NOVÁČIKOVSKÉ PROBLÉMY / POSTREHY...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Dusan19
Příspěvky: 338
Registrován: sob říj 03, 2009 02:58
Bydliště: hrinova

Re: NOVÁČIKOVSKÉ PROBLÉMY / POSTREHY...

Příspěvek od Dusan19 »

Tato tema sa uz preberala na: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=42&t=15048 mate tam vsetko: fotky aj vykres s kotami na vyrobu vlastneho krytu. Vela stastia. :PP:
Na pravej strane je alternator a preto sa to nachadza len tam. Na lavej strane nieje nic take co by mohli odletujuce kusy od kolesa poskodit.
5x lada 2101, Aro 240, Aveo sedan, biela farba, 1,4 16v 69kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: NOVÁČIKOVSKÉ PROBLÉMY / POSTREHY...

Příspěvek od ladinek »

:D :D tak na Aveu najeto 6300km :lol:

Další poznatky:zimní provoz mile překvapil,startování v pohodě /jezdím každy den a auto stojí venku,startuje napoprvé i v minus 23 stupních na vysočině,pomaleji se ovšem zahřívá ,ale zahřeje se./

:lol: Řazení je přesnější a ne tak tuhé jak zezačátku
:lol: jízdní vlstnosti na nerovném povrchu a dlažebních kostkách bych ohodnotil jako dobré,auto drží svou stopu i ve větších rychlostech
:lol: Posilovač řízení jsem četl v nějaké recenzi že je jakýsi přeposilovaný,no nevím mě úplně vyhovuje
:lol: brzdy si už sedli a brzdí plynule při větším tlaku na pedál dost jedovatě,i po delší jízdě nestrácí svůj ůčinek
:lol: super věc je nastavitelná rychlost ciklovače štěračů předního skla
:lol: krásně tichý chod motoru

negativum:stále dlouho padají otáčky motoru při rozjezdu -P
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: NOVÁČIKOVSKÉ PROBLÉMY / POSTREHY...

Příspěvek od mato8876 »

Ono zo začiatku to všetko išlo tak stuha,teraz je to už všetko rozbehané tak je to ok. Ale netreba zabudnúť aj na to že sme si na tie naše avejká museli aj zviknúť.Ja keď sadnem teraz do Lady tak sa ledva pohnem a musím prejsť aspoň pár km aby to bolo ako predtým. Ladínek mimochodom mám presne toľko kilometrov ako ty.
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“