Dálkový ovladač centrálního zamykání

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Jiří Olomouc

Dálkový ovladač centrálního zamykání

Příspěvek od Jiří Olomouc »

Jednou ráno se tak zbudím a zjistím, že můj autobus do práce už je pryč. A tak zbudím svou ženu Dášu, vyškemrám papíry od její Nexie, a s náhradními klíči hybaj k autu dohnat co se dá. Stisknu ovladač - a nic.
:? Jiný by zaváhal, jsem ale muž činu a tak bleskovka - odemknu klíčem. Že máme auto není ve vesnici tajemstvím, že tam máme klakson jak na parníku už ale s jistotou vědí všichni. :P
:roll:
Z uvedeného plyne, že ovladač dálkového odešel, zůstává nefunkční i po výměně baterie - Ledka na ovladači se po stisku tlačítka jen rozsvítí, ale nemrká v rytmu kódu. :evil:
:P Poradí někdo co s tím, je-li ovladač opravitelný nebo s tím musím do servisu, či jaký by měl být postup ... :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja mam k centralu dalkovy ovladani 2, coz se vyplati :)

Takze ti neporadim, pokud mas jen jedno ovladani :twisted:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mám za to, že jsem někde četl o tom, že se musí provést nastartování auta klíčem pak aktivovat dálku vypnout klíček. Zamknout dveře a pak by to mělo začít fungovat. (tak nějak to asi bylo - dálku nemám)
Franta
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Dálkáče mám dva: jeden na doma (náhradní), který přestal fungovat a druhý, který nosím u sebe a zatím funguje. Ale co když přestane fachčit i ten? Pak se nedostanu do auta :cry: . Proto sháním radu už teď. No, zkusím tu od Franty. Uvidíme.
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ještěže takové vymoženosti nemám :lol: Ale do jara budu mít startování na dálkové ovládání!!!!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Petr II »

Dáša Olomouc píše:Dálkáče mám dva: jeden na doma (náhradní), který přestal fungovat a druhý, který nosím u sebe a zatím funguje. Ale co když přestane fachčit i ten? Pak se nedostanu do auta :cry: . Proto sháním radu už teď. No, zkusím tu od Franty. Uvidíme.
Podle mě bys měl navštívit nejbližší montážní dílnu, která se zabývá instalaci alarmů atd. Většinou mají u sebe takovou krabičku, která ihned vyhodnotí, jestli Ti dálkáč vysílá, nebo ne. A popřípadě Ti ho někde nechají opravit.
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Ivan píše:Ještěže takové vymoženosti nemám :lol: Ale do jara budu mít startování na dálkové ovládání!!!!
Hlavně si dávej pozor, aby se Ti taky nepokazilo. Pak by se Ti mohlo stát, že odjede jak ten Vyčítalův JEEP :lol: .

Rada Franty nepomohla. Neudělalo to vůbec nic. Takže fakt asi nezbývá nic jiného než hledat tu montážní dílnu. Tomu jsem se chtěla vyhnout: jsou daleko, chtějí tam nejen klíče, ale i auto a ještě to tam nechat. A co já chudáček, domů pěšky :cry:
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Coze? Kvuli dalce? Me taky odesel jeden ovladac a nechal sem si teda delat novej a abych nekecal, tak radsi dam trochu rezervu, trvalo to 20 minut (ale myslim, ze spis kolem 5, ani sem se s vedoucim moc nezakecal a jel sem pryc).
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

PavelZ píše:Coze? Kvuli dalce? Me taky odesel jeden ovladac a nechal sem si teda delat novej a abych nekecal, tak radsi dam trochu rezervu, trvalo to 20 minut (ale myslim, ze spis kolem 5, ani sem se s vedoucim moc nezakecal a jel sem pryc).
A potřebovali k něčemu auto? Nebo jen ten ovladač? Ptám se proto jestli musím jet autem nebo stačí strčit klíčky do kapsy jet tramvají.
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Potrebovali i auto, protoze se musi jednotka v aute nastavit pro pouziti noveho ovladace.
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Ach jo.......
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Vždycky je potřeba i auto a pak záleží jakej alarm je v autě namontovanej a kdo ho montoval jestli to byl nějakej machr tak to může trvat docela dlouho než najde ten kdo to nenamontoval ten správný hmat na nakódóvání ale třeba jablotron se kóduje snadno a rychle nová dálka stojí podle typu kolem 400 až třeba po 1500 8)
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Ivan píše:Ještěže takové vymoženosti nemám :lol: Ale do jara budu mít startování na dálkové ovládání!!!!
A můžu vědět od jaké firmy?Máš případný odkaz?? A viděl si tady toto? http://bezpol.wz.cz/guard_t700.htm
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Příteli, první co mě odradilo je kvalita těch webových stránek :evil: a nechutné gramatické chyby. Nicméně, když se od toho odprostím, tak tenhle systém opravdu mít nebudu. Bude mi to dělat jeden machr-elektrikář přímo "na míru". Tedy žádný hotový produkt...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

petrm píše:Vždycky je potřeba i auto a pak záleží jakej alarm je v autě namontovanej a kdo ho montoval jestli to byl nějakej machr tak to může trvat docela dlouho než najde ten kdo to nenamontoval ten správný hmat na nakódóvání ale třeba jablotron se kóduje snadno a rychle nová dálka stojí podle typu kolem 400 až třeba po 1500 8)
k jablotronu je hlavne na internete dokumentacia preto ho mam rad
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“