Kontakty na majitelov Lanosov

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Predpokladam ze to asi Kombi nebude :)
U mna ak koktavka tak jedine Kombicko :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od krowman »

Allianz? Nikdy víc. -P
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Jajuska95 »

FoXo píše:Predpokladam ze to asi Kombi nebude :)
U mna ak koktavka tak jedine Kombicko :)
Jojo, bude to kombík.. ;)
krowman píše:Allianz? Nikdy víc. -P
Copak se ti nelíbí na Allianz? :?:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od krowman »

Co? Treba pristup k dlouholetymu zakaznikovi, kdyz sem si po 5letech porovnal a zjistil, ze nabizite uz neco vyhodnejsi a levnejsiho, tak sem logicky chtel teda nejakou slevu nebo neco, ale Allianz byl natolik "solidni", ze me rekli, ze to bohuzel nejde a pokud bych chtel, tak ze se musim odhlasit a zase znovu zaregistrovat. Nehlede na to, ze ani treba nikdo nezavolal a nenabidl to novy, levnejsi... proste nic. Ale cemu se divim, ze? Kdyz jim cpu prachy, tak proc by se sami o ne obirali a nutili me neco levnejsiho. Tak na takovou pojistovnu se pro priste muzu vys*at.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Jajuska95 »

krowman píše:Co? Treba pristup k dlouholetymu zakaznikovi, kdyz sem si po 5letech porovnal a zjistil, ze nabizite uz neco vyhodnejsi a levnejsiho, tak sem logicky chtel teda nejakou slevu nebo neco, ale Allianz byl natolik "solidni", ze me rekli, ze to bohuzel nejde a pokud bych chtel, tak ze se musim odhlasit a zase znovu zaregistrovat. Nehlede na to, ze ani treba nikdo nezavolal a nenabidl to novy, levnejsi... proste nic. Ale cemu se divim, ze? Kdyz jim cpu prachy, tak proc by se sami o ne obirali a nutili me neco levnejsiho. Tak na takovou pojistovnu se pro priste muzu vys*at.
Krowmane: Je mi líto, že máš s Allianz takové zkušenosti, já jako finanční poradce se starám o své klienty, nabízím jim nové produkty, nebo jim zavolám jen tak, jak se mají atd. Jestli jsi to uzavíral přes nějakého finančního poradce, tak se moc nedivím, ne všichni jsou fér pro klienty, protože kdyby ti zavolali s nějakou slevou, tak se obírají o provize, ale já to beru tak, že bude s mým jednáním spokojen a že ke mě budou přicházet noví klienti.. ;) Hezký večer.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od krowman »

Asi bych to mel upresnit, tady slo o povinne ruceni na auto. Hezky vecer.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Jajuska95 »

To je jedno o jaké pojištění se jedná, jestli o životní, úrazové, penzijní připojištění či autopojištění.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od krowman »

Tím hůř. Já dávám ruce pryč od Allianz.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Jajuska95 »

To jsi mě špatně pochopil, je jedno, jestli se tady jedná o životní, penzijní, povinné ručení atd.,ale i tak se starám o své klienty..A že máš špatnou zkušenost, bohužel, stalo se.. Je to tvůj názor, máš pro to své důvody a já ti je neberu, je to jen má práce, která mě baví a Allianz si cením a komu to vadí, tak ať jde třeba k AXA pojišťovně, která klame..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Ivoš »

krowman píše:Tím hůř. Já dávám ruce pryč od Allianz.
Tak se měj :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od krowman »

Jajuska95 píše:To jsi mě špatně pochopil, je jedno, jestli se tady jedná o životní, penzijní, povinné ručení atd.,ale i tak se starám o své klienty..A že máš špatnou zkušenost, bohužel, stalo se.. Je to tvůj názor, máš pro to své důvody a já ti je neberu, je to jen má práce, která mě baví a Allianz si cením a komu to vadí, tak ať jde třeba k AXA pojišťovně, která klame..
Vsak v poradku, ja nerikam, ze se ty nestaras.. Jen proste Allianz ma blbej system na kterej tady poukazuju. Takhle se k dlouholetymu zakaznikov proste nechova, to musis uznat i Ty.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Mne pani ktora my uzatvaralala poistku my o rok zavolala, povedala ze lacnejsiu poistku nezozeniem ze sa my neoplati prehlaspvat a drahsie ze nebude a to je vso :)
Mam Kooperativu
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Ahojte, zdravím všetkých Lanosakov....dnes tu pisem po prvy krat, vacsinou som tu len ako citatel , ale nasla som odvahu a pridavam sa. Specialne by som chcela pozdravit Foxa, zda sa mi, ze mame rovnakych tatosov......moj: Lanos 1,6 16V, cierna metaliza a siber :o)) sudim ale len podla dostupnych foto....
no moj mail je
Mihalka255@centrum.sk :D
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od FoXo »

Ahoj,
Vitam ta medzi nami a verim ze tych prispevkov bude viac nemas sa preco bat ani hanbit :)
A Dakujem velmi pekne za pozdrav :)

Zaroven Ta chcem poprosit o dake tie fotecky tvojho tatosika :)
a takisto Ta zaroven pozyvam na nas zraz https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 60#p234160
Siber mas elektricky alebo manualny ?

A z kade si ?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Re: Kontakty na majitelov Lanosov

Příspěvek od Mihalka255 »

Pekne zdravím vospolok :P
Ja sa nehanbím, len akosi nemám v poslednej dobe veľa času. Dnes som sa konečne na chvíľu pripojila na forum. Som rada, že som dostala odpoveď :)

S tými fotkami to tiež nejako poriešim, len musím posťahovať od brata, lebo ten fotí moje auto viac ako ja :shock: .
No povystrájala som na ňom nejaké svoje osobné kúsky čo sa týka vzhľadu, takže sa asi budete chytať za brucho od smiechu, no ale aj to musí byť :)

.... a na otázku ohľadne šíbera, mám elektrický, el. okná, el. zrkadlo, vzadu také krídlo, a MS design spojler vzadu, bol aj vpredu ale dali mi ho dole kvôli naším skvelým cestám. A ešte mám vzadu nálepku hurricane :?: akoby carbon prevedenie a tak mám aj stredový panel na palubovke a prahy dverí. Neviem či je to nejaké označenie alebo čo? Brat mi hovorí že je to niečo ako športová úprava, ale ja si to nemyslím. Auto mám z DE.
Ide ako delo, no už som ho aj pokrstila havarkou, takže asi toľko a ešte som z "Košíc ".

Tak Vás všetkých pekne pozdravujem :PP:
Odpovědět

Zpět na „LANOS“