Liberečáci prosim o pomoc

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od -peha- »

Pokud je tu dakdo z okolí Liberca tak by sme potrebovali pomoc pri obhliadke auta tedy Daewoo Leganza,je to pre Simoneho a auto je na tejto adrese

http://otomoto.cz/daewoo-leganza-2-0-16 ... 07650.html

Jedná sa o to že má dačo z motorom a tedy by sme potrebovali vedieť čo tomu vlastne je lebo po kontaktu s majitelom sa to nedá odhadnúť.

Díky :lol:
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda peháčku třeba bych tam i zajel mám to nějakech 45km ale já zas nejsem nejsem až takovej mechanik :?
Jinak přímo z liberce je Beda ale to je myslím nějakej ekonom z nemocnice nebo tak nějak.zkusit SZ třeba by tam dotáh někoho známýho.Ale už jsem ho taky dlouho neviděl na netu.Hlavně aby byl v cajku kluk sakramenská ! Jinak vím kde to je.Je to kousek od Makra.
http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=hodkovick%C3%A1%2046
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od -peha- »

Skúsim Bedu ,díky -i
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od Beda »

S tím vám asi moc nepomůžu, protože jsem trochu netechnickej typ :), mně pomáhá s vozem radou táta, ale je na chemce tak nehrozí :? jen vím, že v létě mi někdo z Autoreparinu nabízel, že mi moje auto vykoupí, protože potřeboval motor, možná je to tohle, asi ta závada na motoru bude větší, čemuž odpovídá i cena, sakra sám bych to bral na náhradní díly, nebo tam dal svůj motor, protože je tohle o 2 roky mladší než moje, ale musím šetřit, protože představenstvo zrušilo moje oddělení a jsem bez práce. A ptal jsem se táty a je to nějaký divný, protože to vypadá, že je to vono,taky v kůži, a že by si s tím neporadil automechanik? Dokonce mi nabízeli za moje, jiný auto, forda nebo volvo. Tak nevím, jako amatér asi nepomůžu a profika jsem jednoho měl a ten je mimo republiku na dlouho :?


taky jsem tam volal a říkal jen o nějakém klapání při nastartování a že volali zájemci poláci, ze Slovenska atd.. :D a že to nějak nezkoumali, prostě to je auto na náhr díly a hotovo a závadu hledat nebudou, bylo to nějaký podezřelý
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od -peha- »

Bedo nevadí ono to je len pre to že Simone ju chce zobrať ale ten majitel sa buď nevyzná vôbec alebo klame no pokud by to len klepalo tak to nie je nič hrozné a vlastne sa jednalo len o to ako je na tom všetko ostatné okrem motora lebo ten vieme zohnať v Polsku :lol: Ona podla tých fotiek vyzerá dobre takže ješte sa uvidí.V každom prípade díky :lol:
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od Beda »

no moc jsem ti nepomohl, rád bych nějak, ale fakt nikoho neznám, já jak mám ty zdravotní problémy, tak ani skoro nevylejzám z domova :(
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od -peha- »

OK to nič nie je to otázka života takže pohoda :D Jo a zdravie je vždy to naj-naj-najdôležitejšie takže sa drž -i
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Liberečáci prosim o pomoc

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Jestli to není habaďůra tak ať zajede do servisu http://www.autoreparin.cz/ určitě ví kde to je nemá to ani 3km :!:
Tak ať nám jezdí a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „POKEC“