Co s ni?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
jakuzak
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 21, 2007 16:10
Kontaktovat uživatele:

Co s ni?

Příspěvek od jakuzak »

Zmar vsem,

rad bych, Vas poprosil o nazor ohlene meho Daewoo Nexia 1.5 DOHC 16V r.v.1995 (3 dver). Moje situace je takova ze ac nerad mi upadla moje "formule" do nehezkeho stavu.

Myslim ze uz se mi nevyplati zadna dalsi investice vzhledem k tomu ze od 1996 jsem jezdil bez jakekoliv vetsi opravy a udrzby a tedka uz cekam co odejde dalsi. CCA 5 mesicu na z5 jsem menil tesneni pod hlavou, tedka mi odesla vodni pumpa a pribyly drobnosti jako mrtvy motorek stahovani okna u ridice, praskla pruzina, spatne tlumice...Bohuzel proste musim konstatovat ze mi "Dejak" upadl do nehezkeho stavu. Jedine na co jsem si nemohl nikdy stezovat byl motor.

Proto bych rad vedetl co by jste mi poradili. ... prodat to na dily nekde nebo se toho zbavit na raz?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co s ni?

Příspěvek od Ivan »

Ahoj,

mohl bys sem na forum dát pár fotek, prosím?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: Co s ni?

Příspěvek od Granko »

Hmm, otazka je, ci si vies na druhy den kupit nieco porovnatelne... Ak mas hlboko do penazenky, s trocha peniazmi to este udrzis par rokov pri zivote...
Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

Re: Co s ni?

Příspěvek od miso1 »

Veru este jej daj sancu ked tolko sluzila ved ani as hned neodkopnu ked sme trochu chory...
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Co s ni?

Příspěvek od GHOST »

Súhlas
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
miso1
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 08, 2007 13:37
Bydliště: Martin

Re: Co s ni?

Příspěvek od miso1 »

veru ja sa tiez chystam dat moju krasavicu zase trochu do poriadku akosi jej vybehla na dverach hrdza v spodnom leme ...ako sa jej zbavujete na co najdlhsiu dobu mne po 13tich rokoch uz zacina kvitnut ....
Tmavo zelena metalizaNexia 1,5 8V 55kW Tmavé fólie Chromolux,modro ladeny interier. Xenóny 6000k.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“