Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Našťastie to dobre dopadlo -i -i -i -i -i
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od palikx »

no pekny.tak to jsi mel fakt kliku.


Tak vazeni bohuzel mam jednu pro me moc smutnou zpravu.Dnes kolem 14 hodiny nas na vzdy opustila moje babicka .posledni rok jiz pobyvala vic v nemocnici nez doma a nikdo nedaval velke nadeje na nejake zlepseni.bohuzel poslednich nekolik tydnu byla v LDN a tam se o ni nikdo nestaral a jelikoz sama toho uz moc nedokazala bylo to spatne.navic ji ani nevidel poradny doktor a kdyz pred tydnem cela otekla bylo zle.to ji tam jeste 3 dny nechali v tom stavu az pak ji tata odvez sam do nemocnice kde hned v prijmu rekli -zanedbani pece.
takze dnes se dostat do nemocnice to asi znamena uz z ni nevylezt jelikoz si vas tam nikdo nevsima obvzlaste pokud je vam treba 85.
takze nalada nic moc
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Palikxi úprimnu sústrasť,ja viem,aké je to stratiť blízkeho človeka
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od bjes_des »

Taky upřímnou soustrast. K tomu, co prožila, jí můžeš přát to, co jí teď už nikdo nevezme - klid.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...upřímnou soustrast Pavle, já vím je to těžký...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od V.Brousek »

Pavle , upřímnou soustrast.
Vím o čem je řeč, můj otec také skončil v LDN a měl tu smůlu, že v plném vědomí.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký i když smutný den . Pavlíku - cítíme s tebou a jsme vždy smutní když odejde někdo, koho jsme měli rádi. Ale jak se říká - dokud můžeš je dobře,pokud je to opačně -P všeci tě zatratí a zapomenou. Všeci tam musíme , někdo dříve a někdo později. Takový je život,jsme sem jenom půjčeni :o) zdraví " Vazoun " :o)








Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE II.0.8 r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2010
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od -peha- »

Pavlíku -uprimnú sústrasť.Nech to rýchlo prebolí.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...nějak mi to nedalo, promiňte není to dobré téma a tak po přečtení dalších kondolencí Pavlovi, musím ještě dodat ...je dobrá, rychlá a bezbolestná smrt a špatná dlouhá a bolestná...to není z mé hlavy, to řekl pan profesor Pafko na otázku, jaký má postoj k eutonazii...

......
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od palikx »

Lidicky moc dekuju jsem potesen ze na me myslite.
jen pro doplneni jelikoz mela spatny krevni obeh tak mela to stesti ze ji v podstate nic nebolelo jen byla ted uz stale unavena .
v nedeli se naobedvala a usnula.kdyz za babickou byla teta,tak nebyla k probuzeni a tak u ni teta sedela a drzela ji za ruku.a najednou necitila tep.
takze az na ten utrapeny rok zemrela ve spanku a uplne v klidu.

jeste jednou moc dekuju a casem to samozrejme preboli.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Sice ne dneska, ale včera nám s prominutím jedna "káča" odřela Nubi, zadní nárazník je mírně poškozen.. Couvala a nevybrala to a odskákala to naše Nubi, takže dnes jsem jela na dopravní inspektorát, tam mi vyšli ve všem vstříc, zajeli jsme k našemu domu, vše sepsali a nyní si jeli k odpovědné domů, navíc jsme zjistili, že mladý policista, který to s námi sepisoval bydlí ve vedlejší ulici, tak to sepisování uteklo rychleji, snad se to rychle vyřeší a budeme moct Nubi zpravit lak.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Mňa nepotešilo,že nejaký exot včera tesne pre koncom popoludňajšej zmeny vyvalil bránu do haly,neviem ako sa mu to mohlo podariť,to je záhadou doslova zdemolovať bránu,viď foto,tak sme museli na nočnej improvizovať ako sa dalo,jazdiť vozíkom pomedti stroje a dookola,ale zvládli sme to. dnes,dúfam to už bude v poriadku,poslednú šichtu u tohto zamestnávateľa chcem prežiť v kľude
Přílohy
brana2.jpg
(194.86 KiB) Staženo 274 x
brana1.jpg
(209.21 KiB) Staženo 274 x
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od palikx »

me zas dnes nepotesilo kdyz jsem jel pro nejake darky tak mi umrelo auto.vubec nevim proc ale pravdepodobne(teda doufam)voda v naftovem filtru)proste to temer zajednou zdechlo.a pak ze je to spolehlivy auto
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...no Pavle já startoval na kabely, baterka Varta 55 amh 5 let a 3 měsíce, řekla dost se.. na tebe ...no a podruhý u pumpy a zase kabely, tedy jsem si řek, neoživila se...tak jsem koupil novou ale nenamontoval jsem ji a najednou stará si vesele startovala i na kraťasech a to jsem svítil...
...no třeba jak píšeš tvojí koktě nechutnala nafta asi nebyla v zimní normě, kdo by čekal najednou - 10 °C a jenom bůh
( který není ) ví, co si natankoval...
...no já byl s rodinou, jinak jsme to mohli odstavit společně a jít do restorante, ...jo to sem nakonec taky byl ale s pitem a to je podvod na mých chuťových buňkách...

Inu ať vás zima nezkouší...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Ivoš »

Milane, nafta je už u všech čerpacích stanic v "zimní normě" ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „POKEC“