Podzimni srazik v Praze

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni srazik v Praze

Příspěvek od -peha- »

Juj ta Bjesova Nubka je fešanda -i Ješte že si ju Pavlíku oživil -i No je to paráda videt tak pár DAEWÁTEK spolu a Pavle bacha tie nálepky sú Ti už na prd lebo Milda nás hodil do šrotu Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni srazik v Praze

Příspěvek od palikx »

ja vim ze to shodil ze skaly tak uz jsem mu trochu vynadal ale neda si rict tak ted vsichni povinne prelepit znaky na chevrolet.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni srazik v Praze

Příspěvek od -peha- »

Mám Daewoo-opravujem Daewoo-na tryčku a ostaných veciach mám Daewoo a v srdci som Daewáák do smrti toť moja značka a otázky že na akom fóre si no predsa https://www.chevroletclub.cz to mám všade a u toho zostane -i juchúúúú to wwwčko daewoo funguje :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Podzimni srazik v Praze

Příspěvek od Serpico »

...ještě se vrátím ke srazu, ....Richard měl na srazu pohled z druhé strany - pracoval u Srby a zmínil se o " maržích " prodejců - dealerů a to by nejspíš zajímalo i mnohé našince na foru, ... no trošku to bylo orientované na mou prezentaci Srby tady na foru ale zatím si stojím - nekvalitní, neodborná práce , nicméně ekonomické nástroje " marže " mi zaujaly, jinak Richarde opravdu neprudím...jenom jde o srovnání pohledu z druhé strany...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Podzimni srazik v Praze

Příspěvek od Serpico »

...to 3M3 já až tak nad maržemi přemýšlet nemusím a ani už nepřemýšlím - není o čem... situace ve značkových servisech je taková jaká je...( sám si měl možnost " ochutnat " ...) ztratily mojí důvěru, naštěští mám dobře vybavené zázemí u známých i s palikxem, že je prostě nepotřebuji...

já myslel na ostatní na nettu, třeba by je to zajímalo, to je spíš na Richarda tuším, že zrovna pracoval u Srby...

Inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „Srazy“