sraz severní čechy

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Tomic
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 07, 2009 07:34
Bydliště: Raškovice

sraz severní čechy

Příspěvek od Tomic »

Zdravím všechny, už delší dobu to dusím v sobě, ale měl bych v plánu uspořádat srazík v chomutově na kamenčáku http://www.kamencak.cz/ dle zajmu začnu zajišťovat ubytování.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od Vazoun »

Tomic píše:Zdravím všechny, už delší dobu to dusím v sobě, ale měl bych v plánu uspořádat srazík v chomutově na kamenčáku http://www.kamencak.cz/ dle zajmu začnu zajišťovat ubytování.
------------------------------
To jsi přeci nemusel zakládat nový - Téma - sraz Severní čechy tady již jsou,jenom lépe sledovat a číst :lol: čau " Vazoun " :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od Topol »

Vazoun píše:
Tomic píše:Zdravím všechny, už delší dobu to dusím v sobě, ale měl bych v plánu uspořádat srazík v chomutově na kamenčáku http://www.kamencak.cz/ dle zajmu začnu zajišťovat ubytování.
------------------------------
To jsi přeci nemusel zakládat nový - Téma - sraz Severní čechy tady již jsou,jenom lépe sledovat a číst :lol: čau " Vazoun " :lol:
Pěkný den :D
No Josef já bych to tak nebral.Ono je to vlastně CHomutov a když se podíváš tak zatím byly srazy tady na severu a jinak všechno na východ.Třeba se ozve parta ze západu a dají se taky dohromady ;) Já už asi nepojedu ale člověk nemá nikdy říkat "NIKDY" :!: Jen tak jako vtip.Žena když řekne nikdy tak je to možná a když řekne možná tak je to hotový :lol:
Tak Tomic do toho !!!Třeba to vyjde -i
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od Vazoun »

Ano Vládíku ,jistě se na mne kolegáček " Tomic " nebude zlobit :o) já vůbec nejsem proti dalšímu " Severočeskýmu " srazu, jenom jsem chtěl dát na vědomí , že plánování již II. Severočeského srazu si vzal pod palec -i kolega Michal GAVL / alias n3oklan / tak by se měli spolu domluvit kde jej chtějí uspořádat :o)
Ja osobně také neplánuji letos účast na zimním srazu :o) protože mne berou strašně moc klouby :lol: v těchto mrazech :lol: ale také neříkám " nikdy " :lol: tak přeji srazu zdar -i atˇse koná na severu kdekoliv , jen by tam nemělo být moc draho :lol: mám malou penzi a moc potřebných blízkých :o) čau " Vazoun " :lol:
----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE II./0.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od n3oklan »

jenom hnidopišsky opravím "kolega Michal GAVLÍK" :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od bjes_des »

Nechal jsem si to nějaký den k rozmyšlení. Jak píší kolegové, jeden sraz na severu už je v běhu, ale může být klidně další, vždyť všichni se na ten u Rumburku nemusí dostat. Jen taková malá technická, už to zmínil Vazoun. Tomicu, odkaz je sice dobrý, ale nikde na stránkách jsem se nedozvěděl ceny za ubytování, jen samý popis, jak to tam vypadá. Tohle asi dokáže odradit spoustu zájemců a najdou si raději podnik, který své ceny před potenciálními zákazníky netají.
Tomic
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 07, 2009 07:34
Bydliště: Raškovice

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od Tomic »

ceny :270Kč(sezoná) penzion noc/os. kemp bude určitě méně. Vyžití: jezero s průzračnou vodou, minigolf, letní areál, a spousty dalšího. jezdím tam každej týden a jsem spokojený. A proč neuspořádat další srazík, čím víc jich bude tim víc jich bude tim víc se poznáme :)
Tomic
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 07, 2009 07:34
Bydliště: Raškovice

Re: sraz severní čechy

Příspěvek od Tomic »

ještě přidám další odkaz: http://www.kamencovejezero.cz/
Odpovědět

Zpět na „Srazy“