Elektrické okná

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Kajo 79
Příspěvky: 106
Registrován: ned pro 27, 2009 19:09

Elektrické okná

Příspěvek od Kajo 79 »

Nazdar chlapi /a dievčatá/. Nefunguje mi jedno zadné okno. Viem, že to tu už bolo spomínané, ale chcem sa len opýtať, ako sa vyberá ten držiak so spínačmi na strane vodiča....je na to nejaká finta, alebo stačí použiť skrutkovač a hrubú silu?
Reklama
 

luky 218
Příspěvky: 15
Registrován: úte zář 22, 2009 20:00

Re: Elektrické okná

Příspěvek od luky 218 »

ja som to vytiahol tiež len skrutkovačom, podpáčil a dalo sa to vybrať. Ale treba to robiť opatrne. Dúfam že máš na mysli zadné dvere od vodiča....
Kajo 79
Příspěvky: 106
Registrován: ned pro 27, 2009 19:09

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Kajo 79 »

Áno nefunguje mi okno na zadných dveroch, ale vybrať chcem spínače na šoférových dveroch....
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Dark69 »

Musis rozobrat cele calunenie dveri a zvnutra odskrutkovat ten panel, potom ho uz je hracka vybrat.
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Skús vymeniť celý spínač. Ja som ich menil na oboch zadných dverách a na spolujazdcovej strane. Odvtedy mi fungujú okná. Problém bol ten , že som mohol stiahnuť , no hore už nie. Výmena spínačov to vyriešila. Jeden spínač ma vyšiel na 8,50 EUR bez pokladničného bloku.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

Re: Elektrické okná

Příspěvek od miso1 »

Ak budete niekto menit ovládanie na soferovej strane kupim od vas stare potrebujem ho kôli tlacitku na blokovanie okien .
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Palino
Příspěvky: 29
Registrován: čtv pro 20, 2007 19:30
Bydliště: Prešov- okolie

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Palino »

Ak by niekto potreboval ovládanie el. okien, mám doma všetky 4 aj celé tapacíry.
Uživatelský avatar
neviemaky
Příspěvky: 35
Registrován: pát bře 20, 2009 15:47
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: Elektrické okná

Příspěvek od neviemaky »

Palino píše:Ak by niekto potreboval ovládanie el. okien, mám doma všetky 4 aj celé tapacíry.
Nazdar, este mas tie systemy ? zaujima ma system s lankami...na vodicovych dverach sa zlomil ten biely plastovy kotucik na ktory navija lanka, a na spolujazdcovej strane sa zlomil horny biely plastovy drziak boudenu a neda sa mi to opravit....

...mimochodom, momentalne mam tiez problem s oknami - elektrikou, blbnu mi zadne okna...jedno ide iba niekedy, druhe nejde vobec - ked zapnem DOLU, pocujem ze motorcek huci ale okno sa nehybe...nemam sajnu kde je zrada...budem to musiet asi cele rozobrat
Palino
Příspěvky: 29
Registrován: čtv pro 20, 2007 19:30
Bydliště: Prešov- okolie

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Palino »

neviemaky píše:
Palino píše:Ak by niekto potreboval ovládanie el. okien, mám doma všetky 4 aj celé tapacíry.
Nazdar, este mas tie systemy ? zaujima ma system s lankami...na vodicovych dverach sa zlomil ten biely plastovy kotucik na ktory navija lanka, a na spolujazdcovej strane sa zlomil horny biely plastovy drziak boudenu a neda sa mi to opravit....

...mimochodom, momentalne mam tiez problem s oknami - elektrikou, blbnu mi zadne okna...jedno ide iba niekedy, druhe nejde vobec - ked zapnem DOLU, pocujem ze motorcek huci ale okno sa nehybe...nemam sajnu kde je zrada...budem to musiet asi cele rozobrat
Nie myslel som ovládanie-tlačítka. Ten mechanizmus už nemám
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické okná

Příspěvek od verusamira »

Ozorák Mikuláš píše:Skús vymeniť celý spínač. Ja som ich menil na oboch zadných dverách a na spolujazdcovej strane. Odvtedy mi fungujú okná. Problém bol ten , že som mohol stiahnuť , no hore už nie. Výmena spínačov to vyriešila. Jeden spínač ma vyšiel na 8,50 EUR bez pokladničného bloku.
Já sem vyměnil celej spínač a nepomohlo to.Tak nestahuju,vypínače mám tři.Když je zaměním tak fachaj,ale jak je dám do zadních tak nic.Tak sem si říkal,..... asi kabel. :roll:
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Elektrické okná

Příspěvek od Franta P. »

podívej se u dveří kde ti to okno nejde na zásuvku ve sloupku. vypáčit tu dumovou přechodku a tahem za kabely jí vytáhneš. může být povylezlý jeden kolík v zásuvce a to celý problém. mě takhle nešlo světýlko na spínači.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“