Výměna panelu kolem rádia

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od pekrtek »

Protože střední panel kolem rádia (stříbrný) byl narušen od kabinových parfémů (panel je stříbrnou barvou pouze stříkaný, ne plněný), rozhodl jsem se pro malu úpravu. Původně jsem chtěl koupit celou sadu kabinových polepů (což mi Pavel na srazu rozmlouval). Přesto jsem je objednal, ale měl jsem "kliku" - nedorazily. Nějak se jim zadrhla výroba a objednávka se prodloužila o měsíc, tak jsem to zrušil. Nechal jsem tedy panel potáhnout "karbonovou" folií 3M - matnou, která se dává na kapoty aut. Výsledek je na foto. Instalaci panelu provedl Pavel. Dohodl jsem se sním, že na jaře mi vyjme i ty podélné části mezi horní a spodní palubkou a polepíme je folií také. Pro informaci uvádím, že rádio mně počátkem roku měnil petrm, funkce na volantu zůstaly zachovány.
Přílohy
KIF_3833.JPG
KIF_3833.JPG (214.92 KiB) Zobrazeno 4589 x
KIF_3831.JPG
KIF_3831.JPG (202.75 KiB) Zobrazeno 4589 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od Krtek »

Já teda na karbon nejsem (to radši ten pseudohliník a pseudodřevo proto se mi nejvíc líbí palubka v Nubiře III a v Lacetti už ne) ale práce fakt pěkná -i Osobně by mně zajíma,lo jestli někdo dokáže sehnat za rozumnej peníz ty západkovplíšky nebo jak to nazvat co to držej v palubce. Mně už jich pár zapadlo někam dovnitř a servis mi to neuměl sehnat. Někdo tu zmiňoval že jsou i zatraceně drahý.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od PeS »

Hezký, koukám, že nejsem sám, kdo má držák od Broditu ;-)
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od pekrtek »

PeS píše:Hezký, koukám, že nejsem sám, kdo má držák od Broditu ;-)
Inspiraci jsem dostal právě od Tebe. Jen jsem ho trochu předělal na MIo Moov.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od Krtek »

no jo, te'd koukam geniálně umístěnej držák navigace -i -i -i
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
tomg60
Příspěvky: 58
Registrován: stř led 14, 2009 20:57

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od tomg60 »

Krtek píše:Já teda na karbon nejsem (to radši ten pseudohliník a pseudodřevo proto se mi nejvíc líbí palubka v Nubiře III a v Lacetti už ne) ale práce fakt pěkná -i Osobně by mně zajíma,lo jestli někdo dokáže sehnat za rozumnej peníz ty západkovplíšky nebo jak to nazvat co to držej v palubce. Mně už jich pár zapadlo někam dovnitř a servis mi to neuměl sehnat. Někdo tu zmiňoval že jsou i zatraceně drahý.
Ty plíšky jsem taky scháněl a na konec sehnal v CHEVROLETU v OSTRAVĚ chtěli za ně kolem 10kč/kus
to myslím není zas taková hrůza ;)
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od mariomikulik »

prosim vas, mam mozno banalnu otazku...ako vymontovat originalne,resp povodne blaupunkt mp3radio z lacetti rv.08? ide to lahko? da sa potom v pohode pripojit akekolvek 1,2 din autoradio? vobec neviem ako sa take autoradio vybera, kde co nacat, resp. netreba to zverit servisu? dakujem za odpovede...
chevy lacetti sedan, rv. 2008
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od mariomikulik »

mariomikulik píše:prosim vas, mam mozno banalnu otazku...ako vymontovat originalne,resp povodne blaupunkt mp3radio z lacetti rv.08? ide to lahko? da sa potom v pohode pripojit akekolvek 1,2 din autoradio? vobec neviem ako sa take autoradio vybera, kde co nacat, resp. netreba to zverit servisu? dakujem za odpovede...

hmmm tak mi nikto neporadí?...
chevy lacetti sedan, rv. 2008
jirkas
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 19, 2009 12:33

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od jirkas »

Ahoj Mario,
jak se vyndá originální rádio nevím. Koupil jsem starší Lacetti už bez něj. Proto bych měl zájem o koupi toho Tvého demontovaného, bude-li bezvadné a cena přiměřená. Dej mi když tak vědět. Proč vlastně nechceš ten originál?
Montáž jiného rádia do té 2DIN díry se asi neobejde bez nějaké redukce. Aspoň já ji tam viděl, když jsem ze svého auta to neoriginální rádio ze zvědavosti vyndal. Ty redukce se ovšem dají koupit. Víc by asi věděl nějaký fanda autohifi. Jako všichni nadšenci mají taky své stránky na webu – zkus hledat.
Ať se daří
Jirka
tomg60
Příspěvky: 58
Registrován: stř led 14, 2009 20:57

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od tomg60 »

pokud chceš vyndat rádio musíš sundat ten přední panel,pod ním jsou po stranách rádia dva šroubky které ho drží
ty povolíš ,vytáhneš rádio ven a odpojíš konektor
ten přední dekl musíš něčím zapáčit drží na takových svorkách,nevím už přesně kde jsou,ale když to ve více místech zašponuješ tak to vyskočí,lanka od topení jsem nesundával ,šlo to i bez toho :lol:
Uživatelský avatar
mariomikulik
Příspěvky: 23
Registrován: úte zář 15, 2009 15:17

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od mariomikulik »

jirkas píše:Ahoj Mario,
jak se vyndá originální rádio nevím. Koupil jsem starší Lacetti už bez něj. Proto bych měl zájem o koupi toho Tvého demontovaného, bude-li bezvadné a cena přiměřená. Dej mi když tak vědět. Proč vlastně nechceš ten originál?
Montáž jiného rádia do té 2DIN díry se asi neobejde bez nějaké redukce. Aspoň já ji tam viděl, když jsem ze svého auta to neoriginální rádio ze zvědavosti vyndal. Ty redukce se ovšem dají koupit. Víc by asi věděl nějaký fanda autohifi. Jako všichni nadšenci mají taky své stránky na webu – zkus hledat.
Ať se daří
Jirka
Hello, este niesom pevne rozhodnuty s tou vymenou origos Blaupunktu za iny, uvidim o par dni, je v bezchybnom stave, len sa mi jednoducho uz opozeral, chcem nejake ine, nie ze by som s nim nebol spokojny, len vravim, zmena je zivot, ak ho vymenim urcite sa na dobrej cene dohodneme....
chevy lacetti sedan, rv. 2008
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od pekrtek »

Já jsem to sám nedělal, odvezl jsem panel do Uhřiněvsi (je tam firma, která dělá polep kapot) a tam mi to do dalšího dne polepil. Sám bych se s tím patlal a výsledek by určitě nebyl takový jaký je. Je to zbytek folie na kapoty.
Uživatelský avatar
D45
Příspěvky: 19
Registrován: stř kvě 05, 2010 10:51
Bydliště: Banská Bystrica, SR

Re: Výměna panelu kolem rádia

Příspěvek od D45 »

aj ked je to zbytok z kapoty tak je to fakt nadherny zbytok :) asipon viem co mi tam chyba len si dam potiahnut aj leskle cierne bohy k tomu snad to vyznie pekne
WTCC
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“