kde kúpim celý stierač na Lacetti?

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
silmarill
Příspěvky: 29
Registrován: ned říj 18, 2009 21:08

kde kúpim celý stierač na Lacetti?

Příspěvek od silmarill »

ááá-hojtééé,
vidím že ste tu celkom fajn banda aj to že sa do vecí vyznáte, chcel by som vás preto poprosiť o tip kde mám kúpiť celý zadný stierač na Lacetti (nejaký "dobrák" mi ho totiž šlohol a zostala mi tam trčať len šróba... :? ) pobehal som pár obchodov na okolí a všade len krčili plecami že celé stierače nemajú... poznáte nejaký dobrý a lacný e-shop kde by sa dal objednať?

nexem hneď ísť do predajne orig. náhradných dielov, ak by tam bolo možné namontovať nejaký lacnejší univerzálny stierač tak by to bolo fajn... je to moje prvé auto a v týchto veciach ešte len tápem, tak si rád dám poradiť. zároveň sa dopredu ospravedlňujem ak budem niekedy klásť hlúpe otázky :roll:

nemám moje Chevy ešte ani 2 mesiace a už mi niekto čórol zadný stierač, pár dní potom mi dokonca niekto nabúral do pravého predného kolesa takže tam mám dokrčený plech, určite si viete predstaviť aký som z toho "nadšený"... :((

vopred díky za vaše odpovede! :o) budem veľmi rád ak sa mi podarí ušetriť pár € :o)

:PP:
Reklama
 

silmarill
Příspěvky: 29
Registrován: ned říj 18, 2009 21:08

Re: kde kúpim celý stierač na Lacetti?

Příspěvek od silmarill »

no dík, ale vedel by mi niekto povedať ten priemer osky a dĺžku stierky? alebo je to to isté, ako predný? ten dotyčný, čo mi stierač ukradol mi zabudol tieto údaje oznámiť, aby som si mohol kúpiť nový... :| v príručke to tiež neni.

ukradli mi ho pár dní po tom ako som kúpil káru takže si ho moc nepamätám. viem len to, že vyzeral ináč ako predný stierač :roll:

vopred dík za info, som v tomto total lama a nemám sa koho iného opýtať... :(
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: kde kúpim celý stierač na Lacetti?

Příspěvek od Rastos »

Inac v autorizovanom servise zvyknu mavat okrem origo aj lacnejsie neorigo, ktore pasuju.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“