ovládač k autoalarmu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

ovládač k autoalarmu

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj prosím vás potřebuji poradit...na kalose jsem si nechal namontovat autoalarm s dálk.centrálem,ale po třech letech se porouchal ovládač,nechal jsem si obědnat nový,ale nevím jak to mám udělat,aby mě to fungovalo právě s tím alarmem,co už mám zabudovaný ve voze.Díky a hezký den,ahoj Marek.
Reklama
 

Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ovládač k autoalarmu

Příspěvek od KakosWRC »

Marek Petružela píše:Ahoj prosím vás potřebuji poradit...na kalose jsem si nechal namontovat autoalarm s dálk.centrálem,ale po třech letech se porouchal ovládač,nechal jsem si obědnat nový,ale nevím jak to mám udělat,aby mě to fungovalo právě s tím alarmem,co už mám zabudovaný ve voze.Díky a hezký den,ahoj Marek.
..neviem ako to mas robene ty ale malo by to mat volne plavajuci kod to znamena ze na riadiacej jednotke by malo byt tlacitko ktore ked budes sucasne drzat stlacene s dialkovym tak sa zarovne obe sparuju a malo by to fungovat...
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Re: ovládač k autoalarmu

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj a děkuji,podívám se na řídící jednotku,jestli tam je a pokusím se to tak udělat jak jsi napsal. ahoj Marek.
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Re: ovládač k autoalarmu

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj a díky za radu,mám to hotové,musel jsem,ale propojit dva drátky u kterého byla dioda,pak to šlo.Ahoj Marek.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“