Výměna podsvětlení v interiéru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Paulie
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 14, 2009 13:05

Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Paulie »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, praskla mi jedna žárovka podsvětlení na palubní desce, chtěl bych se zeptat jak nejlépe se k ním dostat? Případně nemá někdo servisní manuál? Na Fabku ji mám a nemůžu si to vynachválit, bohužel na Kalos by se mi neskutečně hodil. Hledal jsem kde by mohly být šrouby nebo nějaké ty packy co drží plasty, ale nechci je zničit tím, že se to budu pokoušet sundat hrubou silou

díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Pajin »

Ahoj jeto jednoduchy pokud myslis budiky tak ty drzi asi 3 sroubky.. jenom rekni ojakou cast se ti presne jedna a ja ti rad pomuzu palubku sem mnel ne jdenou dole.. a vsude se da krasne dostat..krom do topeni to je slozitejsi ale taky to neni nemozne :lol:
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od mino »

Presne tak je to jednoduché. Len povoliť tie skrutky od spodu a je hotovo. Niekde som tu aj dávnejšie nahadzoval foto ako som menil podsvietenie na Kalose. Skus popozerať. Máš to tam krok po kroku. Vela štastia -i
Škoda Roomster TSI
Paulie
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 14, 2009 13:05

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Paulie »

Ne, budíky jsem tady našel, ale potřebuju se právě dostat k té záslepce vedle výstražných světel (mám na tom čudlu rozleptaný lak, nový už mám, ale zjistil jsem, že je třeba ten čudel vytáhnout vnitřkem) a při jednom bych chtěl změnit podsvětlení topení a spol. Akorát nechci poškodit ty plasty. I když jsem zjistil, že ty plasty jsou levné v prodejně ND, ale na co zbytečně vyhazovat peníze, že? Postupně jsem teď vyměnil osvětlení z žárovek na LEDky u parkovaček, osvětlení SPZ a vnitřního osvětlení. Takže teď bych chtěl změnit ještě to podsvětlení ze zelené asi na modrou (původně jsem myslel, že bílou, ale nechci se nechat oslnit vlastní palubkou)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Pajin »

Ahoj tak to je jednoduchy jak mas radio tak vedle nej jsou dva take pasky s plastu po bokach ty ze spodni strany vysprtni ven a uvidis sroubky na uchyceni radia a topeni tak vsechny povol pak jeste dva sroubky v horni casti co drzi ten cernej velkej panel jsou trosku schovane ale jdou vydet,a pak uz muzes odpojit ty tlacitka od svorky na kabliky a cely panel vytahnout ven tlacitka tam jsou taky na cvaknuty jenom.. topeni je horsi tam musis nejdrive povolit lanka ty povolis tak ze vysprtnes take cerne plasty ktere drzi lanka z take postilky bych rekl a apka uz jen zase svorky od kabliku a v topeni jsou tusim 3 celosklene zarovky.. tak hodne uspechu prace tak na 20-30 min pak dej vedet jak si dopadl,a hod sem foto..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Paulie
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 14, 2009 13:05

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Paulie »

Díky moc za radu, snad v týdnu bude čas a dostane se na to. Určitě nahodím foto ;)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna podsvětlení v interiéru

Příspěvek od Pajin »

Nz od teho tu jsme :lol:
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Odpovědět

Zpět na „KALOS“