PC, Konzole - Hry

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

PC, Konzole - Hry

Příspěvek od SkylineGTR »

Tak si říkám, že takové téma tu zatím není a možná by se šiklo. :o)
Můžem tu řešit a sdělovat si, co třeba hrajem a co je dobré a tak.
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od SkylineGTR »

Tak já jsem si nainstaloval klasiku v podobě NFS Porsche. Podle mě nejlepší z celé série NFS. Pod XP je třeba si nainstalovat nějaký patch, aby to běželo. Pak je to v klidu. -i
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od krowman »

No, ja kdyz sem parival na pc, tak nejvic me chytlo a to muzu doporucit, je KING OF THE ROAD, je to kamionova simulace, zacinate s malym autem a pak az vydelate nejaky penize, tak bud koupite lepsi, nebo najmete ridice a firma se rozrusta... drzelo me to docela dlouho :) :o)
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Goose »

Mno s velkým natěšením jsem stáhnul NFS Shift...hra je výborná,grafika dokonalá,ale bohužel mi to šlapalo jen na nejnižší rozlišení tak aby šla plynule...takže škoda,proto zůstávám u klasiky...Mafia...Enclave...4x4 Hummer...Age of Mythology...atd...jinak mě hry moc neberou...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od SkylineGTR »

Ten Shift bych asi nerozchodil. Moje obstarožní mašina by to nedala. Jsem už neupgradoval asi tak 3 roky. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Woyta »

SkylineGTR píše:Tak já jsem si nainstaloval klasiku v podobě NFS Porsche. Podle mě nejlepší z celé série NFS. Pod XP je třeba si nainstalovat nějaký patch, aby to běželo. Pak je to v klidu. -i
Patch netreba. Staci smazat jeden soubor. gimme.dll
Pak se koukni po high res packu s lepsima texturama.

Jinak z automobilovejch her hraju hlavne simulator Live For Speed (neplest s NFS).
K tomu volant logitech G25. 900st rotace, 3 pedaly a H radici paka a trenujeme techniku jizdy a Tic Tac v realu je cim dal rychlejsi. :)

Pak mam rad produkci Valve software. Serie Half Life, Team Forthres 2, Left 4 Dead a dalsi.
Ze strategii me oslovilo jen Command and Conquer.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od vado »

Tak vas asi sklamem - nie som v tomto smere na auticka (to skuor moj avatar :D ), ale mne momentalne najviac sedi RailRoad. Hram sa na strojvodcu lokomotivy a celkom ma to bavi :mrgreen:

p.s.: Ja som musel upgradeovat masinu, pretoze zdroj si povedal, ze dalej robit uz nechce a zobral so sebou aj dosku s procesorom. Tak teraz mam 4-jadrove amd-cko na 2.4 GHz a kukam, ako tuxovia nemaju co robit -i :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od milosh »

Tak ja uz moc neparim ale kdyz je chvilka, coz je teda malokdy, tak si dam GTA IV, koupil jsem si kvuli tomu par new komponentu do pc (grafiku a 4jadro procak) i gamepad, tak to jede pekne a navic s cestinou, coz byl problem proc jsem si nekoupil PS3 -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od SkylineGTR »

Jak tak koukám, tak tu všichni máte namakané mašiny. No, ale mě to na moje hry stačí.
Ještě mám moc rád Test Drive Unlimited. To je taky dost povedená hra. Hlavně proto, že pokud člověk nechce, tak nezávodí a jen tak se projíždí po ostrově. Pohoda.
A znáte někdo SkiChallenge?? -i
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Richard »

Jo ten test drive unlimited je supr, akorát můj komp na nj nestačí, na projíždění po ostrově a na časovku jo, ale v závodě např. 6 aut už nestíhá....... Sempron 2,8 1GB ram Radeon 1650 pro to je taková obstarožní mašina :-(

Začal jsem hrát Ikariam.... hraje tu ještě někdo ? jsem na kappa
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Woyta »

Zrovna moje PC bych namakanou masinou nenazival.
Vzdyt mam jen dvoujadro E7200 pretocene o 50% na 3,8ghz. Tak akorat ram. 2x 2gb OCZ Reaper 1066mhz. Grafika je pouha 8800gt ktera obcas nezvlada zivit muj malej 24" monitor od HP.
No a cele to chladi zbytecne vykonnej vodnik. :) 5x120mm chladici plochy.

TDU je prima ale jednicka mela urcite vady na krase jako dohlednost. Jsem zvedavej na TDU2.
Z arkad je prima i serie Collin McRae i kdy ted uz to je spis vsehochut nez rally.
Co se tyce poradne rally tak Richard Burns je jasna volba. Tam se moc rad projizdim s Lancerem na snehu.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Krtek »

Mně TNFS pustilo když sem hrál Most Wanted a nedokázal sem splnit ty nesmysly s policajtama (udělej škodu za mega, ujížděj hodinu stovce poicajtů apod.). Tim to piohnojili a u mně tahle série skončila. Hraju prakticky trvale TNFS6 - Hot Pursuit 2. Jezdim si M5ku a lambem a jsem spokojenej. Radši hraju takovýhle arkádovky an vyblbnutí. Pak sem nedavno dojel oba Flatouty.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Woyta »

Co na tom bylo tezkeho? Me to naopak prislo snadne.
Staci jen auto s 4x4 (Impreza) + dobre zvolena trat a prekazky si nechat az na dobu kdy to bude dost ostre.
Jinak byla hra nudna.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od Ivoš »

Pařím GTA 4...udělal jsem něco jako Milosh...díky této hře jsem si koupil dvoujádro, novou grafiku a naládoval RAM....a už se nemůžu dočkat Assasins Creed 2 :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC, Konzole - Hry

Příspěvek od SkylineGTR »

to Krtek: S tím MW jsme na tom stejně. Dostal jsem se na 5. místo a dál už ani ň.
Jj, Colin McRea Rally je fajn. Mám 3 a ta se mi zdá dost slušně udělaná. Richard Burns Rally bych asi nerozchodil.
Ikariam znám, už tam mám asi 3 měsíce dovolenou a uvažuju, že to nebudu hrát vůbec.
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Odpovědět

Zpět na „POKEC“