Nesvíty spatečka

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
txoxmx
Příspěvky: 6
Registrován: čtv zář 24, 2009 21:28
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Nesvíty spatečka

Příspěvek od txoxmx »

Dobry .
Při couvaní jsem zjistyl že mi nesvity spatečka ,pojistka je dobrá i žarovka ??kdeby mohl byt problem a nebo kde je spinač na spatecku?Jsem to hledal v chitré knišce ale nic jem tám o tom nenašel.. tak předem děkuji za radu... :D a omlouvam se za gramaticke chyby ...
Reklama
 

txoxmx
Příspěvky: 6
Registrován: čtv zář 24, 2009 21:28
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvíty spatečka

Příspěvek od txoxmx »

Jo a je to nexie 1,5 DOHC ;)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nesvíty spatečka

Příspěvek od Serpico »

...většinou odchází spínač na převodovce cirka 100Kč, lehce si odzkoušíš - prostě jenom spojíš ty dva kabely ( při zapnutým zapalování ...)

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
txoxmx
Příspěvky: 6
Registrován: čtv zář 24, 2009 21:28
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvíty spatečka

Příspěvek od txoxmx »

Serpico píše:...většinou odchází spínač na převodovce cirka 100Kč, lehce si odzkoušíš - prostě jenom spojíš ty dva kabely ( při zapnutým zapalování ...)

Mějte se fajn
to je to čidlo ktere je na předku převodovky??nebod ja nejsem jistej kde ho vlasně mám hledat na převodovce..
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nesvíty spatečka

Příspěvek od Serpico »

...tak jinak kabely na převodovce vedou ještě úplně dozadu a dolů k náhonu tachometru ( čidlo pro rychlost do ŘJ ) jiné už tam nejsou a poslední jeden z předu s dvouma drátama vede právě jenom k čidlu zpátečky je to jenom tlačítkový spínač vyšroubeješ a před výměnou zkusíš spojit oba kabely ( zapnutý zapalování a ten druhý se podívá na couvačku vzadu ) no a pak koupíš nový...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
txoxmx
Příspěvky: 6
Registrován: čtv zář 24, 2009 21:28
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvíty spatečka

Příspěvek od txoxmx »

Serpico píše:...tak jinak kabely na převodovce vedou ještě úplně dozadu a dolů k náhonu tachometru ( čidlo pro rychlost do ŘJ ) jiné už tam nejsou a poslední jeden z předu s dvouma drátama vede právě jenom k čidlu zpátečky je to jenom tlačítkový spínač vyšroubeješ a před výměnou zkusíš spojit oba kabely ( zapnutý zapalování a ten druhý se podívá na couvačku vzadu ) no a pak koupíš nový...

Mějte se fajn
Joo tak dík za cenou radu zítra to s kouknu -i
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“