NEW SPARK je v ČR

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Tak ten sedan sa im už moc nevydaril,ten kufor je tam očividne navyše
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

alvin píše:Tak ten sedan sa im už moc nevydaril,ten kufor je tam očividne navyše
----------------------
Taktéž mi to autko strašně znechutili - tak ten sedan je opravdu fujtajblový , zelenoučkej můj Matízek , :o) na něj teda ten sedan nemá :o) čau " Vazoun " :o)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Krtek »

To je divný. Aveo je asi nejkrásnější sedan co znam (teda asi po Cruzovi) a Matesa by nechali konkurovat hnusníkum jako jsou Fobie a Thalie.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivoš »

Spíš je to zas fake ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Matiz je jednoducho rodený hatchback a robiť z neho sedan je pomaly transvestitzmus :lol: :lol: a vznikne tak kočkopes,ako Thalia,alebo ešte kedysi nie veľmi komerčne úspešný VW Derby (sedan od Pola).
Ale AVEU skôr sekne ten sedan,tá doba štalistickej unifikácie je preč,ako kedysi napr. Ibiza a Cordoba,stačí si porovnať IBIZU a GETZ pri pohľade z okna. Mal som oboje,tak viem o čom hovorím. Dnešné "sovremennyje" hatchbacjy majú krátke a šikmé presné kapoty,čo korešponduje so splývavou zadnom časťou kým naopak sedan s vystrčeným zadkom má trošku dlhšiu kapotu. Preto už kedysi krásne hatchbacky s polovice 90.rokov dnes pôsobia mierne archaicky,ako tá Ibiza,či 1.generácia Opel Astra,ale ako sedany ešte sú fešáci -i -i .
V tomto smere Matizek vzhľadom na dĺžku a sklon prednej kapota je rodený hatchback a ten vystrčený zadok mu naozaj nepasuje -P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
PetrK
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 17, 2009 19:50

Re: SPARK sedan ???

Příspěvek od PetrK »

Každopádně je to výsledek práce zřejmě ve Photoshopu a výsledek nepříliš povedený. Spark sedan nebude! Příští rok se ale můžeme těšit na nové Aveo a to už je jiná káva:
http://www.autoblog.com/2010/02/23/2012 ... sentation/
PetrK
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 17, 2009 19:50

Dny otevřených dveří - nový Spark

Příspěvek od PetrK »

Srdečně zveme všechny příznivce značky Chevrolet a zájemce nejen o nový Spark na Dny otevřených dveří 25.-27. března.

Přijďte si od čtvrtka do soboty vyzkoušet nový Spark ke kterémukoli prodejci Chevrolet v České a Slovenské republice a kromě skvělých zážitků s novinkou Chevroletu získejte i řadu dárků.

Těšíme se na vás :D !

Chevrolet
Přílohy
Dealer_eDM_header_CZ.jpg
Dealer_eDM_header_CZ.jpg (123.85 KiB) Zobrazeno 2314 x
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

My jdeme ve čtvrtek do Pardubic k prodejci Staiger :D ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ahoj
Hlavne sa povozte myslim ze potom nebude cesty spat :D a este dostanete USB kluc.A ak ho teraz aj objednate tak dostanes ipod co tiez celkom potesi.
Dnes som prvykrat umyval biela bola dobra volba.
Ozaj aky mate nazor na zasterky neviem ci do nich ist ci nie? Nejak moc sa mi na aute nepacia ale na druhej strane to chrani lak. :roll:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Krtek »

Já beru zástěrky jako jednu ze základních věcí na autě. Výjimky že bejt nemusej jsou zhovadilost a nemělo k nim nikdy dojít.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Ja som bol tiež za to,aby boli,ale nikde v terajšej EU neboli povinné už v 80.rokoch,tak sme sa holt prispôsobili :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Peter, ty máš bílého? ;) Toho bych si přála taky.. :lol: :lol: Já ti normálně závidím :( Ta akce stále platí s tím USB? Myslela jsem, že už to skončilo, tak aspoň že neodejdu s prázdnou :lol: :lol: No to mi ani neříkej, už teď se mi o něm zdá.. Psala jsem dealerům Chevy, nejlepší nabídku jsem dostala od Srby, co se týká leasingu, tak u něj se přeplatí relativně malá částka.. A co se týká zástěrek, myslím, že to špatná věc, jak říkáš ochrání to lak.. ;)
PeterF píše:Ahoj
Hlavne sa povozte myslim ze potom nebude cesty spat :D a este dostanete USB kluc.A ak ho teraz aj objednate tak dostanes ipod co tiez celkom potesi.
Dnes som prvykrat umyval biela bola dobra volba.
Ozaj aky mate nazor na zasterky neviem ci do nich ist ci nie? Nejak moc sa mi na aute nepacia ale na druhej strane to chrani lak. :roll:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ahoj hlavne sa netreba bat do toho ist chevrolet ma fakt dobre ponuky na financovanie.Mna by nebolo v zivote napadlo ze si kupim nove auto koniec koncov mal som len 2000eur a po vypocitani leasingu nebolo o com rozmyslat hlavne ked mi vyslo ze mesacna splatka s poistenim ma stoji zhruba rovnako ako ma stali mesacne opravy toho zabozruta co som mal predtym. :D
Plus 5 rokov zaruka to bol tiez slusny presvedcovaci argument.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak mě taky právě u SRBY zaujala měsíční splátka, byla velice solidní, spíše bychom to brali bez pojistky, mají to u UNIQY a přece jenom pracuji u konkurenta Allianz ;) Chci se zeptat, jak se ti s ním jezdí? Já jsem moc zvědavá na čtvrtek, už se nemůžu dočkat.. :D Mě taky nenapadlo, že by se mi až tak zalíbil Spark, ten předchozí se mi nelíbí, ale tento mě přímo okouzlil.. :D
PeterF píše:Ahoj hlavne sa netreba bat do toho ist chevrolet ma fakt dobre ponuky na financovanie.Mna by nebolo v zivote napadlo ze si kupim nove auto koniec koncov mal som len 2000eur a po vypocitani leasingu nebolo o com rozmyslat hlavne ked mi vyslo ze mesacna splatka s poistenim ma stoji zhruba rovnako ako ma stali mesacne opravy toho zabozruta co som mal predtym. :D
Plus 5 rokov zaruka to bol tiez slusny presvedcovaci argument.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Jazdi sa paradne som zvyknuty jazdit na malych autach ale toto ma aj tak prekvapilo mrstnostou.Je pravda ze je citit ako sa v zatackach opiera o koleso ale na podvozku je citit slusnu istotu.Co sa tyka motora mam 1,2 a ta chodi svizne uz to par ludi prekvapilo ja som tiez cakal menej hlavne kvoli nizkemu krutiacemu momentu.Mam zatial nabehane len 300 km tazke lepsie hodnotenie motora bude hned po zabehu zatial sa dost krotim.
Jedine minus zatial vidim vo vyhlade sikmo dopredu uz sa mi stalo ze mi vybehlo auto ktore som vobec nevidel a strasne zle sa odhaduje predok nevidim si na cumak :D
Dnes som videl tu hnedu farbu na internete a to auto s nou vypada nadherne.U mna bola priorita trosku schovat tie obrovske svetla a to biela farba splna na 100%.
A este jedno pozitivum predne svetla svietia jak blazon lepsie som este na aute nemal jasne ze na xenony sa to nechyta ale svieti to paradne.
Tak dufam ze sa to to podari a stanes sa dalsou spokojnou majitelkou. :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Odpovědět

Zpět na „SPARK“