rozmery manziet v spojkovom valci

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

rozmery manziet v spojkovom valci

Příspěvek od ppp »

Nemate niekto na stole novy alebo v kosi stary spojkovy hlavny valec? Teda ten ktory je pri pedali? Ked som menil pracovny valec a cistil hlavny podarilo sa mi roztrhnut vodiacu manzetu (teda tu druhu, tu blizsie pri otvore valca, cize tu vacsiu). Sice to tesni, tesni aj tak prva manzeta, druha je predovsetkym vodiaca aby piestik nevydral hlinikovy valec, ale rad by som ju vymenil. Idem skusit objednat nejake manzety z gufero.sk tak by som mohol objednat viac pre pripadnych zaujemcov, len potrebujem rozmery co najvacsieho mnozstva manziet a gufier z nasich aut. K dispozicii mam len hlavny brzdovy valec na espero a staru tesniacu manzetu z pracovneho spojkoveho valca a este zadne prasiatka na nubiru do bubnov. Pripadne ak mate z BA a okolia nejake specialne poziadavky na gufera alebo manzety tak si pozrite stranku gufero.sk a poslite mi spravu. Hlavny spojkovy valec nehrdzavie, ani sa znatelne neopotrebuva kedze je bruseny len gumou. A je rozdiel 10Sk za manzetu alebo 1000Sk za cely valec. Pracovny je na tom horsie, ten sa oplati radsej menit, je zo zeleza a teda hrdzavie ak na nom prachovka netesni.
Este ma napada tesnenie do viecka na spojkovu nadrzku a na uzavre 710 :) cize na viecko otvoru na nalievanie oleja ale to si spominam ze som niekde kupil, len uz neviem kde.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „ESPERO“