II. severočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Beda »

neslibuji, uvidím jak bude
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Reklama
 

Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od sandruš »

tak kde máme datum konání šéfe :PP: :PP: :PP:
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od J.Bad »

sandruš píše:tak kde máme datum konání šéfe :PP: :PP: :PP:
Je to tu nějaké mrtvé ohledně severočeského srazu - bude se konat či ne??Bylo by dobré to spojit se zabíjačkovými hody v Kempu Valdek
(jestli ovšem budou) - minulý rok se moc povedli....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od koniQ »

n3oklan píše:Predbezny termin 20.2.2010 - sraz jako minule - na Shellce pred Rumburkem na silnici I/9 (GPS: 50°55'44.011"N, 14°33'35.881"E)

Přemýšlím opět o skloubení s vepřovými hody na Valdeku (kdo byl, ví :lol:), ale tam termín ještě nevím a zatím ho ani v restauraci nemají naplánovaný.
Ale - už jsem to tu nahlodnul před srazem na Olšovci - vybrat mezi sebou něco málo pro děti z dětského domova v Lipové. Více k této "problematice" by řekla spíš kamarádka, která tam pracuje - zatím jenom "nadhazuji" jako nápad k zamyšlení a uskutečnění.
uha, tak je to 462 km z domu, takze to asi nechame na iny zraz dakde blizsie :PP: :o)
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Slavek »

Tak 20 je sobota takze termin by vyhovuval.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru :o) a přeji hezký den - no nevim zda právě v kempu " Valdek " nedělají ty vepřové hody 2x v roce. Pokud tam tudy projíždíme,tak jsem si všimnul už v Listopadu nabídky a snad další akce bude v Únoru 2010. Já osobně ještě naší účast, nemohu potvrdit ze zdravotních důvodů. Uvidím jak bude po půli Února,přijet můžem vždycky :o) tak tolik kolem té zabíjačky,dokonce tam máte možnost ubytování. Tak zatím se mějte a srazu ZDAR :lol: přeje " Vazoun " :lol: pro případný zájem : http://valdek.kralupy.net/
----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/08 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2010
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Stanley »

:P Jak se budou sjíždět lidi-na kolikátou hodinu. :?:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Stanley píše::P Jak se budou sjíždět lidi-na kolikátou hodinu. :?:
-----------------
Vydrž " Stanley " vydrž :o) všechno se včas dozvíš od organizátora - zatím času dost " ASI " :?: :?: čau " Vazoun " :lol:
V loni byl sraz nahoře na čerpačce Shell v 10.00 hod. / mezi Rumburkem a Studánkou /
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Stanley »

:) Jen se nemůžu dočkat.Tak perfektní lidi se tak často nevidí.Každý rád pomůže,když naši mazlíčci stávkují. :P
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od n3oklan »

Dost času nikdy není :) Omlouvám se za absenci, ale pracovní vytížení mi nějak nedovolilo zařizovat... Právě jsem si potvrdil termín vepřových hodů v únoru a trefil jsem se naprosto přesně :lol:

Tááákže...
Termín - 20.2.2010 - sraz jako minule - na Shellce před Rumburkem na silnici I/9 (GPS: 50°55'44.011"N, 14°33'35.881"E) - předpokládám, že já na benzínce budu už kolem deváté (a doufám že mě Ivoš zase nevytáhne ze sprchy :lol:) - mezi 9h a 10h

Zkloubení s vepřovými hody na Valdeku je jasné (kdo byl, ví :lol:). Dnes se ještě pokusím domluvit s kamarádkou a doplnit info o sbírce pro dětský domov...
V případě spolupráce s DD Lipová by spanilá jízda vedla po trase Rumburk - Jiříkov - Šluknov - Lipová - Šluknov - Rumburk (Valdek) - cca 45km, po domluvě případně zkrátíme.

Program bych nechal (krom vepřových hodů) zatím volný a domyslel ho operativně dle zájmu zúčastněných 8)

A tímto také překřtívám severočeský sraz na Drsnoseverský Daewoo/Chevy sraz
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od palikx »

ok tak ja si to znamenam a uvidime co bude.zatim planuju prijezd.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Stanley »

:lol: Taky potvrzuji účast. :P
Uživatelský avatar
Elianap
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 05, 2009 17:11
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od Elianap »

Ahoj všem Daewoo Clubovým příznivcům:) již loni mi n3o nabízel, zda bychom se s dětmi nezúčastnili vašeho srazu. Bohužel to nevyšlo:( letošní sraz vypadá dobře a já bych ráda touto cestou chtěla poděkovat n3ovi, že mi o srazu řekl. Pokud budete mít zájem nám trochu alespoň pomoci, budu moc ráda. Jak už tu bylo řečeno, každá korunka dobrá. A teď něco o domově: je to rok, co máme nového pana ředitele, který se opravdu snaží náš DOMOV dát dokupy. A že těch restů tam je:)V této době je naše skupina v rekonstrukci a děti musí být na jedné skupině o počtu 16 dětí v bojových podmínkách. Propadaly se nám stropy, podlahy, okna nejdou už ani otevřít:( prostě je toho hodně. Ale na to náš pan ředitel naštěstí peníze sehnal. Ale po rekonstrukci zbytek už bude jen na nás. Pokud chceme aby se děti na skupině cítily jako doma, budeme se muset hodně otáčet, shánět sponzory, vymalovat, dokoupit nové věci, jelikož starobou se nám už pomalu vše rozpadá:( takže každá pomoc je vítána a já Vám budu moc vděčná a i děti, když zrovna vy, budete patřit mezi ty, co nám k tomu zlepšení pomůžete. O všem si můžeme na srazu popovídat a i děti vám mohou říci své. Dětem jsem o srazu již řekla a jsou nadšené:) hlavně se těší až přijede k našemu dětskému domovu a poznají vás a budou si moci prohlídnout ta vaše autíčka. Pokud budete mít zájem, podívejte se na naše stránky, jsou tam informace o dětech, o zájmových kroužcích a mnoho jiného. Jinak každý rok pořádám vánoční besídku s dětmi právě pro sponzory, kteří nám během roku jakýmkoliv způsobem pomohli. Takže i vy budete vítáni:) na dotazy ráda odpovím Michaela

stránky našeho DD: mám v profilu:)
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od xsoftx »

To n3oklan...

Prosím tě, je potřeba si na Valdeku zarezervovat ubytování? Jinak taky potvrzuji účast. Kemp vypadá zajímavě. Hlavně fotky ze srazu veteránů -i
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: II. severočeský sraz

Příspěvek od sandruš »

50-50%..musím to prvě pokonzultovat s přítelem..jeto přece jen daleko a samotné se mi nechce :D
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Odpovědět

Zpět na „Srazy“