JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

DEJTE HLAS POKUD NEJSTE SPOKOJENI SE SERVISEM

PRAHA
3
33%
PLZEŇ
0
Žádná hlasování
KUNÍN
1
11%
ÚSTÍ nad LABEM
0
Žádná hlasování
HRADEC KRÁLOVÉ
2
22%
PARDUBICE
0
Žádná hlasování
OSTRAVA
1
11%
OLOMOUC
1
11%
BRNO
1
11%
ZLÍN
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
Korda
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 23, 2009 10:10
Bydliště: Praha 9

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM

Příspěvek od Korda »

SRBASERVIS - bavit se s technikem je jak bavit se s blbcem -P
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 3 dv.,typ KLAS, 53,6 kW, 8 ventil,
rok výroby 2006 v červené barvě

...člen AVEO klubu...
http://www.korda.estranky.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od ladinek »

-P no byl jsem v servisu s poškozenou palubkou a vymluvy ,vymluvy,vymluvy.
Když prodávaj slíbí aji ....ale až se něco stane nehledají chybu na autě ,ale na Vás!!!
a nedělal jste ,a my víme ale...,tu výměnu vám asi neschválí,můžeme to vypodložit a blablabla!!!

sakra za ty peníze chci nový kus dílu když je to teprve dva měsíce nový !!!!!!!!!!!!!naštvanej jsem byl dost :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Vojta

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Vojta »

Z uvedených možností nemůžu hlasovat pro žádnou, protože mimo Hradce jsem v žádném z těchto servisů nebyl a Hradec už stojí za prd.
Můj favorit je Rychnov nad Kněžnou.
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od HusarJan »

Ahojte neni servis ako servis ten správny treba hladat a verím tomu,ked ho nájdete že tam budete chodit stále ;) a hlavne vela km bez závad Vám praje Johny :PP:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Serpico »

...no já už jsem se " značkovými " SRBY už dávno v minulosti skončil ( závadu neodstranili..), nucené sponzorování viz. příspěvky a tak teď mám servizione Meliccaro s palikxem coby mechanikem a to paar exelent a domácím prostředím (... jo a na dílně mají pohodlné manažerské sedačky ), kousek od mého bydliště, ...no nedávno jsem prý špatně vypadal a tak jsem dostal flašku domácí slivovice, abych prý se napravil ( špatný TK...), no druhý takový servis se špatně hledá...

Inu i Vám přeji dobré mechaniky, servisy...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od FoXo »

Hah to radsej nie a zatial nie okrem toho ze je drahy :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od V.Brousek »

Já jsem byl spokojen ze servisem p. Havla v Rumburku, kde přístup k zákazníkovi byl perfektní -i . Bylo to sice před více jak 6 lety ( zatím jsem servis nepotřeboval) , ale pokud vím, tak k němu jezdí Vazoun a musel by se vyjádřit.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Krtek »

Já bych doplnil servis v Čimelicích. tam sem celkem spokojenej. Zatim vyloženě nic nezvorali, ochotní jsou vždycky. Až na tu cenu ale což, je to značkovej servis, no.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Hanzy »

Kdyz vemu severni moravu tak jedine KUNIN pan Horecka navic jej znate ze srazu ;)
Jinak Ostrava katastrofa Chlebovice jsou novi a jinak nevim...
Na starsi Daewoo jeste primo v Frydku Mistku byvaly znackovy po autosalonu.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od PeS »

Dá se říci, že jsem spokojený se servisem Autosalonu Dědek jak v Náchodě, tak v Rychnově nad Kněžnou. Chovali se vždy vstřícně a je s nimi možná domluva. Horší to je, co se týče diagnostiky závad. Ale to je těžké posuzovat z jedné události, takže to berte s rezervou. Ono nalézt závadu není někdy jednoduché.
V podstatě jsem žádnou vážnou závadu neměl. Jen jednou jsem jel s hučícím předním kolem. Tam jsem technikům sdělil, že je pravděpodobně vadné ložisko předního kola. S technikem jsme auto projeli a technik se mnou souhlasil. Druhý den volali, že ložisko mají, ať přijedu na výměnu. Tak jsem přijel, ale výměna se nekonala, že prý to není ložisko, ale posilovač řízení a že je to normální. To mi bylo divné, ale nechal jsem to být, ale zvuk mě dráždil, i když to nebylo nic velikého. Asi po měsíci jsem se ale rozhodl, že ten zvuk chci odstranit a tak jsem to tam odvezl znovu. Kdyby sundali kolo a vyměnili ložisko, měli by to docela rychle. Ale hledali skoro celý den, kde je zakopaný pes. Nakonec po celodenním hledání zjistili, že je vadné ložisko 8) a vyměnili ho v rámci záruky.
Měl jsem ještě jednu dobrou zkušenost - po zimní bouračce musím říci, že dobře opravili auto. Nebyla to sice velká bouračka, ale opravu provedli opravdu k mé plné spokojenosti.
Co se týče garančních prohlídek, tam jsem byl spokojený. Zatím má m k tomuto servisu důvěru.

V úvodním hlasování není Autosalon Dědek Náchod a Rychnov!!! :?
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Serpico »

...no PeS, to co jsi napsal o ložisku vytváří celkem docela špatný dojem o servisu, jakoby servis chtěl přesvědčit a to se jim mnohdy daří ( záleží na technických znalostech zákazníků ), že vše je tzv. v normě a nemusí nic opravovat, zvlášť pokud se jedná o garanci...

Přeji všem lepší servis
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od alvin »

no ja na adresu nitrianskeho Remesloservisu môžeme povedať ako Zdeněk Svěrák : "Tak ano,ale příště by raději spolupracoval s někym jiným" :lol: :lol: :lol:
Ochota im nechýba,aj prístup k zákazníkovi dobrý,ale kvalita práce nie je vždy zrovna ich silnou stránkou :( :( :(,meniť olej si tam už rozhodne nedám
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od KakosWRC »

mne stacilo ked v remesloservise v roku 2005 nam na otazku kolko stoji na kalos zadny spojler odpovedali...a to aj existuje??a mi sme to este ani nevideli..pritom mali kolo seba mnoho plagatov a ostatneho a kalos sa vyrabal od 2002 prve modely...auto sme kupovali v mgm topolcany a neustale chodime len a len tam...pristup ku zakaznikom vyborny..v servise mechanici ochotne vysvetlia ukazu co a ako, ponuknu vam obcerstvenie, citite sa ako doma a hlavne precizna kvalita co robia..ked sme videli ze do toho servisu chodia vozidla az z Bratislavy...tak podla mna to hovori za vsetko...
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: JAK JSTE SPOKOJENI S AUTORIZOVANÝM SERVISEM ??

Příspěvek od Serpico »

...to alvine já už si měním oleje sám, servisům prostě nevěřím a nemíním platit jejich " zlatou " skladovou obrátku i z množstevním rabatem ( slevou ) při jejich nákupech, nejsem prostě vůl...
Inu je mi jenom líto jejich mechaniků, ti za " obchodní politiku " ( odři zákazníka kde můžeš... ), prostě nemohou a ubírá jim to jednoduchou práci.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“