Doba dodání

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
sobol
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 12, 2009 10:55

Re: Doba dodání

Příspěvek od sobol »

Dle krátkých a útržkovitých zpráv z netu by Cruze ve verzi HB (combi nebude vůbec), měl být ve 3Q/2010, ale čert ví jestli už ve výrobě, nebo jen skončený vývoj. Ale dle mých poznatků dost lidí preferuje naopak HB než SDN, je to v nátuře.
Reklama
 

pepe16
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 04, 2009 08:23

Re: Doba dodání

Příspěvek od pepe16 »

Zdravím všechny fandy Cruze. Nevíte někdo, jestli už v těchto dnech dorazila dávka nových Cruze do ČR? Stále čekám a čekám, dealeři nic moc nesdělí, možná už přejdu ke konkurenci (což se mi moc nechce) ...
CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza / předtím Nissan Almera a Ford Sierra
Uživatelský avatar
lubas
Příspěvky: 33
Registrován: úte čer 16, 2009 20:51

Re: Doba dodání

Příspěvek od lubas »

No já taky stále čekám a poté, co jsem opětovně kontaktoval dealera sem se dozvěděl, že 29.10. dorazil trajekt do madarska a ted by měly bejt auta na cestě. řekl, že tento nebo nejpozději příští týden by to mělo být tady, tak doufam že zas nekecá.
Chevy Cruze 1,8 LT v krásně bílé barvě ;-)
pepe16
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 04, 2009 08:23

Re: Doba dodání

Příspěvek od pepe16 »

lubas píše:No já taky stále čekám a poté, co jsem opětovně kontaktoval dealera sem se dozvěděl, že 29.10. dorazil trajekt do madarska a ted by měly bejt auta na cestě. řekl, že tento nebo nejpozději příští týden by to mělo být tady, tak doufam že zas nekecá.
Zřejmě to bude asi pravda, protože i mě dealer odpověděl v podobném duchu, že se dočkám tento týden a že se zrovna vyřizují celní papíry celé dodávky do ČR.
Tak se snad už konečně dočkáme. :D
CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza / předtím Nissan Almera a Ford Sierra
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Doba dodání

Příspěvek od rudla »

Na automodulu.cz je jich pár na prodej.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Doba dodání

Příspěvek od Jajuska95 »

To sice ano, ale ty co jsou k dodání ihned, tak se jedná o nejnižší výbavu Base,ty lepší výbavy LS a LT jsou k dodání leden 2010.. To bych se spíše podívala přímo stránky dealerů chevrolet a koukla, jestli náhodou nemají nějaké na skladě, i třeba předváděčku, ale nejlépe ve výbavě LS a v automatu.. ;)
rudla píše:Na automodulu.cz je jich pár na prodej.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Doba dodání

Příspěvek od Slam »

pepe16 píše:Zdravím všechny fandy Cruze. Nevíte někdo, jestli už v těchto dnech dorazila dávka nových Cruze do ČR? Stále čekám a čekám, dealeři nic moc nesdělí, možná už přejdu ke konkurenci (což se mi moc nechce) ...
Já minulý týden zahlédl na trase z Jaroměře do Hradce 2 návěsy plné Aveí, ale Cruzeho žádného... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
robajz
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 30, 2009 21:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od robajz »

Ahoj lidi,
musel jsem to stornovat a je mi to líto, potřebuju jezdit a nemám koně . Jdu do konkurence (Fix Or Repair Daily - snad to nebude platit :))) , ale Cruze bude stále má "srdeční" záležitost. Těm , kteří čekají : Přeji Vám hodně trpělivosti a ať to čekání je korunované báječným návratem domů v novém Chevy :) A těm, kteří už jezdí , ať je spotřeba poloviční.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Ivoš »

Je to škoda, ale chápu tě....do konce roku bych měl dostat nového služebáka...původně jsem chtěl šéfa ukecat na Cruze, ale jak to vypadá, bude to asi Octavia...čas od času se v ní teď projedu a začínám přehodnocovat svůj vztah ke Škodě....nebýt několika detailů, jako např. tuhost podvozku, pro mou postavu (193 cm, 100 kg) malých dveří a předraženosti, tak bych si jí klidně koupil i normálně.

Asi velmi podcenili zájem v Evropě...já teď potřebuju hodně jezdit....stavíme elektrárny v Mimoni a Markvarticích a potřebuju tam být denně, takže čekat na auto na objednávku, nebo si vzít skladovku, ale bát se "porodních much"...to si nemůžu dovolit....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Krtek »

No ona už má vzhledem ke konfigurovatelnosti, kvalitě a "finanční krizi" dneska Koktáfka celkem adekvátní cenu.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Ivoš »

Nojo, ale pořád za výbavu, kterou bych rád, dám dejme tomu něco okolo 450 000 Kč....nicméně, začíná být mým favoritem....když jedu v Octávce nebo Fábce, tak je to paráda...jen tu 1.2ku musím honit min na 3000 ot ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Doba dodání

Příspěvek od davgre »

To já se taky furt nemůžu rozhodnout mezi Octávkou a Cruzem. Zatím mám Fábku I. a to bych řekl, že na svou třídu bylo hodně slušné auto . Dokonce mi jízda v ní přijde zábavnější než v Octávce. Cruze má zase příjemně strmé řízení.

to Ivoš: Tobě se zdá Octávka komplexně lepší než Cruze?
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Ivoš »

V tomto porovnání nemohu sloužit, jelikož jsem v Cruzu ještě nejel a neřídil ho. Jen jsem v něm seděl....v tomhle ohledu je pro mě pohodlnější o 0,5% Cruze.
Takže komplexní hodnocení ti dát bohužel nemůhu. Nicméně po zkušenostech za posledních 5 měsíců ježdění ve Fabii 1 a 2 a v Octavii 3 (prodloužená přední světla a la Cruze) si mě Škodovka opět získala.

Suma sumárum bych dokázal říci snad jen toto, že pokud se čekací doba na Cruze neustále protahuje a ty máš možnost jít do Octavie za dobrou cenu, tak bych s klidným srdcem do Octavie šel. Protože na tužší posilovač řízení, tužší podvozek a menčí otvor dveří se dá zvyknout. Jen bych šel do vyšší kubatury než je 1,6, protože 1,6ka je do 3 tisíc otáček mrtvá.. ;) .totálně...Takže asi takto ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
davgre
Příspěvky: 24
Registrován: pon zář 28, 2009 21:22

Re: Doba dodání

Příspěvek od davgre »

S těma čekacíma lhůtama na Cruze je to opravdu špatný a je to škoda, protože tím ztratí řadu potencionálních kupců.
Máš pravdu - Octávka 1,6 MPI je utrpení (před týdnem jsem ji zkoušel a rozhodně bych to nebral), nechápu proč v Světu motorů neporovnávali tento motor právě s 1,6 v Cruzovi.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Ivoš »

Asi proto, že by Octavia v tomhle ohledu prohrála....ono problém je ale třeba i v hustotě sítě prodejců a autorizovaných servisů....třeba tady v Pardubicích je sice prodejce, ale jeho servis má dlouhodbě velmi špatnou pověst (drahota, nekvalitní práce) a další je až v Rychnově nad Kněžnou nebo Trutnově...a právě tohle mě taky odrazuje od doporučení šéfovi, jaké auto koupit....Škodovka tu má 3 prodeje a servisy a v okolí Pardubic do 10 km jsou další 2 :?
Přijde mi to, že Chevrolet udělal parádní auto, ale nezvládl distribuci...totálně a po všech stránkách :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“