Nosič na lyže

Moderátor: Blue Lanos

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

zabijec píše: Rakev je super, ale nezapomínejte, že Matiz má nosnost střechy pouze 30 kg.
Mne niekde hovorili, ze strecha ma sice nosnost 35 kg, ale ak mas priecny stresny nosic , ktory drzi na rame a nie na streche tak je to daleko daleko viac . Takze truhla nebude problem, ani bicykle apod.

Maros
Reklama
 

zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Možná ti kdokoliv tohle řekne, ale od výrobce je těch 30kg. Taky vozím dvě kola, váha je určitě minimálně o 10 kg víc a nic se s autem neděje, ale víc bych na střechu nedal, vždyť by mě to mohlo převrátit :D
Už bez Matesa
rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Příspěvek od rossi »

Dej si hagusy a na to pricniky.Mne se vic libi Matiz ,kdyz ma ty hagusy :D
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:Možná ti kdokoliv tohle řekne, ale od výrobce je těch 30kg. Taky vozím dvě kola, váha je určitě minimálně o 10 kg víc a nic se s autem neděje, ale víc bych na střechu nedal, vždyť by mě to mohlo převrátit :D
prevratit ;) o to tady ale vubec nejde, pri vyssi vaze muze dojit k utrzeni hagusu nebo minimalne naruseni spoje, nemluve o deformaci strechy jako takove ...
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Jakube auto převrátíš i bez nákladu na střeše.V tom to není,ale pouze na rozumné jízdě a přizpůsobení rychlosti povaze nákladu.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Na střeše se dá odvést cokoli! Ale největší nebezpečí při převážení věcí na zahrádce je, že člověk tam narve třeba válendu a dvě skříňky a říká si je to jen kousek, pojedu opatrně!! No a pak jede 10 km opatrně, nic mu nepadá ani neklepe a tak přidá no a stačí aby blbě zafoukal vítr, nebo mu na přechodu vlezl do cesty chodec... a je zaděláno na to, že vám přistane almara i s urvanou zahrádkou před autem, či chodec je na válendě v poloze ležícího střelce otočeného o 180 stupňů :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Václav Brousek píše:Jakube auto převrátíš i bez nákladu na střeše.V tom to není,ale pouze na rozumné jízdě a přizpůsobení rychlosti povaze nákladu.
no vaclave, ja to taky pisu, ze o prevraceni nejde - to snad leda, ze by nekde nastehoval na strechu mateze satni skrin na vysku ;)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

To převrácení byla samozřejmě sranda, proto tam byl smajlik ;)
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Taky shanim toto. Segra si to objednala k vanocum na posledni chvili, da se to nekde sehnat v Baumaxu nebo podobnem obchode?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“