Palikx 4000

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palikx 4000

Příspěvek od Serpico »

...hm, tak jo " vtipálku " ale nasr... mě to
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Palikx 4000

Příspěvek od alvin »

Chlapci,nehádajte sa,vy ste nemali počítačovo školu ako ja,kde náš učili,že každý krok musí byť jasne stanovený a determinovaný,proste,prvé odpojím mínusák,potom plusák a spojím ich dokop"vo tom to to jééééééééééé,panové" :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Palikx 4000

Příspěvek od bjes_des »

Tak to promiň Serpico. V první chvíli jsem si myslel, že tady holt přestanu s vtipkováním. Ale pak jsem si řekl, že je přece jen lepší řídit se mottem v posledním řádku mého příspěvku... Hezký den!
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palikx 4000

Příspěvek od Serpico »

...to bjes_des vše je v pohodě akorát nakonec jsem žert nepochopil sám ( jak psal Hynek klíč přes plus na kostru no a je cvrkot...)

"...jinak nejlépe se zkouší vodivost kabelů ...no na ruku ( 15 000 až 17 ooo V, to už je dobře cítit...) "
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Palikx 4000

Příspěvek od alvin »

to ako v tom vtipe ,že "Jožo podrž mi tieto káble ..Cítiš niečo ???"
"-Nie.."
"tak tých 380 bude v iných.." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no neviem,ani čo by povedala elektroinštalácia týchto moderných át na také kvalitné "zváranie" :lol: :lol: :lol: ako sa vraví tvrdému skratu,na wartbrgu sa mi raz podarilo "zvárať" ri zapáajaní káblov pod spínacou skrnkou a šmykol sa mi šrobovák :roll: ,tam to odniesli akurát 2 poistky,ale na matízkovi by som sa takým aktivitám preventívne vyhol
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Palikx 4000

Příspěvek od Serpico »

...jo jo to je ta nejlepší zkouška, nicméně vážne staří elektrikáři běžně si brnkli nejdříve po odpojení, jestli tam ještě něco je, to jsem radši nikdy nezkoušel, 220 V jsem ovšem taky párkát dostal...

Inu mějme se radši rádi...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“