tomu servis měl stavět....
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od sk.kk »

Mosin píše:Ahoj, já jsem si DO k centrálu nechával dodělat hned, jak jsem si auto koupil. Hned, znamená týden poté, protože do předání vozu to nebyli schopni zvládnout......
Ovšem objednávku na dodatečnou montáž jsem tedy učinil při převzetí vozu. Značkový servis Chevrolet, v mém případě Srba servis Praha Řeporyje, montuje tento doplněk od firmy Jablotron, jedná se o DO 305 Click, dofám, že jsem to nezkomolil. Po přistavení vozu k montáži v 11:00 hod, mě bylo řečeno, že tak v 18:00 by to mohlo být hotovo. Necelou hodinu po odchodu ze servisu jsem od nich obdržel telefonát, že mají problém, že ve dveřích řidiče chybí motorek a že dnes to již nestihnou. Pro auto jsem si jel na vlastní dotaz druhý den až ve 14:00. Jenom za montáž si řekli 5039 kč,- Protože jsem si zároveň nechal namontovat ochrané lišty na boky a lapače nečistot (zástěrky) na všechna kola, tak jsem celkem platil 11 200kč,- Ten kretén co montoval DO, mě zasvinil čalounění na dveřích a udělal šroubovákem díru do spodní části palubovky, proč ne, když to tam není vidět a auto není jeho?
Srba servis Řeporyje, moje auto už nikdy neuvidí a to ani za cenu, že by mě chtěli věškeré opravy poskytovat zcela zdarma příštích 100 let. Taková banda zlodějů a diletantů se jen tak nevidí. Kdybych tohle předem tušil, tak jsem si nechal dálku dodělat od firmy, která se těmito montážemi zabývá, otázka záruky, mě v tomto případě vůbec nezajímá. A dát jen za samotnou montáž pět litrů, je fakt síla.
Niečo podobné som popísal tu https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... start=2880 a vôbec to nebol SRBA servis Praha :lol:
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Slusne.. 200 Eur za montaz. :roll:
No u mna to vyzera, ze material 60 Eur a robota 100 EUr, ale ci je to pravda netusim, lebo technik mi len sucho do telefonu oznamil ze material + robota 160 Eur :)
A to este netusia, ze im chcem dat rovno nahodit aj zasterky v cene 4.50 Eur ... za to si mozno vypytaju aspon 50 Eur navyse :lol:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ty ses nechal též nachytat a namontovat originální zástěrky :?: -P -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Ne ne... praveze tam nemam este ziadne zasterky, tak na zaklade tu spominanych problemov som si objednal tie sirsie a dlhsie Elegant model II (inac polska vyroba) :)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Scorpion.11 »

xwing píše:Ne ne... praveze tam nemam este ziadne zasterky, tak na zaklade tu spominanych problemov som si objednal tie sirsie a dlhsie Elegant model II (inac polska vyroba) :)
Tak to jo-je to výhoda když je to tu napsaný a druhý se ponaučí od druhých a neudělá tu samou chybu,že :?: ;) ,ale Mosin se nachytal bohužel :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Sice tema zasterky uz sem nepatri, ale ked uz sme to zacali...
Ja mam 5dv HB, takze teoreticky by som ich nepotrebaoval, lebo ja nemam tie lemy na blatnikoch, takze sa mi nema co obijat :)
Ja ich chcem preto, aby sa mi nezasierali podbehy, lebo to co som m videl v zime na podbehoch, tak to bol iny sajrajt :) myslim tie nanosy snehu, popr, blata.
Ale jasne ze aj ine necistoty a hlavne kamienky uz nebudu obijat podbeh ;)
:PP:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Mosin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 25, 2010 20:58
Bydliště: Praha

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Mosin »

Scorpion.11 , co se týče těch zástěrek, no nachytal, já to nevěděl, páč tohle fórum jsem objevil až potom co jsem si auto koupil, to víš že bych tam jinak ty originál namontovat nedal. Ale co, zástěrky jsou proti té ráně za DO úplná prkotina, zatím to tak nechám a na podzim dám za přední kola nějaké pořádné plácačky, ty už si namontuji sám. Centrál taky budu muset zrevidovat, chci dát řídící motor i do dveří spolujezdce, namontovat odskok na kufr. Naprogramovat dálku si taky musím sám, páč ani tohle asi v servisu neumí :lol:
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Aky je teda Vas nazor na cenu 160 Eur ?
Motorcek do dveri sofera, DO, kabelaz, riadiaca jednotka, alarm a plus montaz ? Je to bez otvarania kufru.
Diky
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od saamm »

xwing píše:Kakos, co nepoznas servisy ? ;) Oni si vzdy nieco vymyslia, aby Ti padla zaruka, takze nic nenechavam na nahodu. Ked nieco dojebabru, je to nanich a nemusim sa starat.
A mimochodom...volali mi zo servisu, ze material a robota 160 Eur. Je v tom central na dialkove + ALARM.
Kolega saamm sa s cenou v servise docela trafil, len ja to mam bez serva na kufor :)
Len neviem ci saamm myslel servo do dveri 4ks alebo iba jeddno. Ak 4ks, tak to ma v tom servise chcu obabrat, alebo netusia, ze ja vlastne central uz mam a chyba mi len ten jeden motorcek do dveri.
Je to cena za 1ks servo (5vodičivé)do dveří řidiče. Originál ve dveřích řidiče je pouze zámek a spinač který dává impulz k odemčení a zamčení ostatních dveří. Spinač se dá ven a namontuje servo s 5vodičama jinak v ostatních dveřích stačí dvou vodičové.
Mnou udané ceny jsou z 12/08 kdy jsem po tom pátral a nachal dělat. Dnes budou ceny trochu někde jinde.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Scorpion.11 »

Osobně dálkové ovládání a bez otevírání zadního kufru bych nebral -P už si nedovedu představit bez této skvělé vychytávky být :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Otazka je, ake otvaranie myslis, ci Ti to len odomkne, ale zdvihnut poklop uz musis TY, alebo Ti to otvori proste automaticky aj s poklopom ?
Druha moznost by bola fajn, ale finacne to bude asi niekde inde.
A pokial ide o prvu moznost, tak ci mi to odomkne servo, alebo to odomknem prstom je to jedno, aj tak to musim rukou otvorit :)
Takze aspon usetrim.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od Scorpion.11 »

No jak se to vše vezme ;) Dálkově otevřít kufr už můžu z dálky a trochu se zvedne a stačí pak třeba s plnýma rukama jen trošku pootevřít,protože je to pořád lepší než šachovat s klíčkem v zámku a zastrkávat a vytahovat klíč.Jinak na ten kufr už to myslím někde bylo,že by šli namontovat písty na otevírání -i Nebo kdo to už řešil a má to vymyslené ať napíše své zkušenosti -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Centralne zamykanie na dialkove ovladanie.

Příspěvek od xwing »

Moment... ja ziadny kluc na otvaranie kufru nepotrebujem... je tam normalne mala packa na otvorenie kufra, ktoru staci jemne potiahnut, podobna ako je na prednej kapote motoru.
Hosi, mam dojem, ze 5dv. HB tu neni moc znamy, tak ako to ma madlo zvnutra na zatvorenie, tak to ma packu na otvaranie kufra z vonku a teda ziadny kluc nemusim strkat do zamku. Ked mam plne ruky, staci si uvolnit jeden prst :), potiahnut packou a otvorit, cize je to to iste ako ked si Ty otvoris servom kufor a aspon jednym prstom musis otvorit :)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“