Problémy s Aveom

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Jarik »

Tak, tak, :lol: kázen musí bejt -i :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dusan19
Příspěvky: 338
Registrován: sob říj 03, 2009 02:58
Bydliště: hrinova

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Dusan19 »

saamm píše:Dusan19 a Muco - tyto dva komentáře patří do - Osetreni spodni casti zadich dveri a prahu -
Prosím dodržujte trochu témata nebo za pár to bude všechno všude. Vznikne chaos , bordel a panika.
A teď mne ukamenujte že někoho upozornuji.
Ja som tu pisal ze sa mi odlupila farba a riesil som to kupou ceruzky na opravu laku. Cize to je problem s aveom a farbou.
Nikde som tu nespominal o tom ze su na vine zasterky a nic podobne. O tomto som uz pisal a daval aj fotky v casti: Osetreni spodni casti zadnych dveri a prahu.
5x lada 2101, Aro 240, Aveo sedan, biela farba, 1,4 16v 69kw
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Muco »

Inak- zasa na druhej strane nadpis je -"problem s Aveom"... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No..nie je to problém? :lol: :lol: :lol:

No..- a zasa som "OFF TOPIC" -čo mám so sebou robiť??- mám sa hodiť pod lietadlo ??? :oops: :oops: :( :(
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Feva13 »

Už je to aj tal totalny chaos v niektorých témach - takže cez vianočné sviatky prečistíme a od nového roku to budeme strážiť viac témy.

Zaväzok do nového roku ( za rok skontrolujeme plnenie) :?: :?: :?:
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od lomngi »

/plne s tebou súhlasím lebo začneme tému na zraz a skončíme pri tom že kto aké topánky si obuje. Skúsme si v tom trošku urobiť poriadok.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Eugo »

Muco píše:Na Kalos fore riešili tento problém mnohí-jedno z riešení je natiahnut foliu teplovzdušnou pištolou -(či akou).
Inak tento "problém" by sa mohol vyriešiť skôr tým,že sa kupia ne-original lapače nečistôt(zásterky),pretože originaly su extremne malé a skoro nič "nezachytia" :( :(
Tie farbyčky-čo sa kupuju ako ruž na pery stoja za milú....to je len na zamaskovanie a pod tým ti to začne aj tak hrdzavieť.
Treba použiť farby-ako si si objednal. ;)
Neda mi nereagovat. Mal som jednu zimu neorigos lapace. Boli dost dlhe a aj dost siroke. Aj napriek tomu mi kamienky dost obili lak na spodnej casti zadnych dveri a po asi roku sa lapace rozpadli. Ja len tolko o neorigos zasterkach z vlastnej skusenosti. -P
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Lucaso1 »

Eugo píše:
Muco píše:Na Kalos fore riešili tento problém mnohí-jedno z riešení je natiahnut foliu teplovzdušnou pištolou -(či akou).
Inak tento "problém" by sa mohol vyriešiť skôr tým,že sa kupia ne-original lapače nečistôt(zásterky),pretože originaly su extremne malé a skoro nič "nezachytia" :( :(
Tie farbyčky-čo sa kupuju ako ruž na pery stoja za milú....to je len na zamaskovanie a pod tým ti to začne aj tak hrdzavieť.
Treba použiť farby-ako si si objednal. ;)
Neda mi nereagovat. Mal som jednu zimu neorigos lapace. Boli dost dlhe a aj dost siroke. Aj napriek tomu mi kamienky dost obili lak na spodnej casti zadnych dveri a po asi roku sa lapace rozpadli. Ja len tolko o neorigos zasterkach z vlastnej skusenosti. -P
ani tie origo bohviečo nepomôžu auto je síce menej zablatené ale čo z toho ked tie kamienky aj tak po laku idú ako najaté
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Eugo »

Lucaso1 píše:
Eugo píše:
Muco píše:Na Kalos fore riešili tento problém mnohí-jedno z riešení je natiahnut foliu teplovzdušnou pištolou -(či akou).
Inak tento "problém" by sa mohol vyriešiť skôr tým,že sa kupia ne-original lapače nečistôt(zásterky),pretože originaly su extremne malé a skoro nič "nezachytia" :( :(
Tie farbyčky-čo sa kupuju ako ruž na pery stoja za milú....to je len na zamaskovanie a pod tým ti to začne aj tak hrdzavieť.
Treba použiť farby-ako si si objednal. ;)
Neda mi nereagovat. Mal som jednu zimu neorigos lapace. Boli dost dlhe a aj dost siroke. Aj napriek tomu mi kamienky dost obili lak na spodnej casti zadnych dveri a po asi roku sa lapace rozpadli. Ja len tolko o neorigos zasterkach z vlastnej skusenosti. -P
ani tie origo bohviečo nepomôžu auto je síce menej zablatené ale čo z toho ked tie kamienky aj tak po laku idú ako najaté
Podla mna nepomozu ziadne. Dal som tam origos a to hlavne z estetickeho hladiska a kvality materialu. Jedina nevihoda je ked nahodim hlinikove disky. Tie vytrcaju spoza zasterok a pri prejazde cez kaluz je to poznat. Inak pri ocelovych diskoch ziadnu zmenu nevidim medzi origos a neorigos zasterkami. Je to proste konstrukciou auta.
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Lucaso1 »

hm možno by pomohlo takéto riešenie nárazníkov

http://www.pilotauto.ro/magazin/portofo ... olet-kalos
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
momo6233
Příspěvky: 49
Registrován: úte srp 11, 2009 23:21

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od momo6233 »

Nazdar mam problem na leto som si vyrezal prednu masku a dal tahokou no prisla zima a snou i problemi neviem ci to je vtom ze maska je tak otvorena ako keby tam any nebola ale strasne rychlo mi chladi motor takze asi strieka viac benzinu cize väcsia spotreba a podalsie ani mi tak netopi moze to byt vtom dakujem za odpovede...popripade ak viete kde by som kupil prednu masku alebo neaku sportovu prednu masku dajte vediet budem rad DIKS
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od KakosWRC »

momo6233 píše:Nazdar mam problem na leto som si vyrezal prednu masku a dal tahokou no prisla zima a snou i problemi neviem ci to je vtom ze maska je tak otvorena ako keby tam any nebola ale strasne rychlo mi chladi motor takze asi strieka viac benzinu cize väcsia spotreba a podalsie ani mi tak netopi moze to byt vtom dakujem za odpovede...popripade ak viete kde by som kupil prednu masku alebo neaku sportovu prednu masku dajte vediet budem rad DIKS
..mi sme mali tak isto tahokov no problem nebol ziaden....pokial mas dojem ze sa dlho ohrieva skus dat karton na chladic bo podobne daco ak jazdis kratke vzdialenosti no ale aj tak pokial je zima nato sluzi termostat a ten by mal zatvarat pokial sa motor prilis chladi...
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Jarik »

Ak by išlo len o masku tak ja mám tú origoš doma hodenú v pivnici, no problém bude niekde inde, najskor v termostate, ako píše aj Kakoš. Sús poriešit najprv ten a ak budeš chcet maskú mám, ohlás sa :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Lucaso1 »

čo sa týka toho chladiča v tom chyba nieje termostat ti moc skoro otvára neviem či ti dám dobrý príklad ale aj na škodovkách to bol cez zimu problém pri pustenom kúrení sa voda ledva ledva zohriala na 70 stupňov no ale to je motor vzadu
aj na avejku mi ručička ide tesne pod 80 a nieje to uplne 80 a ked vypnem kurenia je to čistých 80
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
edie
Příspěvky: 268
Registrován: ned říj 18, 2009 14:28
Bydliště: Brumovice na Moravě okr. Břeclav

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od edie »

Rozmrazovani zadniho okna u sedana mam pocit ze posledni dve linie u strechy jako by nefungovaly.Aspon ted v zime kdyz bylo okno zamrzli tak cele okno bylo rozmrazeny ale u strechy byly dva pruhy ktere ne a ne rozmrznout.Setkal se stim uz nekdo?

Skuzim zitra nahodit nejake foto :PP:
Chevy Aveo 1.4 16V Star (LS) Stale v pohybu
Uživatelský avatar
Maveo
Příspěvky: 46
Registrován: pát říj 16, 2009 07:01
Bydliště: Bratislava

Re: Problémy s Aveom

Příspěvek od Maveo »

jasne ked mi to isli v servise opravovat zistili ze to je antena hihi
Chevrolet Aveo 1.2 8V Komfort sedan 2008, bordová metalíza

Ex naše: Škoda 120 GLS, Lada 2105 1500cm3, Ford Probe 2.2 GT Turbo, Opel Corsa B ECO 1,2 8V, Opel Corsa C 1.0 12V.

Služobné: Octavia 1.6 SR 20V, Toyota Rav 4 2.0 VVTi, Fabia 1.4 16V, Peugeot Partner 1.9 D a 1.6 ben., Boxer 2.5D a 2.2 HDI
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“