ako a čím prilepiť stredové zrkadlo????

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ss2men

ako a čím prilepiť stredové zrkadlo????

Příspěvek od ss2men »

nazdárek

môj problém spočíva v tom že mi odpadol držiak stredového zrkadla, krotý bol prilepený na čelnom skle.

vyskúšal som niekoľko druhov lepidiel ale nič nepomohlo, dokonca ani v predjani autoskla, kde som si myslel že s tým budú mať dobré skúsenosti mi nevedeli poradiť.

vyskúšal som
1. sekundové lepidlo - ani nevytuhlo
2. chemopren -opäť bez úspechu
3.speciálne lepidlo, 3 gramy za 150.- Sk - sklamalo
4. obojstrannú lepiacu pásku od sklenára - ako tak, ale strašne sa to vykvá (hýbe)

prosím pomôžte mi v mene matízka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Někde jsem viděl lepicí sadu přímo na zrcátka, bylo to tam nakreslené , ale nevím kde , někde u pumpy.....v každém případě to existuje!!
Jinak mě měnili čelní sklo a to nové dodává výrobce už přímo s tím nalepeným držákem na který se zrcátko nasune a zajistí takovým malým imbusem.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
ss2men

Příspěvek od ss2men »

veď to som písal že som si to kúpil priamo v jednej mototoechne ale to nepomohlo, to bolo také maličké, dvojzložkové lepidlo
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

to není ani snad možné,aby některé z těch lepidel to neudrželo...Očistil si stare vrstvy lepidla + pořádně si to odmastil?
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Příspěvek od rossi »

Jo existuje na to specialni lepici sada bohuzel nevim jak se jmenuje,ale lepil jsem to s ni a drzi to .Sklada se to z takove male sitky a nejake kapaliny.Sitka se polozi na plochu zrcatka ,nakapne se na ni ta tekutina a priltaci se to na sklo .Po vytvrdnuti drzi jako hrom :lol: .Dle sdeleni kolegy je to opravdu jedina moznost pro prilepeno zrcatka.Vse ostatni nedrzi
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To lepidlo je od Loctitu a je to přesně jak píšete je v něm taková siťka a tubička s lerpidlem musí se to dělat v teple a podle návodu to zvládne každý jen proboha nepoužívejte vteřinové lepidlo mohli byste taky skončit s prasklým čelním oknem :cry: a to asi nikdo nechce . To lepidlo mají právě třeba u Riegra v praze a nebo dokonce sem ho viděl v obchodech typu OBI , Bauhaus atd. je to sasda určená k lepení právě vnitřního zrcátka na sklo . To autosklo by měli zavřít když neumí nalepit vnitřní zrcátko to je naprosto běžná oprava :shock:
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Vteřiňák nepatří na sklo od auta, jinak tě čeká výměna skla :o :o
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
ss2men

Příspěvek od ss2men »

zatiaľ mi to drží na obojstrannej lepiacej páske

a našiel som jednu predajňu autoskla v Popreda kde mi to prilepia za 130.- Sk aj zo zárukou nejakým špeciálnym lepidlom, síce má to stálo už 175.- Sk (lepidlo, páska) ale určite si tam zájdem
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To víš že jo neřeš to oni vědí co dělají a za 130 Sk je to zadarmo 8)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“