Prasklá hlava

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Prasklá hlava

Příspěvek od Franta P. »

Zdar. Před nějakym časem mi začal rosit olej ze spodu hlavy. a zjistilo se ze je naprasklá.tak mi to muj servisman zalepil nečim nevim čim a 10 000 km to drželo a teď to začlo rosit znova, ale olej se nikdy nestrácel.jen rosí.nevíte nejakej dobrej tmel nebo něco?
Reklama
 

Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

To co hovoris nema moc logiku. To jakoze mas prasknutu hlavu a je len tak zalepena aby z nej nevytekal olej? Nemylis si to s niecim? Nepresakuje to pod krytom vahadiel alebo take nieco? To by sa ujalo aj ako vtip :lol: Mam prasknutu hlavu, poradte mi lepidlo :lol: Prepac, ale je mi to smiesne:)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

kdybych měl digital tak to vyfotim aby si uvěřil.že to tam je něčim zamatlaný.a logiku to má.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Ak je to fakt prasknute, tak jedine zvarit aby to malo vyznam. Lenze z vonku hlava nemoze predsa prasknut len tak.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Mě to taky přišlo divný.ja si myslim,že když měnili vačku v servisu tak jim musela spadnout na zem nebo něco.ale to jim nedokážu když sem to neviděl.protože od tý doby to rosí.
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

No inak ako uderom to prasknut nemohlo. Mozno im naozaj padla na zem ta hlava. Jedine ze by to niekto zerave oblial studenou vodou, ale to tiez nieje moc pravdepodobne. Predsa len ma napadlo jedno riesenie. Su lepidla, do ktorych ide plnidlo. Vybrusis prasklinu do tvaru V, nalejes lepidlo a posypes plnidlom. Hlinikovym praskom. Na vlastne oci som to videl ako to predstavovali na autosalone. Boli to skor komedianti co predvadzaju vyrobky na ulici, ale za 10 sekund to bolo tvrde, ze to islo brusit. Tych plnidiel mali viac aj z inych materialov. Mozno, ze to funguje, ale nic to nevydrzi. Neviem. Jedine zvarit ak to ide. Tmel bude vzdy len provizorium. Alebo zohnat druhu hlavu volakde na vrakovisku alebo sleduj inzeraty ci niekdo nerozpreda Nexiu.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Franta P. píše:Mě to taky přišlo divný.ja si myslim,že když měnili vačku v servisu tak jim musela spadnout na zem nebo něco.ale to jim nedokážu když sem to neviděl.protože od tý doby to rosí.
no ...za prve...
PRECO TI MUSELI MENIT VACKU .??

za druhe..
..je to 8VENTIL ci 16VENTIL...??

a skoda ze to nemozesh odfotit...

...jedine co ti na 100% pomoze je zavarit tu prasklinu...
..ak tam skutocne neaka je..

..a keby im ta hlava padla na zem..taq by sa pravdepodobne niekde zdeformovala...
(ale ze by praskla..???) :?

ozaj..hlavu ti nedemontovali z motora dole..??
(ale kedze tvrdish ze asi im padla tak asi aj ano...)

..a ked bola dole, dali tam spravne tesnenie.. :?
..uplravili dosadacie plochy... :?

..ci to potom nahodou neslzi niekde vo vnutry...
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Dano píše:Predsa len ma napadlo jedno riesenie. Su lepidla, do ktorych ide plnidlo. Vybrusis prasklinu do tvaru V, nalejes lepidlo a posypes plnidlom. Hlinikovym praskom. Na vlastne oci som to videl ako to predstavovali na autosalone. Boli to skor komedianti co predvadzaju vyrobky na ulici, ale za 10 sekund to bolo tvrde, ze to islo brusit. Tych plnidiel mali viac aj z inych materialov.
..k tym "TEKUTIM KOVOM"...

kuk na http://www.hhunikov.sk/

ja osobne som stym vydel zalepeny blok na Barkase...
..mraz vyvalil celu bocnu stenu na bloku...
..chlapci to potom trosku obrusili..
..nabarali "lepidlom"..
..pricapili naspet...
..a BARKAS erdziiii dodnes... 8)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Vačku museli měnit jak už sem jednou tady an fóru psal,protože mi jednou nevyměnili tesnění i když si to napočítali a a odešli mi hydroštely a vačka.klepalo to jak traktor:) je to 8 ventil 1.5.tam kde by měla být ta trhlina tam je ten tmel nebo co to je,který už prosakuje.ale voda se neztácí.jestli doleju 1dcl za 10000km tak je to hodně.ja řeknu kámíkovi ať mi pučí digital a zvěčnim to.právě že se měnilo těsnění ještě na zkoušku jednou,vše očištěné a pak se zjistilo totok.já nevim jestli jim to spadlo,ale něco se jim s tim muselo stát.ta jen tak nepraskne.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“